معرفی انواع برنامه‌های فشرده تخصصی تن‌ورز

برنامه بدنسازی حرفه ای تن‌ورز یک برنامه فشرده بدنسازی و جزو خاص ترین برنامه‌ های تمرینی تن‌ورز هست که با هدف تحقق یکسری اهداف تناسب اندام در یک زمان کوتاه و به صورت کاملا تخصصی طراحی شده است که در مدت 4 الی 6 هفته با تمرکز و جدیت می‌توانید به هدف مورد نظر خود برسید. این برنامه‌ها توسط مربیان تن‌ورز و بر پایه تجارب چند ساله  طراحی شده است. توجه به نکات زیر در انتخاب برنامه تمرینی اهمیت دارد:

الف- این برنامه‌ها که در ادامه آورده شده‌اند به صورت یک برنامه تمرینی آماده طراحی شده است.

ب- در صورتی‌که شما تمایل دارید یک برنامه تمرینی تخصصی و به صورت کاملا اختصاصی برای خود داشته باشید از برنامه بدنسازی تن ورز استفاده کنید که زیر نظر مربی و با پشتیبانی آنلاین و خاص شما طراحی می‌شود.

ج- در صورتی‌که قصد دارید یک برنامه علمی و تخصصی بدنسازی داشته باشید و شرایط پرداخت هزینه یک برنامه اختصاصی را در شرایط فعلی ندارید از برنامه های فشرده بدنسازی تن ورز استفاده کنید.

برنامه‌های بدنسازی تخصصی و فشرده تن ورز شامل برنامه بدنسازی حرفه ای بانوان، برنامه بدنسازی حرفه ای بازو، برنامه بدنسازی حرفه ای شکم و پهلو، برنامه بدنسازی حرفه ای پا ، برنامه بدنسازی حرفه ای سرشانه و کول و برنامه فشرده بدن تابستانی می‌باشد.

 

برنامه بدنسازی حرفه ای تن‌ورز مناسب چه افرادی است؟

این برنامه تمرین بدنسازی مناسب افرادی است که از سطح آمادگی بدنی برخوردار بوده و امکان تمرین در باشگاه را داشته باشند. این تمرینات تخصصی بدنسازی شامل یکسری تمرین‌های فشرده می‌باشد که شما لازم است طی برنامه‌ای منظم در باشگاه تمرین کنید.

در صورتی‌که آمادگی اولیه ندارید یا ممکن است به دلیل تمرینات یا شرایط قبلی زندگی خود دچار آسیب‌های بدنی شده باشید توصیه می‌شود بدون مشورت با مربی از انجام این تمرینات خودداری کنید.

برنامه بدنسازی بانوان در 6 هفته

معرفی برنامه فشرده بدنسازی بانوان

یک برنامه فشرده تخصصی و متناسب با ساخت و سازهای بدن زنانه طراحی شده است. از آنجایی که جذابیت ظاهری برای خانم‌ها خیلی مهم و پر اهمیت است، این برنامه فشرده، مناسب برای خانم‌ها و خصوصا زنانی که تمایل دارند در سریع‌ترین زمان ممکن به تناسب اندام جذاب و زیبا دسترسی یابند. این برنامه روی کاهش درصد چربی و شکل‌دهی فرم استاندارد و جذاب بدن متمرکز است.

برنامه فشرده بدن تابستانی در 6 هفته

معرفی برنامه فشرده بدن تابستانی در 6 هفته

یکی از انواع برنامه‌های فشرده تخصصی تن‌ورز است که مناسب افراد و خصوصا جوان‌هایی است که تمایل به داشتن یک بدن خوش فرم و جذاب ورزشی برای یک استایل ساحلی یا اصطلاحا بدن تابستانی دارند. این برنامه روی افزایش حجم عضلات بدن و عضله‌سازی مترکز می‌باشد.

برنامه بدنسازی سینه در 4 هفته

 یک برنامه فشرده تخصصی افزایش حجم سینه در 4 هفته می‌باشد. این برنامه فشرده مختص افرادی است که تمایل دارند در سریع‌ترین زمان، بالا تنه با فرم بدنی جذاب و سینه‌ای فراخ داشته باشند و این موضوع به آن‌ها اعتماد بنفس می‌دهد.

برنامه بدنسازی شکم و پهلو در 4 هفته

معرفی برنامه فشرده عضلات شکم و پهلو

یکی از انواع برنامه بدنسازی حرفه ای فشرده تن ورز است که طرفداران بسیاری دارد. این برنامه فشرده ورزشی به شما این امکان را می‌دهد که در مدت زمان کوتاه و  4 هفته‌ای، چربی‌های اضافه اطراف شکم و پهلو را بسوزانید و از دیدن شکم عضلانی و سیکس‌پک خود لذت ببرید.

شما با برنامه فشرده شکم و پهلو در 4 هفته، علاوه بر اینکه یک ظاهر ایده‌آل و جذاب خواهید داشت، یک قدم مهم به سمت سلامتی هم برداشته‌اید.

برنامه بدنسازی حرفه ای بازو در 4 هفته

 یکی از انواع برنامه‌های فشرده تخصصی تن‌ورز است که مناسب افرادی است که از داشتن بازوان لاغر خود ناراضی‌اند. و یا  به‌خاطر عضلات آویزان و چربی‌های اضافه در بازو اعتماد به‌نفس خود را از دست داده‌اند. این برنامه این امکان را به فرد می‌دهد تا در سریعترین زمان ممکن به بازو‌های خوش فرم با عضلات سفت و برجسته کافی برسند.

برنامه حرفه ای بدنسازی پا

معرفی برنامه فشرده عضلات پا

یک برنامه فشرده تخصصی است که بر روی فرم دهی عضلات ران و ساق پا تاثیر گذار است. این برنامه فشرده مناسب افرادی است که تمایل به افزایش حجم دهی و فرم دهی به عضلات ران پا و پشت ران دارند. این برنامه در قالب دو برنامه مجزا یکی روی عضلات ران و دیگری به صورت فشرده روی ساق پا طراحی شده است.

برنامه فشرده ساق پا مناسب برای افرادیست که به تناسب و زیبایی اندام خود خیلی اهمیت می‌دهند و به دنبال ساق‌های ورزیده و عضله‌ای هستند.

 

راز موفقیت در اجرای درست برنامه تمرین بدنسازی تن ورز چیست؟

آنچه که رسیدن به هدف و تناسب اندام را با انواع برنامه‌های فشرده تخصصی تن‌ورز محق می‌کند، نظم در اجرا، انجام درست حرکات، ادامه دادن تمرینات، داشتن رژیم غذایی مناسب، خواب مناسب و مصرف اب کافی می‌باشد.

راهنمای خرید برنامه بدنسازی حرفه ای

 برای سفارش انواع برنامه‌های فشرده تخصصی تن‌ورز، فقط کافیست به اینترنت دسترسی داشته باشید و وارد سایت تن‌ورز بشید. از قسمت برنامه‌های فشرده تخصصی، برنامه مورد نظر را انتخاب و وارد روند سفارش و خرید خواهید شد. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، می‌توانید با وارد شدن در لینک هر برنامه فشرده، به اطلاعات تکمیلی آن دسترسی یابید. ضمن آن‌که می‌توانید از لینک زیر نیز استفاده کنید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 رای)

Loading...تالیف:

واحد تولید محتوای تن‌ورز

در صورت استفاده از این مقاله، نام و آدرس تن‌ورز را به عنوان منبع ذکر کنید. 

عضو کانال تلگرام و اینستاگرام تن‌ورز شوید. برای عضویت بر روی عکس زیر کلیک کنید. 


N:1629

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *