• برنامه رژیم غذایی تن ورز

  برنامه رژیم غذایی بدنسازی تن ورز توسط جمعی از متخصصین تغذیه و بدنسازی و با بهره‌گیری از تجربه عملی و دانش تخصصی علم تغذیه طراحی می‌شود. برای ورزشکاران و علاقمندان به سلامتی و تناسب اندام در حوزه بدنسازی داشتن یک برنامه غذایی بدنسازی و تخصصی از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر شما برنامه تمرینی داشته باشید و برنامه رژیم غذایی مناسبی نداشته باشید بخش عمده‌ای از منابع زمانی، مالی و سلامتی خود را ممکن است دچار خطر کنید.

  داشتن یک برنامه غذایی در کنار برنامه تمرینی می‌تواند نه تنها اثربخشی نتایج تمرینات شما را تا حد امکان بالا ببرد، بلکه برای ریکاوری و حفظ قوای بدنی شما و حتی حفظ عضلات شما از اهمیت بالایی برخودار است. برنامه بدنسازی و رژیم غذایی در کنار یکدیگر بر مسیر تناسب‌اندام و ورزش حرفه‌ای تأثیر به سزایی می‌گذارند. در نتیجه اگر شما یک ورزشکار در هر رشته ورزشی هستید، برنامه تغذیه بدنسازی مورد نیاز شما خواهد بود. عدم رعایت برنامه رژیم غذایی اختصاصی به منزله از دست دادن هفتاد تا هشتاد درصد از مسیر شما است. اگر به دنبال کاهش وزن خصوصاً در ناحیه شکم و پهلو هستید، اثر رژیم به مراتب بیشتر خواهد شد.

   اما بسیاری از افراد به دلیل تجربه ناموفق رژیم، انگیزه و تمایل خود را از دست داده‌اند. ممکن است بارها انواع برنامه تغذیه برای عضله سازی یا برنامه رژیم غذایی برای بدنسازی دریافت کرده باشید. اما به نتیجه نرسیده و یا تغییرات ماندگاری نداشته‌اید. اما تن‌ورز برای شما خبر خوبی دارد. در طراحی این رژیم غذایی بدنسازی به تمام ویژگی‌ها، بیماری‌ها، حساسیت‌های غذایی و داروهای مصرفی شما توجه خواهیم کرد. همچنین در طراحی این برنامه، هدف شما و برخی عوامل دیگر نظیر سطح و شدت تمرینات نیز در نظر گرفته می‌شوند.

  برنامه تمرینی و رژیم غذایی تن ورز گیف

   برنامه تغذیه برای افزایش حجم یا لاغری با مواد در دسترس و روزانه افراد برنامه‌ریزی خواهد شد. در نتیجه در روند زندگی شما، تغییرات عجیب رخ نمی‌دهد. بعلاوه تمامی اصول علمی و به روز در طراحی برنامه غذایی رعایت می‌گردد. همچنین در تمامی دوره برنامه رژیم بدنسازی از پشتیبانی متخصصین تن‌ورز برخوردار خواهید بود.

  تنوع برنامه غذایی بدنسازی

  رژیم‌های غذایی مورد استفاده در بدنسازی را می‌توان به چند گروه اصلی تقسیم بندی کرد

  برنامه غذایی بدنسازی حجم

  این برنامه‌ها با هدف تمرکز روی افزایش حجم و افزایش وزن متمرکز هستند. هدف اضافه کردن عضله به بدن می‌باشد. در زمان قبل از مسابقات این رژیم غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از مکمل‌های مجاز نیز در کنار این رژیم‌های غذایی از موارد پراستقبال می‌باشد.

   

  برنامه غذایی بدنسازی چربی سوزی یا کاهش وزن

  این رژیم غذایی برای کاهش وزن و چربی سوزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر شما دارای چربی مازاد باشید یکی از راه‌های سرعت دادن به تناسب اندام شما در کنار برنامه تمرینی استفاده ار رژیم چربی سوزی می‌باشد. این برنامه با تمرکز بر حذف چربی‌های زاید بدن و با توجه به فرم بدنی ورزشکاران طراحی می‌شود.

  برنامه غذایی بدنسازی کات

  برنامه غذایی افزایش حجم

  این برنامه یک رژیم غذایی چربی سوزی حرفه‌ای تر و تخصصی‌تر می‌باشد که اصولا برای نمایش بهتر عضلات و حذف چربی در عضلات مورد استفاده قرار می‌گیرد. اغلب قبل از مسابقات و بعد از یک دوره حجم از این برنامه غذایی استفاده می‌شود.

  در کنار این برنامه‌های رژیمی تخصصی بر اساس شرایط سنی و جنسی ممکن است شما نیاز به برنامه‌های غذایی خاص داشته باشید. ممکن است فردی نیاز به برنامه غذایی کاهش وزن بر اساس رژیم غذایی کتوژنیک داشته باشد یا ممکن است شما گیاهخوار بوده و یک رژیم غذایی گیاهخواری لازم داشته باشید. یا ممکن است شما یک مادر باردار باشید که قصد دارید در حین بارداری تمرینات بدنسازی خود را نیز ادامه دهید و یک رژیم غذایی دوران بارداری نیز برای خود و نوزاد خود داشته باشید.

  اهمیت برنامه غذایی بدنسازی

  تغذیه نقش بسیار مهمی در ریکاوری، رشد و تناسب اندام عمومی ایفا می‌کند و با رعایت یک برنامه غذایی سالم و یک برنامه تمرینی هر توده عضلانی که به شما اضافه می‌شود بدون چربی اضافه بوده و عملا اگر شما به دنبال افزایش حجم هم باشید با آسودگی وزن خود را اضافه خواهید کرد.

  اگر می خواهید یک بدنساز واقعی باشید و قصد دارید سبک زندگی خود را تغییر دهید همان قدر که به برنامه تمرینی تخصصی خود اهمیت می‌دهید لازم است به برنامه رژیم غذایی اختصاصی خود نیز اهمیت بدهید.

  رژیم غذایی متناسب با برنامه تمرینی

  برنامه رژیم غذایی

  فرض کنید شما به دنبال افزایش حجم عضله می‌باشید. مربی شما یکسری تمرین افزایش حجم عضله برای شما طراحی کرده و به همین دلیل تمرینات وزنه شما با شدت بیشتری انجام می‌شود. اگر رژیم شما با قبل تفاوتی نداشته باشد مسلما این برنامه منجر به افزایش عضلانی شما نشده و باعث سوختن عضلات شما می‌شود. به همین دلیل لازم است برنامه غذایی بدنسازی شما متناسب با برنامه تمرینی شما باشد.

  رژیم غذایی متناسب با شرایط ورزشکار

  قطعا برنامه غذایی یک خانم بدنساز با یک آقا متفاوت هست. نیازهای غذایی این دو فرد یکسان نبوده و لازم است نکات لازم در طراحی برنامه غذایی بدنسازی توسط مربی و متخصص دیده شود. فرض کنید شما یک بدنساز مبتدی باشید یا در سن جوانی به سر ببرید. قطعا نیازهای غذایی شما با یک فرد میانسال یا یک فرد حرفه‌ای متفاوت می‌باشد.

  متخصصین تغذیه بدنسازی فاکتورهای بسیار زیادی در حین طراحی برنامه از قبیل میزان کالری مورد نیاز فرد، شرایط سنی، جنسیت، شرایط فیزیولوژی خاص فرد و عادت‌های غذایی فرد را در طراحی برنامه در نظر خواهند گرفت تا موثرترین رژیم غذایی طراحی شود.

  جهت دریافت برنامه کلیک کنید: برنامه تمرین بدنسازی

  اگر شما به دنبال دریافت برنامه رژیم غذایی اختصاصی باشید بهتر است یک برنامه تخصصی انتخاب کنید. قطعا هزینه برنامه غذایی شما در کنار مبالغی که شما برای باشگاه یا برنامه تمرینی یا مکمل‌های خود می‌پردازید بسیار ناچیز خواهد بود.

  چرا باید از برنامه غذایی بدنسازی استفاده کنم؟

  برنامه رژیم غذایی بدنسازی

  • داشتن یک تیم متخصص از مربیان رسمی فدراسیون بدنسازی و متخصصین تغذیه در کنار هم
  • تجربه طراحی بیش از ده‌ها هزار برنامه رژیم غذایی طی مدت فعالیت تن ورز
  • امکان خدمات آنلاین در برنامه غذایی و استفاده از مربیان و متخصصین
  • برخورداری از خدمات پشتیبانی آنلاین تیم تن ورز

  و مهمتر از همه این‌که تجربه و علم در کنار هم نتیجه بهتری به همراه دارند.

  انواع برنامه‌های رژیم غذایی تن ورز

  رسیدن به فرم بدنی مناسب نیاز به رژیم مناسب و همین‌طور انجام تمرینات ورزشی دارد. این‌که کدام برنامه غذایی مناسب شماست به شرایط فیزیولوژی و ژنتیکی شما و علایق شما نیز بستگی دارد. تیم متخصصین تغذیه و بدنسازی تن ورز می‌توانند بر حسب شرایط شما و نیاز شما بهترین پیشنهاد برای یک برنامه رژیم غذایی را داشته باشند. انواع رژیم‌های غذایی به شرح زیر می‌باشد:

  برنامه غذایی بدنسازی

  این برنامه توسط متخصصین و بر پایه شرایط بدنی و نیاز بدنی شما طراحی می‌شود. اگر ترجیح خاصی برای پیروی از یک برنامه رژیم غذایی اختصاصی ندارید حتما از این رژیم استفاده کنید و در توضیحات قید کنید که هدف شما از این برنامه غذایی چیست؟ ایا به دنبال تناسب اندام هستید؟ آیا به دنبال افزایش حجم هستید یا چربی سوزی؟

  رژیم غذایی کتوژنیک

  رژیم لاغری کم کربوهیدرات

  رژیم گیاهخواری

  . . . .

  روش دریافت برنامه غذایی بدنسازی آنلاین

  کافی است فرم اطلاعات زیر رو به دقت تکمیل نمایید. حتما ادرس ایمیل و شماره تماس خود را به درستی ثبت کنید. پس از پرداخت کار تیم تن ورز شروع خواهد شد و حداکثر ظرف مدت ۵ روز کاری برنامه شما در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

  جمع‌بندی

  اگر به دنبال برنامه رژیم غذایی برای لاغری یا افزایش حجم هستید، تیم متخصص تن‌ورز به شما کمک می‌کنند. برنامه رژیم غذایی بدنسازی با توجه به هدف و ویژگی‌های شخصی هر یک از افراد طراحی می‌گردد. همچنین بیماری‌ها، داروهای مصرفی و یا حساسیت‌های غذایی در این برنامه غذایی بدنسازی در نظر گرفته می‌شوند.

  توجه داشته باشید اگر گیاهخوار هستید، برنامه طبق موارد مصرفی شما طراحی خواهد شد. در کنار برنامه تغذیه برای افزایش وزن یا لاغری از پشتیبانی کامل ما برخوردار خواهید بود.


  مشاوره و برنامه تمرینی بدنسازی

  1اطلاعات فردی
  2هدف ورزشی
  3اطلاعات تکمیلی
  4اطلاعات تکمیلی اختیاری
  5ثبت و پرداخت


  N:1693

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۷ رای

  34 دیدگاه در “برنامه غذایی بدنسازی

  1. حسین اعظمی گفت:

   برنامه هاتون خیلی عالی هستن. ممنون از سایت خوبتون و متتخصصین عالی

  2. آرش صابری گفت:

   چقدر خوبن برنامه‌هاتون.مرسی

  3. آرش کیانی گفت:

   ممنون از شما که تو برنامه هاتون همه چی رو در نظر میگیرید خیلی عالی.ممنون

  4. امیر عزیزی گفت:

   من از برنامتون استفاده میکنم و خیلی راضیم.ممنون از شما و تیم خوبتون

  5. امید کاشانی گفت:

   من ازتون برنامه گرفتم و خیلی راضیم واقعا ممنونم.

  6. مهرداد احمدی گفت:

   ممنون از سایت خوبتون و برنامه های عالی که میدید.

  7. رضا کمالی گفت:

   ممنون از برنامه های خوبتون همچنین از سایت خوبتون متشکرم

   1. تن ورز گفت:

    سلام تن ورزی عزیز
    خوشخالیم که از سایت ما دیدن می‌کنید

  8. مهران عزیزی گفت:

   خیلی برنامتون خوب و عالیه تصمیم گرفتم از برنامه های دیگه‌تون هم استفاده کنم

  9. رامین صابری گفت:

   خیلی ممنونم از شما و مربی های خوبتون.عالی بود

  10. محمد یاسری گفت:

   برنامه هاتون واقعا عالین.خیلی ممنون از شما و سایت خوبتون

  11. علی اکرمی گفت:

   خیلی عالی بود و نتیجه گرفتم ممنون از شما و مربیاتون

  12. آرمان کرمی گفت:

   خیلی عالی بود ممنون از شما

  13. مارال عظیمی گفت:

   خیلی عالی و رضایت بخش بود.

  14. محمد یاسری گفت:

   برنامه هاتون خیلی عالین.ممنون از تیم و سایت خوبتون

  15. معین اسلامی گفت:

   من این برنامه رو شروع کردم و خیلی راضیم کاش زودتر میگرفتم.ممنون از شما

  16. کامبیز حسامی گفت:

   خیلی بهم کمک میکنه به همراه تمرینات.ممنون از شما

  17. ماندانا درویشی گفت:

   برنامه هاتونون حرف ندارن خیلی راضیم.ممنون از شما

   1. تن ورز گفت:

    سلام ماندانا جان و ممنون

  18. سحر کرامتی گفت:

   ممنونم واقعا از برنامه خوبتون.خیلی راضیم

  19. مجتبی احمدی گفت:

   ممنون از شما خیلی برنامتون اصولی و خوبه تو رژیمم همه چی رعایت شده.

  20. ساسان احمدی گفت:

   داشتن یه برنامه غذایی خوب و حرفه ای برای بدنسازی خیلی مهمه.ممنونم از شما و تیم خوبتون

   1. ثمیه گفت:

    درود استاد گرامی
    ممنون از برنامه خوبتون. من تو این ۴ ماه از برنامه رژیم غذایی بدنسازی شما نهایت رضایت و داشتم. تشکر
    برای تثبیت وزنم آخرین رژیمم و ادامه بدم خوبه؟

    1. تن ورز گفت:

     سلام دوست عزیز
     اصولا مهمترین نکته در تثبت وزن، ثابت نگه داشتن میزان کالری دریافتی است. البته نوع مواد غذایی مصرفی میتونه در بلند مدت علی رغم حفظ وزن شما باعث افزایش توده چربی در بخش‌هایی از بدن بشه. توصیه می‌کنیم علاوه بر میزان کالری به نوع مواد غذایی مصرفی نیز توجه داشته باشید و حتما ورزش را در برنامه هفتگی خود داشته باشید.

  21. رضا کریمی گفت:

   برنامه تون عالیه هم وزنم کم شده هم هیکلم خوش فرم شده.ممنون

  22. مهرناز حسینی گفت:

   ممنونم از برنامه خوب و اصولی که برام طراحی کردید.

  23. امیر گفت:

   سلام
   من برنامه رژیم غذایی و با مکمل میخام. چی کار کنم

   1. تن ورز گفت:

    سلام امیر عزیز
    لازمه در همین قسمت برنامه غذایی بدنسازی و مکمل و درخواست بدید.

  24. امیر گفت:

   دمتون گرم با این برنامه ها تون
   مرسی اساتید

  25. شیلا گفت:

   سلام اساتید
   ممنون از برنامه خوبتون و سایت خیلی خوبتون. یه عامله مطلب مفید دارید

  26. سینا گفت:

   درود بر اساتید تن ورز
   من رژیم غذایی اختصاصی شما رو گرفتم و خیلی راضیم.

   1. تن ورز گفت:

    سلام اقا سینا
    موفق باشید و ممنون

  27. شیران گفت:

   سلام
   من ۳ ساله که از تمرین و ورزش دور بودم بهدخاطر کرونا. یکی از دوستام از شما چندسالی هست بزنامه میگیره و راضیه. من الان میخام شروع کنم به تمرین و میخام یه برنامه رژیم غذایی بدنسازی هم داشته باشم. بهتره اول یه مدت تمرین کنم و بعد رژیم بدنسازی و بگیرم یا از اول هر دو رو داشته باشم.

   1. تن ورز گفت:

    سلام اقا شیران
    شما می‌تونید همزمان هم برنامه تمرینی بدنسازی و هم برنامه رژیم غذایی بدنسازی را داشته باشید. این کاملا به شما و هدف شما و مدت زمانی بستگی داره که می‌خواید به نتایج دلخواه برسید. قطعا داشتن برنامه تمرینی و رژیم غذایی می‌تونه در سرعت و کیفیت رسیدن به نتایج به شما کمک کنه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *