برنامه بدنسازی

برنامه تمرینی بدنسازی و رژیم غذایی برای سلامتی و رسیدن به فرم بدنی جذاب به روشی اصولی ضرورت دارد. برای مشاوره خرید برنامه بدنسازی و رژیم غذایی کافی است به انتهای این نوشته رفته و اطلاعات خود را کامل وارد کنید. تن ورز با همکاری مربیان رسمی فدراسیون پروش اندام ایران و فدراسیون جهانی پرورش اندام (IFBB) در کنار شما علاقمندان به تناسب اندام و زیبایی می‌باشد. با دربافت برنامه بدنسازی علاوه بر برنامه تمرینی فایل آموزش حرکات و پشتیبانی آنلاین مربیان را نیز دریافت خواهید کرد.

ممکن است از خود سوال کنید برای دریافت برنامه تمرینی چرا باید هزینه یک مربی را داد. امروزه من می‌توانم به راحتی با جستجوی در اینترنت ده‌ها برنامه تمرین بدنسازی را انتخاب کنم. بگذارید یک سوال بپرسم. آیا اگر شما یک ماشین گران قیمت داشته باشید برای سرویس دوره‌ای ماشین خود به یک مرکز گارانتی معتبر می‌روید یا از همان مکانیکی‌های محلی استفاده می‌کنید؟ تفاوت بین یک برنامه تمرینی بدنسازی اختصاصی با یک برنامه تمرینی آماده در همین مثال نهفته است. بدن شما نیاز به مراقبت و توجه دارد. با برنامه بدنسازی اختصاصی شما متناسب با فرم بدنی خود و شرایط خود با حفظ اصول علمی و با تکیه بر تجربه مربیان متخصص یک برنامه حرفه‌ای دریافت خواهید کرد.

اگر چندین برنامه بدنسازی و برنامه رژیم غذایی مختلف را امتحان کرده‌اید و نتیجه نگرفته‌اید، جای درستی آمده‌اید…

مربیان تن ورز، دقیقا همین برنامه بدنسازی و برنامه غذایی را از شاگردان خود بین 350000 تومان تا 1000000 تومان دریافت می‌کنند، ولی شما تنها 249 هزار تومان پرداخت می‌کنید! شامل یک برنامه بدنسازی اختصاصی+ یک برنامه رژیم غذایی+برنامه مکمل

 • با دریافت برنامه بدنسازی حرفه ای و رژیم غذایی کامل، زمان رسیدن به هدفتان، حداقل سه برابر سریع‌تر خواهد شد،
 • بزرگان دنیا اعتقاد دارند که یک برنامه تمرینی حرفه ای همراه با رژیم غذایی مناسب، نقش بسیار پررنگ‌تری از انواع داروها و مکمل‌های بدنسازی برای یک ورزشکار بازی می‌کند،
 • شما با یک برنامه بدنسازی و برنامه رژیم غذایی علمی و دقیق، جلوی انواع هزینه‌های بیهوده (مانند بسیاری از مکمل‌های بدنسازی غیر ضروری، زمان زیاد در باشگاه و اتلاف وقت، هزینه‌های روحی و…) را خواهید گرفت (قدرت برنامه بدنسازی، بیشتر از مکمل‌های بدنسازی است!).
 • در صورت نیاز، می‌توانید به شکل حضوری نیز برنامه خود را دریافت نمایید.
 • با پشتیبانی کامل توسط مربیان و تیم تن ورز، تفاوت یک برنامه بدنسازی و رژیم غذایی کاملا حرفه ای را خواهید دید. شما با یک شرکت تخصصی ارائه دهنده برنامه تمرینی روبرو هستید، نه یک فرد. پس خیالتان راحت باشد…
 • کیفیت برنامه‌های بدنسازی سفارشی تن ورز کاملا تضمین شده است. در صورتی که از برنامه‌ تمرینی و رژیم غذایی سه ماهه و بالاتر استفاده نمایید.
 دریافت برنامه بدنسازی
آیا این امکان وجود دارد که بیش از  ۱۴۰۰۰ نفر اشتباه کنند؟؟
طی سال‌های گذشته بیش از ۱۴۰۰۰ نفر از خدمات تن ورز استفاده کرده و به تناسب اندام رسیده‌اند. هم‌چنین بیش از 35 رسانه داخلی خدمات تن ورز را پوشش داده و معرفی کرده‌اند.

ما قول نمی‌دهیم که شما با خرید برنامه بدنسازی تن ورز طی 1 ماه به نتیجه و هدف دلخواهتان برسید! ولی شما را در مسیر درست قرار خواهیم داد و کمک خواهیم کرد تا در سریع‌ترین زمان ممکن به هدف دلخواهتان دست پیدا نمایید.

دانلود برنامه بدنسازی و رژیم غذایی فیتنس و بادی بیلدینگ

خرید برنامه بدنسازی

 دانلود برنامه بدنسازی

 دریافت برنامه بدنسازی

راهنمای دریافت برنامه بدنسازی

اگر شما هم به دنبال رسیدن به بهترین نتیجه در بدنسازی هستید، وقت خود را برای انجام حرکات و برنامه تمرینی اشتباه تلف نکنید. پیشنهاد ما استفاده از برنامه‌ تمرین بدنسازی و رژیم‌ غذایی می‌باشد که توسط مربیان حرفه‌ای طراحی و آماده شده است، برنامه تمرین بدنسازی ، برنامه غذایی و دوره هایی که مختص سیستم بدنی و عضلانی شما طراحی شده، نه برنامه تمرینی عمومی که به همه ورزشکاران ارائه می‌شود! برنامه‌هایی که توسط افرادی طراحی شده است که “علم برنامه نویسی بدنسازی” را به شکل آکادمیک و هم چنین عملی و کاربردی کسب کرده‌اند.

مربیان بدنسازی رسمی تن ورز، در تمام مراحل در کنار شما بوده و قدم به قدم راهنمای شما جهت اجرای صحیح برنامه‌ها و تمرینات بدنسازی و هم چنین ارائه و مشاوره جهت بهترین تغذیه و رژیم غذایی خواهند بود.

شما فقط در کنار یک مربی حرفه‌ای و با تجربه می‌توانید یک دوره بدنسازی حرفه‌ای را طی کنید. چه هدف شما طی کردن یک دوره بدنسازی حجم باشد، چه دوره بدنسازی خشک، چه شما یک بدنساز مبتدی باشید و یا حتی حرفه‌ای. یک مربی بر اساس هدف تمرین بدنسازی و ورزش، شما را راهنمایی خواهد کرد. این هدف می‌تواند دوره بدنسازی و یا فقط یک رژیم غذایی لاغری و یا فیتنس باشد، می‌تواند جهت افزایش وزن و چاقی، حجم و یا بادی بیلدینگ باشد، می‌تواند دوره بدنسازی فوتبال بوده و یا هر ورزش دیگر…

نوشتن یک برنامه تمرین بدنسازی و یا طراحی یک برنامه رژیم غذایی صحیح، نیاز به داشتن تخصص‌های مختلف و دانش خاصی است. برای مثال یک مربی حرفه‌ای بدنسازی می‌بایست شناخت صحیح و کافی نسبت به انواع عضلات و ماهیچه‌ها، نقش هر یک، انواع ساختارهای بدنی و استخوانی، ضعف‌های بدنی و شیوه برطرف کردن آن، کیفیت بافت ماهیچه‌ها و افزایش چگالی آن، نقش موارد غذایی و معدنی در رژیم‌های غذایی و غیره را داشته باشد. هم چنین باید عادات غذایی و روحی شما را بداند تا بر اساس آن‌ها، بهترین تصمیم‌گیری و طراحی را برای شما انجام دهد.

جهت رسیدن به بهترین نتیجه برای انواع اهداف بدنسازی مانند افزایش وزن، حجم و بافت عضلات، کات کردن و خط انداختن بدن و ماهیچه ها، کاهش وزن و کاهش توده چربی و لاغری و یا شرکت در انواع مسابقات ملی و بین المللی، بهتر است تحت نظر مربیان بدنسازی متخصص و با یک برنامه تمرینی اختصاصی به هدف خود برسید. متخصصین و مربیانی که نه تنها مورد تایید فدراسیون پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران فدراسیون جهانی پرورش اندام باشند، بلکه از تجربیات، سابقه مفید و دانش کافی نیز برخوردار بوده و این علوم را (علم طراحی برنامه بدنسازی ، شناخت عضلات، شناخت انواع بدن، شناخت انواع سیستم‌های تمرینی، علم نگارش رژیم غذایی و …) کاملا مسلط باشند.

اشتباه در طراحی برنامه تمرین، رژیم غذایی و یا انجام حرکات ورزشی و بدنسازی، فرد را دچار مشکلات جبران ناپذیری خواهد کرد.

تن ورز تنها شرکت تخصصی و رسمی ارائه دهنده برنامه تمرینی بدنسازی حرفه ای و رژیم غذایی می‌باشد،‌ در نتیجه شما با خرید برنامه بدنسازی بابت ضمانت کیفیت برنامه و پشتیبانی طول دوره، نگرانی خاصی نخواهید داشت.

دریافت برنامه بدنسازی

مربیان تن ورز، به چه صورت برنامه بدنسازی و غذایی خواهند داد

 • برای خرید برنامه بدنسازی ابتدا مشخصات بدنی شما، تصاویر بدن، سابقه تمرینی و هم چنین سابقه بیماری شما توسط فرم انتهای صفحه و طی کردن مراحل بعد آن از شما دریافت می‌شود.
 • مربیان رسمی تن ورز و مربیان رسمی فدراسیون پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران و هم چنین فدراسیون جهانی پرورش اندام (IFBB) مشخصات شما را بررسی خواهند کرد و در صورت نیاز، به شکل تلفنی توضیحات تکمیلی را از شما دریافت خواهند کرد. در صورت این که فرد درخواست دهنده خانم باشد، به هیچ وجه هیچ فرد مذکری در فرآیند دریافت و ارائه برنامه تمرینی دخالتی نخواهد داشت.
 • بر اساس نوع و سابقه ورزشی شما، ساختار عضلانی و بدنی شما و …،  در هر دوره دو تا پنج برنامه تمرین بدنسازی مخصوص شما طراحی خواهد شد. هم چنین نوع تمرکز تمرینات نیز شناسایی می‌شود، این که شکم و یا پهلو دچار ضعف است، و یا سینه، پاها و غیره.
 • هر برنامه بدنسازی و یا برنامه رژیم غذایی، به شکل کاملا مجزا و انحصاری مخصوص هر ورزشکار طراحی می‌شود.
 • در صورت نیاز، مربی برنامه بدنسازی و رژیم غذایی شما، با همکاران خود در شرکت مشورت می‌کند (چیزی که کمتر بین مربیان مرسوم است!!) . تجربه نشان داده است که گاهی این مشورت‌ها و چالش‌ها جهت بهبود برنامه، به ده‌ها دقیقه و یا ساعت می‌رسد! ولی نتیجه آن، به نفع شاگرد و ورزشکار خواهد بود.
 • بعد از دریافت برنامه بدنسازی و طی تمرینات و بر اساس نوع عملکرد شما و بازخورد و عکس‌العمل بدنی شما، در صورت نیاز، برنامه تمرینی و یا برنامه غذایی شما اصلاح خواهد شد. هم چنین برنامه‌ بدنسازی و یا رژیم غذایی دوره‌های بعدی نیز بازبینی می‌شود. این یک فرآیند بسیار مهمی است که باعث افزایش سرعت رشد و پیشرفت شما خواهد شد که کمتر بین مربیان، مرسوم است.
 • نحوه اجرای صحیح حرکات توسط مربیان ما و منابع موجود در سایت، به شما آموزش داده خواهد شد.
 • در صورت وجود هرگونه مشکل و یا سوال، از طریق ایمیل و تلفن، از شما پشتیبانی خواهد شد.
 • برنامه رژیم غذایی مخصوص شما و بر اساس سلیقه و عادات غذایی ورزشکار، طراحی می‌شود. این که در هر روز برای دریافت بهترین و سالم‌ترین نتیجه، ترجیحا چه غذاهایی مصرف نمایید به شکل اختصاصی ارائه می‌شود.
 • در صورت نیاز، برنامه استفاده از مکمل‌های مجاز ورزشی برای شما طراحی خواهد شد.
 • با خرید برنامه بدنسازی و پس از طراحی، کار ما با شما ادامه دارد. روند شما پیگیری خواهد شد تا نتیجه بهتری از تمرینات و برنامه تمرینی خود دریافت کنید.

دریافت برنامه بدنسازی

خرید برنامه بدنسازی

آیا برنامه تمرینی بدنسازی، تاثیر دارد

دریافت برنامه بدنسازی و رژیم غذایی تن ورز برای شما مناسب است، اگر:

 • جهت رسیدن به هدف خود، می‌خواهید زیر نظر یک شرکت تخصصی فعالیت کرده و نظارت شوید،
 • به دنبال افزایش وزن، افزایش حجم و یا افزایش توده عضلانی خود هستید،
 • به دنبال کاهش وزن، خشک کردن و یا کاهش توده چربی‌های خود هستید،
 • به دنبال سلامتی و تناسب اندام می‌باشید،
 • محدودیت زمانی و مشغله فراوان داشته و فرصت تمرین زیاد طی هفته را ندارید،
 • علاقه به تمرین کاملا علمی داشته و می‌خواهید مانند افراد متخصص تمرین کنید،
 • و یا حتی قصد شرکت در مسابقات کشور و یا جهانی را دارید و هدف شما ساختن یک شاهکار عضلانی است.

خرید برنامه بدنسازی مناسب شما نمی‌باشد، اگر:

 • فقط به کمک استفاده از داروهای غیرمجاز می‌خواهید به هدف خود برسید!!
 • به دنبال میان‌برهای غیرعلمی می‌باشید!!
 • بدون هیچ تمرین و یا رژیم غذایی، می‌خواهید به بهترین نتیجه در کمترین زمان برسید!!

دانلود برنامه فیتنس و حجم

تفاوت بین برنامه تمرین بدنسازی حرفه ای توسط یک شرکت تخصصی طراحی می‌شود با برنامه تمرینی معمولی:

برنامه تمرین عادی برنامه بدنسازی شرکتی
حمایت و ضمانت‌های شرکتی و رسمی جهت کیفیت برنامهخیربله
یکپارچکی بین برنامه بدنسازی ، برنامه رژیم غذایی و برنامه مکمل بدنسازیبلهبله
نظارت توسط یک تیم مربی‌گری به جای یک مربی واحدخیربله
توجه و آموزش دقیق جهت اجرای صحیح حرکات، نگارش تصاویر و توضیحات کامل هر حرکت در جلوی آن، دسترسی به پایگاه داده اصطلاحات ورزشی، دسترسی به پایگاه داده نام و توضیح حرکات بدنسازیبا محدودیت بله
عدم اجبار به استفاده از مکمل‌های بدنسازی ، غذایی و ورزشیخیربله
امکان تغییر برنامه تمرین بدنسازی و یا برنامه رژیم لاغری و یا چاقی بر اساس سلیقه فردبا محدودیتبله

راهنمای خرید برنامه بدنسازی

برای خرید برنامه تمرینی کافی است اطلاعات خود را به صورت کامل در فرم انتهای این برگه وارد نمایید. مربیان شما طی ۵ الی ۷ روز کاری برنامه تمرینی شما را طراحی و برای شما ارسال خواهند کرد.

شما با سرمایه گذاری 398000 تومان تنها 249 هزار تومان، به چه چیزی دسترسی خواهید داشت؟

محتویات پکیج برنامه تمرینی و رژیم غذایی

1- دریافت برنامه بدنسازی کاملا اختصاصی برای شما:

در طی هر دوره‌ یک ماهه، دو تا پنج برنامه تمرین حرفه‌ای و کاملا اختصاصی که بر اساس نوع و ساختار عضلانی و هم چنین هدف تمرینی شما طراحی شده است به شما ارائه می‌شود. بر خلاف بسیاری از مربیان و سایت‌ها، این برنامه‌ها به هیچ وجه از پیش طراحی نشده است و بر اساس نوع بدن شما، ساختار عضلانی، ماهیچه‌ای و استخوان بندی شما، هدف تمرینی شما، تصویر شما و سابقه تمرینی شما طراحی و ارائه خواهد شد. در طراحی هر یک از برنامه‌های بدنسازی و رژیم غذایی، سعی می‌شود از جدیدترین متد برنامه‌ نویسی ورزشی و بدنسازی استفاده شود تا بهترین نتیجه را کسب نمایید.

هم چنین برنامه‌ها توسط تیم مربیان تن ورز، نظارت و بازبینی می‌شود.

شما پس از ثبت برنامه بدنسازی و رژیم غذایی خود و پرداخت آن، در صف انتظار رفته و بر اساس نوبت و اولویت ثبت برنامه، بین 5 تا 7 روز کاری برنامه توسط تیم مربیان تن ورز طراحی و ارسال خواهد شد.

برنامه تمرینی بدنسازی

2- توضیح هر حرکت تمرینی و شیوه اجرای صحیح آن

دغدغه بسیاری از ورزشکاران و علاقه‌مندان، عدم آگاهی و شناخت کافی نسبت به حرکات ورزشی و یا عدم آشنایی با عنوان هر یک از تمرینات بدنسازی می‌باشد. بر اساس سابقه مربیان بدنسازی تن ورز، معمولا مشاهده شده است که بسیاری از ورزشکاران به دلیل عدم شناخت کافی نسبت به شیوه اجرای هر حرکت تمرینی و هشدارهای مرتبط با آن، حرکت را اشتباه درک کرده‌اند و یا به اشتباه انجام می‌دهند.

به همین دلیل تیم تالیف و ترجمه تن ورز جهت آموزش اعضای خود، اقدام به جمع‌آوری، تالیف و هم چنین ترجمه انواع حرکات اصلی و فرعی رشته بدنسازی کرده است و یک پایگاه جامعی از حرکات ورزشی را برای علاقه‌مندان این حوزه فراهم نموده است.

شما با ثبت نام جهت دریافت برنامه بدنسازی و رژیم غذایی، دسترسی کامل به راهنمای متنی و تصویری و دائره المعارف جامع تن ورز جهت شیوه اجرای صحیح تمامی حرکات ورزشی و نکات هر یک از تمرینات را خواهید داشت.

هم چنین در برنامه تمرین بدنسازی جلوی هر حرکت تمرینی، تصاویر شروع و پایان آن و هم چنین توضیحات کامل جهت اجرای صحیح به شکل شفاف یادداشت شده است.

برنامه تمرین بدنسازی

3- خرید برنامه رژیم غذایی کاملا  اختصاصی برای شما:

شما برای این که بهترین، سالم‌ترین و سریع‌ترین نتیجه دلخواه را بگیرید، ترجیحا از یک برنامه رژیم غذایی مناسب در کنار برنامه تمرینی خود لازم است پیروی کنید. رژیم غذایی مناسب نه تنها می‌تواند سلامتی شما را تضمین کند، بلکه سرعت روند رشد شما را نیز بهبود می‌بخشد.

در طی هر دوره‌ یک ماهه، یک تا چندین برنامه رژیم غذایی جامع و کاملا اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد. به بیان دیگر، برنامه رژیم غذایی نیز مانند برنامه تمرینی بدنسازی شما بر اساس نوع و هدف تمرینی شما طراحی می‌شود. هم چنین سعی می‌شود در صورت این که شما به غذا و یا ماده خاصی حساسیت دارید و یا علاقه خاصی ندارید، تا جای ممکن با محصولات دیگر جایگزین شود و همینطور سلیقه و عادات غذایی شما نیز بررسی و مورد توجه قرار گیرد.

شما می‌توانید از این برنامه غذایی پیروی نکنید، ولی پیشنهاد کارشناسان ما پیروی کردن منظم از این برنامه رژیم غذایی است.

برنامه رژیم غذایی لاغری و چاقی و برنامه تمرینی

4- برنامه مکمل بدنسازی و ورزشی مجاز

در هر رشته‌ ورزشی و با هر هدف تمرینی، جهت کسب نتیجه بهتر و هم چنین افزایش روحیه، انرژی و تمرکز ورشکار، می‌بایست مواد غذایی، پروتئینی و معدنی خاصی به بدن برسد. بسیاری از این مواد پر اهمیت و الزامی را می‌توان به شکل طبیعی و از طریق غذاها، میوه‌ها و محصولات طبیعی وارد بدن کرد، ولی به دلیل محدودیت دسترسی به تمامی این مواد، هزینه بسیار بالای ماهیانه بسیاری از این محصولات، دشواری تهیه و آماده‌سازی آن‌ها و هم چنین عدم امکان اندازه‌گیری دقیق هر ماده غذایی (مانند مقدار دقیق پروتئین یا ویتامین هر ماده)، معمولا در کنار استفاده طبیعی از این دسته محصولات ( برنامه رژیم غذایی )، از انواع مکمل‌های غذایی و بدنسازی کاملا مجاز نیز کمک گرفته می‌شود.

برنامه مکمل بدنسازی و ورزشی

مکمل‌های بدنسازی مجاز دسته‌ای از مکمل‌های غذایی و ورزشی هستند که معمولا از محصولات طبیعی استخراج شده و جهت سهولت استفاده، به شکل قرص و یا پودر درآمده است و در صورت این که زیر نظر پزشک متخصص، کارشناس تغذیه و یا مربی رسمی و متخصص استفاده شود بی ضرر بوده و می‌تواند تاثیر مثبتی بر روی روند شما بگذارد. لازم به ذکر است استفاده از مکمل‌های بدنسازی به شکل سرخود، توسط خانم‌های باردار و یا افراد تحت مراقبت پزشکی بدون تجویز پزشک متخصص و هم چنین افراد زیر 18 سال کاملا مضر بوده و به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

به همین دلیل کارشناسان و مربیان تن ورز در صورت نیاز و درج این سفارش در هنگام خرید برنامه بدنسازی ، محصولات پیشنهادی و هم چنین شیوه استفاده صحیح آن را بر اساس نوع ورزش و هدف تمرینی در کنار برنامه تمرینی برای شما تجویز خواهند کرد. این برنامه نیز کاملا اختصاصی برای شما طراحی می‌شود، هم چنین در صورت وجود حساسیت به یک ماده یا محصول غذایی، محصول طبیعی جایگزین به شما پیشنهاد خواهد شد.

استفاده از مکمل‌های بدنسازی، به هیچ وجه اجباری نبوده و فقط بر اساس درخواست ورزشکار و در صورت نیاز، توصیه خواهد شد. هم چنین با توجه به فراوانی انواع مکمل‌های تقلبی، غیر مجاز و یا بی کیفیت در بازار، فروشگاه‌ها و یا محصولات مطمئن به شما پیشنهاد می‌شود.

5- راهنمایی و پشتیبانی شما پس از دریافت برنامه بدنسازی

طبیعتا در هر دوره از برنامه تمرینی بدنسازی و رژیم غذایی برای هر ورزشکار سوالات و مشکلات خاصی به وجود می‌آید. پیگیری نکردن و پاسخ ندادن این سوالات، می‌تواند تاثیر منفی نه تنها بر روی روحیه ورزشکار بگذارد، بلکه روند ورزشی را نیز مختل خواهد کرد. بسیار مشاهده شده است که متاسفانه تعدادی از مربیان، حمایت لازم را از ورزشکار انجام نداده و فقط در صورت گرفتن برنامه بدنسازی خصوصی، به سوالات آن فرد با حوصله پاسخ خواهند داد.

به همین دلیل، مربیان رسمی تن ورز از طریق تماس تلفنی، تلگرام و هم چنین ارسال ایمیل راهنما و مشاور شما خواهند بود.

مربیان بدنسازی و کارشناسان شرکت، در هر دوره ثبت نامی در صورت نیاز به شکل حضوری، تلفنی و هم چنین ایمیل  به سوالات و مشکلات شما پاسخ خواهند داد.

هم چنین همانند سابق شما می‌توانید در صورت این که در مورد یک محصول و یا محصولات خاصی سوال دارید، در صفحه همان محصول در بخش نظرات، سوال و یا نظر خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود.

برنامه بدنسازی

6-    15% تخفیف برای تمدید برنامه‌ها!

تمام افراد با خرید برنامه بدنسازی کامل تن ورز (برنامه تمرین بدنسازی + برنامه رژیم غذایی + برنامه مکمل) می‌توانند از تخفیف ۱۵٪ در سفارش بعدی خود برای تمدید برنامه تمرینی خود استفاده کنند. شما بعد از ثبت شفارش و تکمیل مراحل سفارش کافی است شماره سفارش خود را به نشانی tanvarz.ir@gmail.com ارسال نمایید تا یک کد تخفیف ۱۵٪ داشته باشید. این کد تخفیف یک بار مصرف بوده و صرفا برای استفاده از برنامه‌ بدنسازی تن‌ورز قابل استفاده خواهد بود.

برنامه تمرینی بدنسازی

7- دسترسی رایگان به پایگاه جامع مقالات، مجلات و کتابچه‌های ورزشی تن ورز

تمامی افراد ثبت نام کننده همانند قبل می‌توانند به شکل کاملا رایگان از بخش مقالات و آموزش بدنسازی تن ورز استفاده نمایند.

این بخش شامل انواع مقالات و آموزش‌های بدنسازی، کتابچه‌های الکترونیکی تالیف شرکت تن ورز، برنامه‌ تمرینی بدنسازی و غذایی قهرمانان دنیا، اخبار مرتبط با این حوزه و نقد و بررسی انواع محصولات مرتبط می‌باشد. هم چنین با لایک صفحه فیس بوک و اینستاگرام و عضویت در کانال تلگرام تن ورز، به بیش از هزار مقاله و مطالب جذاب دسترسی خواهید داشت. هم‌چنین در بخش دانلود و دریافت نمونه برنامه بدنسازی، می‌توانید انواع برنامه حجم، برنامه فیتنس و رژیم های غذایی آنلاین را به رایگان مشاهده و یا دانلود نمایید.

دریافت برنامه بدنسازی

دریافت برنامه حجمی بدنسازی

مربیان تن ورز

تن ورز پس از بررسی فراوان، تعدادی مربی و متخصص حوزه بدنسازی را جهت مشاوره به شما عزیزان انتخاب کرده است. تمام  این افراد مربیان رسمی فدراسیون پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران و مربی رسمی فدراسیون جهانی پرورش اندام (IFBB) بوده و بر اساس نوع تخصصشان، انواع مدارک و تجربیات دیگر را دارند و بر اساس نوع برنامه تمرینی شما، به متخصص مربوطه درخواست شما ارجاع داده خواهد شد.

در کنار مدارک ذکر شده، بعضی از مربیان تن ورز هم چنین دارای مدرک بین المللی TRX، بعضی دیگر دارای مدرک بین المللی از امریکا و استرالیا و … می‌باشند.

مزیت خرید برنامه بدنسازی و رژیم غذایی تن ورز، طراحی و نظارت توسط یک تیمی از بهترین مربیان است، یعنی هر برنامه تمرین بدنسازی معمولا توسط مربیان دیگر نیز نظارت و در صورت نیاز به چالش کشیده شده و اصلاح خواهد شد (اتفاقی که به هیچ وجه بین مربیان دیگر، مرسوم نیست!!). 

تن ورز تنها شرکت تخصصی و رسمی ارائه دهنده برنامه تمرینی می‌باشد،‌ در نتیجه شما با دریافت برنامه بدنسازی خود بابت ضمانت کیفیت برنامه و پشتیبانی طول دوره، نگرانی خاصی نخواهید داشت.

برنامه بدنسازی تن ورز

برنامه تمرینی بدنسازی

برنامه بدنسازی و رژیم غذایی تن ورز، مورد تایید رسانه ها

تعداد محدودی از هزاران نظر ورزشکارانی که زیر نظر تن ورز برنامه بدنسازی و رژیم غذایی گرفته و به موفقیت رسیده‌اند:

برنامه تمرینی بدنسازی

برنامه بدنسازی

مشاوره و برنامه تمرینی بدنسازی

برنامه تمرین بدنسازی

برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی

برنامه تمرین اختصاصی بدنسازی

مشاهده  ادامه نظرات

برنامه بدنسازی فیتنس

مراحل ثبت نام و خرید برنامه بدنسازی

 1. برای دریافت برنامه بدنسازی فرم انتهای صفحه را پر نمایید. هم چنین در این فرم، نوع برنامه تمرینی بدنسازی خود را نیز انتخاب فرمایید.
 2. پس از کلیک بر روی دکمه “ثبت اطلاعات و رفتن به مرحله بعد” در انتهای فرم، به درگاه بانک متصل خواهید شد و هزینه برنامه تمرینی را از طریق کارت های عضو شتاب پرداخت نمایید.
 • قیمت برنامه تمرین بدنسازی به انتخاب شما و این‌که دوره برنامه شما چه مدت باشد بستگی دارد. هر کدام از برنامه‌ها در لیست انتخابی آورده شده است.
 • رمز دوم کارت بانکی شما باید فعال باشد، هم چنین از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب، امکان پرداخت وجه وجود دارد.
 • در صورت این که کارت بانکی ندارید و یا رمز دوم شما فعال نیست، با تن ورز تماس بگیرید.
 • وجه پرداختی شما طی قرارداد شرکت تن ورز با بانک ملت، سامان و پارسیان و ارائه انواع ضمانت نامه ‌های مالی و کتبی از طرف شرکت، 100% تضمین شده است. شما هم چنین می‌توانید با شرکت تن ورز از طریق بخش درباره تن ورز بیشتر آشنا شوید.

3. پس از ثبت اطلاعات و پرداخت وجه، مربیان و کارشناسان تن ورز طی 24 ساعت با شما تماس گرفته و نام و مشخصات شما در لیست انتظار رفته، پس از 5 تا 7 روز کاری، برنامه تمرین بدنسازی و رژیم غذایی و برنامه مکمل (بر اساس نوع انتخاب شما) برای شما ایمیل و یا تلگرام شده و شما می‌توانید برنامه خود را دریافت و دانلود نمایید.

در صورت وجود سوال و یا مشکل، می‌توانید از دکمه نظرات کاربران در همین صفحه با مرکز تخصصی ارائه برنامه بدنسازی و رژیم غذایی تن ورز در ارتباط بوده و سوالات و یا نظرات خود را مطرح نمایید، هم چنین از بخش راهنمای خرید، به اطلاعات بیشتر دسترسی داشته باشید. 

هم‌چنین می‌توانید ویدئوی راهنمای دریافت برنامه بدنسازی را نیز مشاهده نمایید.

سوالات متداول برنامه بدنسازی و رژیم غذایی

مهمترین سوالات کاربران در زمان خرید برنامه بدنسازی

آیا از نظر شما، قیمت برنامه بدنسازی گران نیست؟

شما با پرداخت این مبلغ، تحت حمایت بهترین مربیان ایران قرار خواهید گرفت و از تجربیات ارزشمند ایشان استفاده می‌کنید. هزینه برنامه بدنسازی ارائه شده توسط این مربیان ماهیانه بین 350000 تومان تا 1000000 تومان می‌باشد که با حمایت شرکت تن ورز، شما جهت دریافت پکیج کامل (شامل برنامه تمرینی ، رژیم غذایی و برنامه مکمل بدنسازی همراه با پشتیبانی طول دوره) با همان کیفیت تنها 249 هزار تومان (جهت برنامه بدنسازی و رژیم غذایی آنلاین و غیرحضوری) پرداخت می‌نمایید.

هم چنین شما از حمایت، ضمانت و پشتیبانی یک شرکت برخوردار خواهید شد،‌ در نتیجه هیچ جای نگرانی بابت کیفیت برنامه نخواهد بود.

پس از ثبت سفارش برنامه بدنسازی و پرداخت شهریه،  برای دریافت برنامه بدنسازی چقدر منتظر باشم؟

با توجه به این که تحلیل، طراحی و بررسی نهایی هر برنامه تمرین بدنسازی توسط مربیان بین 2 تا 3 ساعت زمان خواهد برد، شما پس از ثبت برنامه و پرداخت آن، در صف انتظار رفته و بر اساس نوبت و اولویت ثبت برنامه، بین 5 تا 7 روز کاری برنامه توسط تیم مربیان تن ورز طراحی و ارسال خواهد شد. هم چنین ارسال برنامه به شکل تلفنی نیز به شما اطلاع داده می‌شود.

من قصد سفارش برنامه بدنسازی را دارم. به چه صورت می‌توانم به وب سایت شما اعتماد کنم و وجه را به حساب شما واریز کنم؟

وب سایت تن ورز، تحت نظارت و حمایت شرکت توسعه تن ورز فعالیت می‌کند. این وب سایت دارای مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت بهداشت (سازمان غذا و دارو) و هم چنین ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد می‌باشد. هم چنین طی قرارداد با بانک و ارائه ضمانت‌های مالی و کتبی از طرف شرکت، استفاده از درگاه اینترنتی بانک در داخل سایت کاملا امن و مطمئن می‌باشد. 

در صورتی که من محصول دیگری نیز خریداری کنم، طریقه مصرف محصولات به چه صورت است؟

شما می‌توانید از طریق تماس با دفتر مرکزی شرکت تن ورز با متخصیص و کارشناسان مشورت کرده و از راهنمایی‌های آن‌ها (به شکل کاملا رایگان) استفاده نمایید.

آیا برنامه‌ بدنسازی و هم چنین برنامه رژیم غذایی از پیش آماده شده است و یا برای هرکس به شکل مجزا طراحی می‌شود؟

همان طور که در توضیحات ذکر شده است، تمامی برنامه‌های بدنسازی ، برنامه رژیم غذایی و برنامه مکمل‌های غذایی کاملا به شکل اختصاصی و بر اساس نوع و ساختاری بدنی و ماهیچه‌های شما، بافت چربی شما، هدف تمرینی و تصاویر بدنی شما طراحی و ارائه خواهد شد. این که شما نیاز به یک برنامه بدنسازی مبتدی دارید یا برنامه تمرین بدنسازی حرفه ای ، برنامه بدنسازی حجم ، برنامه تمرینی فیتنس و یا برنامه بدنسازی خشک و یا حتی برنامه بدنسازی بانوان یا برنامه تمرین آقایان دارید کاملا متفاوت بوده و به شکل کاملا مجزا طراحی شده و توسط تیم مربیان تن ورز، بررسی و نهایی خواهد شد.

من با اسامی حرکات ورزشی و هم چنین شیوه انجام آن‌ها آشنایی کافی را ندارم. باید چه کار کنم؟

شما با ثبت نام در این دوره، دسترسی کامل به راهنمای متنی و تصویری و دائره المعارف جامع تن ورز جهت شیوه اجرای صحیح تمامی حرکات ورزشی و نکات هر یک از تمرینات خواهید داشت. 

هم چنین با خرید برنامه بدنسازی و در فایل برنامه تمرینی ارسالی شما، جلوی نام هر حرکت، عکس شروع و پایان و هم چنین توضیحات کامل جهت اجرای صحیح حرکت موجود می‌باشد.

من فقط مایل به دریافت رژیم غذایی آنلاین (به تنهایی) می‌باشم. آیا امکان پذیر است؟

بله. شما می‌توانید به راحتی از منو موجود در فرم”برنامه تمرینی”، گزینه “برنامه رژیم غذایی” را انتخاب نمایید. هزینه این برنامه کمتر از برنامه جامع می‌باشد.

من تمایلی به استفاده از مکمل بدنسازی و ورزشی ندارم. آیا اجباری به استفاده از این مکمل‌ها برای برنامه تمرینی بدنسازی و یا برنامه رژیم غذایی من وجود دارد؟

خیر، به هیچ وجه. شما می‌توانید به کمک مربیان و کارشناسان ما، از مواد غذایی پیشنهادی به شکل کاملا طبیعی استفاده نمایید.

من قصد شرکت در مسابقات تناسب اندام (مانند مسابقات فیزیک، مسابقات بادی بیلدینگ (مسابقات پرورش اندام)، مسابقات بادی کلاسیک و یا مسابقات فیتنس) را دارم. آیا در طراحی و دریافت برنامه بدنسازی من تفاوتی با برنامه‌های دیگر دارد؟

بله. افرادی که  قصد شرکت در مسابقات دارند، هنگام تکمیل فرم انتهای صفحه، در صفحه دوم فرم و در فیلد “هدف از ورزش‌کردن”، تیک شرکت در مسابقات را زده تا مربیان ساختار عضلات فرد و هم‌چنین برنامه بدنسازی مناسب را برای شخص طراحی کنند. البته قبل از هر طراحی، مربیان ساختار عضلات، استخوان‌بندی و … متقاضی را بررسی می‌کنند و در صورت این که درصد موفقیت ورزشکار پایین باشد و یا ساختار بدنی ورزشکار مناسب رشته مورد علاقه فرد نباشد، به شکل حرفه‌ای و دوستانه انتقال داده شده تا جلوی انواع هزینه‌های طولانی مدت گرفته شود و ورزشکار در مسیر اشتباه قرار نگیرد.

من تفاوت دقیق انواع رشته‌های انتخابی (مانند برنامه فیتنس و تناسب اندام، برنامه فیزیک (مسابقات)، برنامه بادی بیلدینگ، برنامه بادی کلاسیک و…) را به درستی نمی‌دانم. کدام برای من مناسب‌تر است؟

در هنگام پر کردن فرم و در بخش “نوع رشته انتخابی”، لینکی با عنوان “چه برنامه تمرینی برای من مناسب‌تر است؟” قرار گرفته شده است که با کلیک بر روی آن، توضیحات و تصاویر مرتبط با هریک را مشاهده خواهید کرد. هم چنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، از بخش “نظرات” می‌توانید سوالات خود را بپرسید.

من زن هستم و مایل به مشاهده اطلاعات شخصی توسط مربیان مرد نیستم. چه کار باید بکنم؟

همانطور که در توضیحات نیز ذکر شده است، در صورت این که درخواست توسط یک خانم ثبت شود، هیچ فرد مذکری در فرآیند مشاهده، بررسی، آنالیز و طراحی نهایی دخیل نبوده و برنامه بدنسازی بانوان به شکل مستقیم برای مربیان خانم ارسال خواهد شد. این فرآیند از طریق انتخاب جنسیت در هنگام خرید برنامه بدنسازی انجام گرفته و تمام برنامه بدنسازی خانم‌ ها، به شکل مستقیم فقط توسط پنل مربیان خانم قابل دسترسی و مشاهده است.

آیا برنامه بدنسازی آنلاین و حضوری تفاوت قیمت دارد؟

بله، متفاوت است. قیمت برنامه تمرینی بدنسازی و رژیم غذایی آنلاین در سایت درج شده است، ولی قیمت برنامه حضوری متفاوت می‌باشد. جهت دریافت برنامه بدنسازی حضوری، می‌بایست با شرکت تماس گرفته و وقت رزرو نمایید، هم‌چنین کارشناسان جهت قیمت شما را راهنمایی خواهند کرد.

در صورت وجود مشکل و یا سوال قبل از ثبت درخواست برنامه بدنسازی و یا پس از آن، باید چه کار کنم؟

مربیان رسمی تن ورز از طریق تماس تلفنی، تلگرام و هم چنین ارسال ایمیل، راهنما و مشاور شما خواهند بود.

هم چنین در صورت این که قبل از ثبت نام، سوال و یا نظری دارید، می‌توانید از بخش نظرات کاربران داخل همین صفحه، پرسش خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.

سوال و راهنمایی بدنسازی

در صورت این که قبل از ثبت نام، سوال و یا نظری دارید، می‌توانید از بخش نظرات کاربران داخل همین صفحه، پرسش خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.

 هم چنین در صورت وجود هر گونه سوال بابت محصول خاص، می‌توانید انتهای صفحه همان محصول از بخش نظرات، سوالات خود را پرسیده و پاسخ آن را در همان صفحه و هم چنین ایمیل خود دریافت نمایید.

برای شروع، ابتدا فرم زیر را پر نمایید:

دریافت دوره و برنامه تمرین بدنسازی حرفه ای و آماتور

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 رای)

Loading...


مشاوره و برنامه تمرینی بدنسازی

1 اطلاعات فردی
2 هدف ورزشی
3 اطلاعات تکمیلی
4 اطلاعات تکمیلی اختیاری
5 ثبت و پرداخت


N:1729

57 دیدگاه در “مشاوره و برنامه تمرینی بدنسازی

 1. شفیعی گفت:

  من از شما برنامه گرفتم و بسیار راضیم. کارشناسان‌تون همیشه با صبر و حوصله جواب میدن. ممنون از زحماتتون

  1. تن ورز گفت:

   سلام
   ما هم از اینکه در کنار شما هستیم خوشحالیم

 2. محمد رضا هدایت گفت:

  برنامه و پشتیبانی‌تون عالیه. مربی‌هاتون همه با صبر و حوصله پاسخ میدن. ممنون از سایت خوب تن ورز

 3. توفیقی گفت:

  مربی‌ها عالی و حرفه‌ای هستن. مرسی از تن ورز و تیم عالیش

 4. عبیری گفت:

  چند ماه با شما دارم کار می‌کنم و تغییراتم عالی بوده. تشکر از شما و کارشناساتون

 5. پارسا عرب زاده گفت:

  الان به صورت حضوری هم برنامه میدین؟

  1. تن ورز گفت:

   سلام دوست عزیز
   به خاطر شرایط کرونا الان متاسفانه امکان حضوری و نداریم. ایشا.. در اولین فرصت مجدد این امکان و خواهیم داشت

 6. کوچک زاده گفت:

  همه کارشناس‌ها و مربی‌هاتون توی مشاوره عالین. با صبر و حوصله و با دانش. خسته نباشین

 7. شاهین ظرافت گفت:

  برنامه به موقع به دستم رسید و شروع کردم. بسیار عالیه. ممنونم از تیم تن ورز

 8. کیانی گفت:

  من خودم با برنامه‌ها و تیم شما یکساله دارم کار می‌کنم و تغییرات بسیار خوبی داشتم. از شما بسیار ممنونم

 9. علی شادمان گفت:

  من قبلا از مربی‌های باشگاه برنامه می‌گرفتم و اصلا راضی نبودم. این یکسال که از شما برنامه گرفتم واقعا راضیم. خیلی مربی‌های خوبی دارین. ممنون

  1. تن ورز گفت:

   سلام علی اقای عزیز
   خوشحالیم و امیدواریم همیشه کنار شما باشیم

 10. روزبه علیسرایی گفت:

  برای مسابقات می‌خوام اماده بشم. شما برای اماده‌سازی مسابقات هم برنامه می دین؟

  1. تن ورز گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله

 11. کمال موالید گفت:

  واقعا بعد از این همه برنامه بد که گرفتم برنامه تیم شما بسیار عالیه و ازتون خیلی ممنونم.

  1. تن ورز گفت:

   هورااااااا

 12. سروش کاظمی گفت:

  کارتون حرف نداره. یه تیم حرفه‌ای با مربیای خوب…مرسی از برنامه های خوبتون

 13. جمالی گفت:

  واقعا تیم خوبی دارید. حرفه‌ای و با علم…ممنون

 14. مریم زنبق گفت:

  برنامه بدنسازی تمرین در منزل می‌خواستم. چی کار باید بکنم؟

  1. تن ورز گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر برنامه بدنسازی اختصاصی می‌خواید لازمه تو همین قسمت سفارش داشته باشید و لازمه که قید کنید نیاز به برنامه تمرین در منزل دارید و تجهیزات ورزشی که دارید و قید کنید تا مربی براتون برنامه اختصاصی طراحی کند. اگر نیاز به برنامه ورزش در خانه به صورت آماده دارید از لینک اشاره شده استفاده کنید.

 15. مژگان گفت:

  از مشاور تا مربی‌هاتون همه بهترینن. مرسی از زحمات شما

  1. تن ورز گفت:

   با شما بهترینیم

 16. غلامی راد گفت:

  برنامه اولی که از شما گرفتم خیلی راضی بودم. الان می‌خوام تمدید کنم. باید چیکار کنم؟

  1. تن ورز گفت:

   سلام آقای راد عزیز
   لطفا از طریق همین فرم در همین برگه درخواست تمدید برنامه را داشته باشید

 17. کیمیاوی گفت:

  من مدتیه که با تیم شما کار می‌کنم. بسیار راضیم. ممنون از تیم بسیار خوبی که دارین.

  1. تن ورز گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیلی خوشحااالیم که در کنار شما هستیم

 18. مشتاق گفت:

  من در ناحیه پاها ضعف دارم. چطور می‌تونم تقویتشون کنم؟

  1. تن ورز گفت:

   سلام بر دوست عزیزمون
   لطفا در بخش توضیحات اشاره کنید که به تقویت عضلات پا بیشتر علاقه دارید. البته اجازه بدید که مربی هم با بررسی فرم بدنی شما و آنالیز اطلاعاتتون به درستی به شما پیشنهاد بده ممکنه لازم باشه برای تقویت بهتر عضلات پا یکسری تمرینات دیگه هم داشته باشید

 19. نجمی گفت:

  برنامه‌هاتون عالین. من که دارم تغییرات رو می بینم. به دوستام هم شما رو معرفی کردم. تیمتون خیلی حرفه ای هستن

 20. متین کیا گفت:

  سلام. برنامه برای رشته‌های غیر بدنسازی هم میدین؟ من رشته تخصصیم بسکتباله

  1. تن ورز گفت:

   سلام بر اقا متین عزیز
   بله با کمال میل. ارزوی موفقیت براتون داریم

 21. خادمی گفت:

  به جرات بهترین مربی‌ها رو دارین. من و دوستام که همه از برنامه‌ها راضی هستیم. خسته نباشین به کارشناسای تن ورز

  1. تن ورز گفت:

   سلاام و درود بر شما
   مایه خوشحالی و افتخارمونه که در خدمت شما هستیم

 22. بهروز رمضان گفت:

  سلام. برنامه‌هایی که میدین بر اساس شرایط زندگی و کار و شغل هر فرده یا اینا توش دخیل نیست؟

  1. تن ورز گفت:

   سلام تن ورزی عزیز
   بله . لطفا در فرم برنامه شرایط خودتون و کامل درج کنید که مربی بر این اساس برای شما برنامه بدنسازی رو طراحی کنه

 23. منصور افراشته گفت:

  ممنون از برنامه‌های خوبتون و از اون مهم‌تر پشتیبانی بسیار خوبی که دارین. خسته نباشین

 24. عباس وحدت گفت:

  مشاورین و مربی‌هاتون بسیار خوبن و با صبر پاسخ میدن. مرسی از زحمات شما

  1. تن ورز گفت:

   سلام بر عباس عزیز
   اراادت

 25. حسین جعفری گفت:

  سلام. من دوستام از شما برنامه گرفتن و بسیار راضی بودن. می‌خوام برنامه تمرین و رژیم غذایی بگیرم. فقط این که من نسبت به بعضی غذاها حساسیت دارم. در طراحی رژیم این موارد لحاظ میشه؟

  1. تن ورز گفت:

   سلام حسین عزیز
   بله . فقط خاطرتون باشه در قسمت توضیحات شرح کاملی از این موضوع داشته باشید

 26. معین بهاری گفت:

  سلام. برای نتیجه‌گیری در زمان کاهش وزن برنامه غذایی اولویت داره یا حتما نیاز به مصرف مکمل هست؟

  1. تن ورز گفت:

   اقا معین عزیز سلام
   قطعا شما نیاز به یک برنامه غذایی دارید و اهمیت اون بیشتره. ممکنه بر حسب شرایط بدنی شما و برای تسریع در روند کاهش وزن نیاز به مصرف مکمل هم در کنار برنامه غذایی داشته باشید

 27. محبوب گفت:

  ممنون از این تیم حرفه‌ای و با دانشی که دارین. من یکساله همراه شمام و بسیار از تغییراتم راضیم

  1. تن ورز گفت:

   سلام تن ورزی عزیز
   مایه خوشحالی ما هست که در کنار شما هستیم

 28. کمال شریعت گفت:

  هر وقت ازتون مشاوره گرفتم با صبر و حوصله پاسخ دادین. ممنون از تیم بسیار خوب تن ورز

  1. تن ورز گفت:

   سلام اقا کمال عزیز
   دمتون گرم که پیام گذاشتید

 29. مهدی افراشته گفت:

  برنامه‌هاتون همه عالین. منو برادرم هر دو از مربی‌های شما برنامه می‌گیریم و تغییراتمون خیلی خوب وبده. ممنون از شما

  1. تن ورز گفت:

   سلام اقا مهدی عزیز
   شما رو خیلی دوست داریم

 30. قلی پور گفت:

  سلام. آیا برنامه برای آماده‌سازی مسابقات هم میدین؟

  1. تن ورز گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله

 31. نصیری گفت:

  سلام. آیا مربی‌های شما مربی‌های رسمی فدراسیون هستند؟

  1. تن ورز گفت:

   سلام. بله دوست عزیز. تمامی مربی‌هایی که در تن ورز مشغول هستند هم از لحاظ تجربی در مراحل بالایی هستند و سابقه بالایی در مربی‌گری دارند و هم از لحاظ علمی همگی مدارج بالای مربی‌گری فدراسیون را دارند.

 32. محرابی گفت:

  همیشه به بهترین شکل مشاوره و راهنمایی می‌کنین. ممنون از شما

  1. تن ورز گفت:

   سلام اقا محراب عزیز
   خوشحالیم که در کنارتون هستیم

 33. ایوبی گفت:

  عالی هستین و حرفه‌ای. دست مریزاد

 34. محمد بیات گفت:

  خیلی ممنون از برنامه‌های عالی و بهتر از اون پشتیبانی مربی‌هاتون که همیشه به بهترین شکل پاسخ میدن

 35. سنگری گفت:

  سلام. قیمت برنامه‌هاتون به نسبت دیگر مربی‌ها و مشاوره‌های خوبی که میدین بسیار عالیه. ممنون از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *