اطلاعات خرید از سایت

وب سایت تن ورز، در ستاد وزارت ارشاد به ثبت رسیده است.
هم چنین طی قرارداد با بانک‌های معتبر و مراکز خدمات مالی معتبر از طرف بانک مرکزی ایران به همراه ارائه ضمانت‌های مالی و کتبی از طرف تن ورز، استفاده از درگاه اینترنتی در داخل سایت کاملا امن و مطمئن می‌باشد.
ضمن انکه دریافت نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز از سایر دلایل اعتبار تن‌ورز می‌باشد.
تجربه چند ساله تن‌ورز و اعتماد مشتریان ما نیز دلیل دیگری بر اعتماد شما خواهد بود.

محصولاتی که در روبروی  آن‌ها دکمه “اضافه به سبد خرید” است، موجود بوده و قابلیت سفارش اینترنتی را دارند. محصولات دیگر که موجود نمی‌باشد، طی روزهای مختلف وارد انبار فروشگاه می‌شود، به همین دلیل هر چند روز یکبار به سایت تن ورز مراجعه کرده تا از محصولات جدید اطلاع پیدا کنید. یا برای کسب جدید‌ترین اخبار عضو خبرنامه تن‌ورز بشوید.

باتوجه به وجود انواع محصولات چینی و تقلبی در بازار، تن ورز حساسیت زیادی بر روی کیفیت محصولات دارد. به همین دلیل تنها محصولاتی وارد فروشگاه می‌شود که از درجه کیفی بالایی برخوردار بوده و از بابت اصلی بودن آن، کارشناسان تن ورز مطمئن شده باشند.

بسیاری از محصولات تن ورز که قیمت بالاتری از سایت‌های دیگر دارند، به دلیل واردات مستقیم محصول از امریکا بوده و محصول از دبی و یا چین خریداری نشده‌اند. هم‌چنین محصولات دیگر نیز با افزایش مبلغ معمول و مشخصی به قیمت خرید به مشتریان ارائه می‌شود، به همین دلیل قیمت بسیاری از محصولات نیز پایین‌تر از فروشگاه‌های دیگر می‌باشد.

در سایت و در بخش هر محصول یک راهنما برای اندازه‌گیری و اطمینان از سایز انتخابی وجود دارد که می‌توان بر اساس آن سایز مربوط به خود را تشخیص دهید

اطلاعات پرداخت و ارسال سفارشات

در این شرایط، معمولا ظرف کمتر از 72 ساعت، مبلغ کسر شده، به حساب شما به شکل اتوماتیک مرجوع می‌شود. هم چنین می‌توانید از طریق تماس با دفتر مرکزی تن ورز، در مورد سفارش و مبلغ پرداختی خود از همراهی و کمک همکاران ما استفاده نمایید.

پرداخت به دو صورت امکان‌پذیر است.
الف- از طریق درگاه اینترنتی موجود در سایت تن‌ورز
ب- پرداخت فیش بانکی به شماره حساب معرفی شده در سایت و ارسال اطلاعات فیش بانکی

شماره رهگیری مرسولات پستی برای خریدار پیامک می‌شود. هم چنین شما می‌توانید باتماس با دفتر مرکزی شرکت، بسته‌های خود را پیگیری نمایید.

در صورت ساکن بودن در شهر تهران، از طریق پیک و یا پست، و در صورت ساکن بودن در سایر شهرها و استان‌ها، از طریق پست پیشتاز و یا سفارشی برای شما ارسال خواهد شد. هم چنین در صورت سنگین بودن مرسوله شما، امکان ارسال از طریق تیپاکس نیز وجود دارد.

از طریق پست پیشتاز تا حداکثر 3 روز کاری به دست شما خواهد رسید.

اطلاعات سفارش برنامه تمرینی

برای دیدن عضلات شکم باید چربی بدن را کاهش دهید. تکرارهای زیاد شکم به شما کمک نخواهند کد. شما باید چربی هایتان را با رژیم غذایی صحیح کاهش دهید.

نام و نام خانوادگی،جنسیت، سن، قد، وزن، سابقه تمرین، سابقه بیماری، تعداد روز تمایل به تمرین در هفته و هر توضیحی که فکر می‌کنید لازم است تا مربیان بدانند. در ضمن 3 عکس از سه زاویه جلو و کنار و پشت نیز برای بررسی بهتر شرایط نیاز است. البته ارسال عکس الزامی نیست

پروفایل مربوط به شاگردان خانم فقط توسط مربیان خانم باز و بررسی می‌شود و عکس‌ها نیز فقط توسط مربیان خانم بررسی می‌شود. حتی پروسه پیگیری و پشتیبانی برنامه و سوالات نیز برای خانم‌ها توسط مربیان خانم انجام خواهد شد.

برنامه های طراحی شده در این مجموعه به صورت کاملا اختصاصی و برای شرایط بدنی و هدف هر فرد به صورت کاملا اختصاصی طراحی می شود.

بله. شما می‌توانید به شکل کاملا تخصصی و زیر نظر مربی اختصاصی برنامه تمرینی و مشاوره‌های لازم را دریافت کنید.

مجموعه تن ورز برای تمامی سطوح از مبتدی و تمرین در منزل تا مراحل بالاتر و حتی قهرمانی طراحی برنامه خواهد کرد و این برنامه‌ها توسط کارشناسان و قهرمانان مجموعه تن ورز انجام خواهد شد. شما در صورتی‌که بخواهید یک برنامه اختصاصی داشته باشید لازم است برنامه‌های اختصاصی تن‌ورز را انتخاب کنید تا کاملا بر حسب شرایط و نیاز خاص خود شما یک مربی متخصص به شما و برنامه‌ریزی شما اختصاص داده شود.

در صورت دریافت برنامه اختصاصی یا خدمات استفاده از مربی، پس از دریافت برنامه برای هر فرد از طریق تلگرام یک پیغام ارسال می‌شود که شماره تلگرام مربوط به مربی مستقیم هر فرد است که از آن طریق می‌توانید با مربی خود در ارتباط باشید. در صورتی که از برنامه‌های عمومی استفاده کرده‌اید می‌توانید در کانال اینستاگرام شرکت یا تلگرام شرکت پیام بگذارید و از خدمات عمومی تن‌ورز بهره بگیرید.

اطلاعات تغذیه ها

مهمترین بخش در بدنسازی بخش تغذیه است. هم در زمان افزایش حجم و هم در زمان کاهش چربی باید برنامه غذایی بر اساس محاسبه کالری صورت گیرد که ضریب فعالیت افراد نیز در این برنامه و انتخاب مقدار کالری لحاظ می‌شود.

بهترین نوشیدنی در حین تمرین آب است که البته مقدار آن بستگی به مقدار شدت تمرین، زمان تمرین و دمای محیط تمرینی و عوامل دیگری دارد.

این به فرم بدنی و شرایطی که ورزشکار در آن قرار دارد بستگی دارد. ولی در حالت کلی قبل از تمرین مقدار کربوهیدارت پیچیده با پروتئین و بعد از تمرین کربوهیدرات‌های ساده به همراه پروتئین بهترین گزینه‌های غذایی هستند.

اطلاعات مکمل ها

در صفحه هر محصول، شیوه استفاده صحیح از مکمل ذکر شده است.

شاید استفاده در یک دوره از مکمل‌ها بدون ورزش مشکلی ایجاد نکند، ولی پیشنهاد ما استفاده از مکمل‌ها در کنار ورزش و زیر نظر متخصص، کارشناس و یا پزشک تغذیه است.

خیر. مصرف مکمل‌های ورزشی مختص افراد بالای 18 سال می‌باشد، مگر با دستور پزشک متخصص.

خیر. مصرف مکمل‌های ورزشی برای خانم‌های باردار و یا افرادی که قصد بارداری دارند مجاز نمی‌باشد، مگر با دستور پزشک متخصص.

شما امروزه می‌توانید کراتین را در سه فرم تهیه کنید : کراتین فسفات، کراتین سیترات و کراتین مونوهیدرات.از آنجایی که بدن به آسانی‌ نمی‌تواند نوع فسفات را هضم کند تاثیر گذاری آن نیز زیاد نخواهد بود.نوع سیترات نیز هنوز آزمایشات زیادی روی آن انجام نشده اما با این وجود مدتی‌ استقبال از آن خوب بود.اما بیشترین تحقیقات انجام شده روی کراتین مونوهیدرات می‌باشد که تاثیر گذاری آن نیز کاملا به اثبات رسیده است.

خیر. اولویت اصلی بر رعایت رژیم غذایی و استراحت و تمرین مناسب است و هیچ اجباری بر مصرف مکمل ها وجود ندارد. ولی کاملا واضح و روشن است که مصرف مکمل‌ها روند رشد و پیشرفت را سریع‌تر خواهند کرد.

هر مکملی فعالیت مربوط به خود را دارد و نمی توان گفت کدام بهتر از بقیه است اما در درجه اول اهمیت پروتئین وی قرار دارد.

تحقیقات نشان داده‌اند که کراتین اگر در دوز مناسب استفاده شود بدون هیچ عارضه‌ خاصی است.

شاید بتوان گفت بهترین زمان برای مصرف مکمل‌ها در صبح و بعد از صبحانه است. ولی بعضی از ویتامین‌ها اگر در شب مصرف شوند بهتر است. شاید به خواب بهتر شما کمک کنند.

زمان طلایی مصرف پروتئین وی بلافاصله بعد از تمرین تا 45 دقیقه بعد از تمرین است. زمان‌های مهم دیگر برای مصرف این مکمل، قبل از تمرین، بعد از بیدار شدن از خواب شبانه و قبل از خواب شب است.

شاید بتوان گفت بهترین زمان برای مصرف مکمل‌ها در صبح و بعد از صبحانه است. ولی بعضی از ویتامین‌ها اگر در شب مصرف شوند بهتر است. شاید به خواب بهتر شما کمک کنند.

زمان طلایی مصرف پروتئین وی بلافاصله بعد از تمرین تا 45 دقیقه بعد از تمرین است. زمان‌های مهم دیگر برای مصرف این مکمل، قبل از تمرین، بعد از بیدار شدن از خواب شبانه و قبل از خواب شب است.

اطلاعات تمرین ها

حرکات ترکیبی چندین عضله را به طور همزمان تحت فشار قرار داده و تمرین می‌دهد(مانند: اسکات- ددلیفت -پرس سینه). حرکات ایزوله یک عضله یا یک گروه عضلانی را تمرین می‌دهد.(مانند: جلو بازو هالتر- جلو ران -پشت بازو سیم کش)

اگر در زمان بالا و با شدت بالایی تمرین ‌می‌کنید و حالاتی مانند بی‌انگیزه شدن نسبت به تمرین، بی‌حالی و ضعف، عدم پیشرفت بدن را دارید احتمالا دچار تمرین زدگی شده‌اید و باید زمانی را به ریکاوری و بازیابی بدنی اختصاص دهید.

انجام حرکات شکم به تنهایی باعث دیده شدن عضلات شکم نخواهد شد. برای این منظور باید رژیم غذایی مناسبی داشته باشید و با انجام مقدار مناسبی تمرینات هوازی، مقدار چربی بدن را به حد مطلوبی رسانده تا عضلات شکم دیده شود.

انجام حرکات شکم به تنهایی باعث دیده شدن عضلات شکم نخواهد شد. برای این منظور باید رژیم غذایی مناسبی داشته باشید و با انجام مقدار مناسبی تمرینات هوازی، مقدار چربی بدن را به حد مطلوبی رسانده تا عضلات شکم دیده شود.

خیر. زیرا خانم‌ها مقدار کمی تستوسترون دارند که برای دستیابی به عضلات حجیم کافی نیست. اگر مواردی را مشاهده کرده‌اید که خانمی عضلات حجیم و مردانه دارد به دلیل تستوسترون بالای بدن و یا تزریق می‌باشد که این تزریقات عوارضی به همراه دارد.

تا زمانی که تمرینات خود را داشته باشید و رژیم غذایی خود را رعایت کنید عضلات به روند رشد خود ادامه خواهند داد.

بله. شما بدون مصرف استروئید می‌توانید یک بدنساز صاحب نام با بدنی زیبا باشید. البته زمان بیشتری را باید صرف کنید و تمرین و رژیم غذایی و استراحت خود را جدی بگیرید.

خیر. بهترین روش این است که هر 2 هفته یک بار در یک زمان خاص وزن خود را اندازه بگیرید. مثلا صبح قبل از مصرف صبحانه

یکی از مواردی که در بدنسازی اهمیت دارد ماساژ است که باعث ریکاوری بهتر عضلات، بهبود گردش خون،کاهش تنش عضلات، احیای صدمات بافت‌های عضلانی و بسیاری موارد دیگر می‌شود.

بله. با داشتن چند وسیله ساده در منزل می‌توانید تمرینات بسیاری را بر اساس برنامه تمرینی مناسب انجام دهید و بدن مناسب و ایده‌آلی داشته باشید.

تمرینات کلیستنیکس یا استریت ورک اوت تمرینات آمادگی جسمانی هستند که با وزن بدن انجام می‌شوند و از ابتدایی‌ترین تا افراد با بالاترین آمادگی جسمانی می‌توانند این تمرینات را انجام دهند.

بستگی به شرایط بدنی هر فرد دارد ولی در حالت کلی و عمومی بهترین دستگاه کاردیو تردمیل است.

تمرینات اینتروال یا تناوبی تمریناتی هستند که در بین زمان‌ تمرین، پارت‌هایی به عنوان استراحت در نظر گرفته می‌شود که این استراحت می‌توان فعال یا غیرفعال باشد و یکی از مناسب‌ترین شیوه‌ها برای تمرینات هوازی است.

اگر تمرینات هوازی را بعد از تمرین با وزنه انجام دهید بدن خالی از گلوکز خواهد بود و فقط با سرعت بیشتری چربی خواهد سوزاند و این روش گزینه مناسب‌تری است.

پیاده‌روی سریع یکی از بهترین ورزش‌ها برای کاهش وزن است.پیاده روی در روز باید بین 30 تا 90 دقیقه باشد. در 30 دقیقه پیاده‌روی تند شما بسته به وزن خود بین 100 تا 300 کالری خواهید سوزاند.

هنوز علت اصلی این دردها مشخص نشده است اما دلیل اصلی آن را گرفتگی در پرده دیافراگم حدس می‌زنند.

منظور از آنابولیک شرایطی است که بدن از آمینو اسیدها و مواد غذایی استفاده کرده و بدن را در حالت ایجاد بافت‌های جدید قرار می‌دهد. حالت کاتابولیک یعنی حالتی که بدن با شکستن عضلات از آن‌ها به عنوان سوخت استفاده می‌کند.

اگر صدای مفاصل همراه با درد نباشد نگران کننده نیست و مربوط به گازهای محلول در مایع لغزنده داخل مفاصل است. اگر این صداها همراه با درد یا به واسطه یک آسیب یا ضربه نباشد نگران کننده نیست. ولی اگر با یک پزشک نیز مشورت شود بهتر است.

منظور از آنابولیک شرایطی است که بدن از آمینو اسیدها و مواد غذایی استفاده کرده و بدن را در حالت ایجاد بافت‌های جدید قرار می‌دهد. حالت کاتابولیک یعنی حالتی که بدن با شکستن عضلات از آن‌ها به عنوان سوخت استفاده می‌کند.

اگر صدای مفاصل همراه با درد نباشد نگران کننده نیست و مربوط به گازهای محلول در مایع لغزنده داخل مفاصل است. اگر این صداها همراه با درد یا به واسطه یک آسیب یا ضربه نباشد نگران کننده نیست. ولی اگر با یک پزشک نیز مشورت شود بهتر است.

تمرینات فشرده تمریناتی تخصصی هستند که برای اهداف مورد نظر هر عضله طراحی شده‌اند و تمرینات روتین نیستند.

برای تمرین در منزل نیاز به وسایل خاص و یا دستگاه نیست و با یک عدد کش تمرینی و یک توپ سوئیس و یک جفت دمبل می‌توان حرکات را انجام داد.

بله. تمرینات در محل کار که در سایت تن ورز طراحی شده است بدون هیچ وسیله ورزشی خاص به شما کمک خواهد کرد که در محیط کاری خود تمرینات ورزشی داشته باشید.

خیر. تمرینات در منزل برای همه افراد در منزل امکان‌پذیر است و حتی افراد در منزل می‌توانند به صورت گروهی آن را انجام دهند. صرفا برای تمرینات سطح پیشرفته و نیمه‌حرفه‌ای لازم است بدن شما در سطح آمادگی خوبی باشد.

تمرینات در منزل در سطوح مختلف طراحی شده است و حتی افراد با سطح پیشرفته می‌توانند تمرینات مربوط به خود را دریافت کنند. برنامه‌های سطوح نیمه‌حرفه‌ای و پیشرفته در تن‌ورز با این هدف طراحی شده‌اند

بله. تمرینات فشرده و تخصصی برای عضلات به صورت تک عضله مثلا عضلات بازو، سینه، پا و … نیز در تن‌ورز زیر نظر مربیان متخصص خود طراحی شده است.

بله. برای بانوان نیز تمرینات فشرده و تخصصی برای رسیدن به بدن ایده‌آل طراحی شده است.

خیر. شما با صرف زمان کوتاهی می‌توانید در محیط کاری خود این تمرینات را به صورت روزانه انجام دهید.

این تمرینات در یک برنامه 6 هفته‌ای تخصصی و فشرده طراحی شده که با انجام صحیح تمرینات به بدن‌های با کات و حجم مناسب و یا به اصطلاح بدن تابستانی خواهید رسید.

اگر تمرینات هوازی را بعد از تمرین با وزنه انجام دهید بدن خالی از گلوکز خواهد بود و فقط با سرعت بیشتری چربی خواهد سوزاند و این روش گزینه مناسب‌تری است.

هنوز علت اصلی این دردها مشخص نشده است اما دلیل اصلی آن را گرفتگی در پرده دیافراگم حدس می‌زنند.

پیاده‌روی سریع یکی از بهترین ورزش‌ها برای کاهش وزن است.پیاده روی در روز باید بین 30 تا 90 دقیقه باشد. در 30 دقیقه پیاده‌روی تند شما بسته به وزن خود بین 100 تا 300 کالری خواهید سوزاند.