• برنامه بدنسازی و برنامه تمرین بدنسازی

  برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی

  اگر به دنبال دریافت برنامه بدنسازی اختصاصی زیر نظر مربیان رسمی فدراسیون بدنسازی هستید و قصد دارید به صورت حرفه ای تمرین کنید با تن ورز همراه باشید. ما در کنار شما و همراه شما هستیم تا با ارایه یک برنامه تمرین بدنسازی آنلاین و پشتیبانی آنلاین نیازهای شما را برآورده کنیم. برای خرید برنامه بدنسازی اختصاصی خود کافی است در قسمت انتهای این فرم اطلاعات خود را تکمیل نمایید.

  اهمیت برنامه تمرین بدنسازی

  برنامه تمرین بدنسازی و رژیم غذایی برای سلامتی و رسیدن به فرم بدنی جذاب ضرورت دارد. اما نکته مهم داشتن یک برنامه تمرینی و رژیم غذایی یا برنامه افزایش حجم و .. به گونه‌ای است که کاملا علمی و اصولی باشد. برای مشاوره خرید برنامه بدنسازی و رژیم غذایی کافی است به انتهای این نوشته رفته و اطلاعات خود را کامل وارد کنید.

  تن ورز با همکاری مربیان رسمی فدراسیون پروش اندام ایران و فدراسیون جهانی پرورش اندام (IFBB) در کنار شما علاقمندان به تناسب اندام و زیبایی می‌باشد. با دربافت برنامه بدنسازی علاوه بر برنامه تمرینی فایل آموزش حرکات و پشتیبانی آنلاین مربیان را نیز دریافت خواهید کرد.

   دریافت برنامه بدنسازی

  ممکن است از خود سوال کنید برای دریافت برنامه تمرینی چرا باید هزینه یک مربی را داد. امروزه من می‌توانم به راحتی با جستجوی در اینترنت ده‌ها برنامه تمرین بدنسازی را انتخاب کنم. بگذارید یک سوال بپرسم. آیا اگر شما یک ماشین گران قیمت داشته باشید برای سرویس دوره‌ای ماشین خود به یک مرکز گارانتی معتبر می‌روید یا از همان مکانیکی‌های محلی استفاده می‌کنید؟ تفاوت بین یک برنامه تمرینی بدنسازی اختصاصی با یک برنامه تمرینی آماده در همین مثال نهفته است. بدن شما نیاز به مراقبت و توجه دارد. با برنامه بدنسازی اختصاصی شما متناسب با فرم بدنی خود و شرایط خود با حفظ اصول علمی و با تکیه بر تجربه مربیان متخصص یک برنامه حرفه‌ای دریافت خواهید کرد.

  دریافت برنامه بدنسازی

  اگر شما به دنبال دریافت برنامه تمرین بدنسازی هستید ممکن است با جستجو در اینترنت نیز انواع برنامه های تمرینی را در وبسایت‌های مختلف پیدا کنید. ولی اگر به دنبال یک برنامه بدنسازی اختصاصی زیر نظر مربیان متخصص و مجرب هستید با تیم مربیان تن ورز همراه باشید. با هر شرایط بدنی که باشید و در هر سطح آمادگی؛ می‌توانید برای دریافت برنامه تمرینی اختصاصی اقدام کنید.

  در ادامه بیشترین درخواست‌های کاربران تن ورز در سفارش برنامه تمرینی آنلاین آورده شده است. ضمن آن‌که اگر نگاهی به جستجوی کاربران در فضای مجازی داشته باشیم این موارد بیشترین میزان درخواست کاربران می‌باشد.

  برنامه بدنسازی مبتدی

  برنامه تمرینی بدنسازی مبتدی در خانهاگر سطح آمادگی بدنی کمی دارید، دریافت برنامه بدنسازی مبتدی به شما توصیه می‌شود. قطعا در زمان طراحی برنامه تمرینی مربیان با توجه به میزان آمادگی بدنی شما و تجهیزات ورزشی که در اختیار دارید، متناسب با شما این برنامه را طراحی و در اختیار شما قرار خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید کلیک کنید.

   دریافت برنامه بدنسازی

  برنامه بدنسازی حرفه ای

  اگر به دنبال دریافت یک برنامه تمرینی حرفه ای برای باشگاه هستید، مربیان ما می‌توانند تا سطح مسابقات نیز با شما همراه باشند. برنامه تمرینی حرفه ای با توجه به شرایط شما و هدفی که دنبال می‌کنید، توسط مربیان طراحی می‌شود. این برنامه آنلاین بدنسازی برای افرادی مناسب است که در سطح پیشرفته فعالیت دارند و از سطح آمادگی بدنی خوبی برخوردار هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

  برنامه بدنسازی حجمی

  یکی از دلایل عمده انجام تمرینات بدنسازی، افزایش حجم هست. اگر به دنبال برنامه افزایش حجم هستید کافی است در بخش توضیحات هدف از تمرینات خود را ذکر کنید تا مربیان تمرینات ویژه افزایش حجم عضلات را برای شما طراحی کنند. این برنامه با هدف افزایش حجم برای شما طراحی خواهد شد.

  برنامه بدنسازی چربی سوزی

  برنامه بدنسازی چربی سوزییکی دیگر از برنامه های تمرینی پرطرفدار بین کاربران، انجام تمرینات چربی سوزی است. به خصوص برنامه چربی سوزی شکم و پهلو. این برنامه تمرینی شامل یکسری تمرینات قدرتی سرعتی است که باعث افزایش چربی سوزی در عضلات بدن می‌شود. این برنامه نیز هر چند با هدف چربی سوزی توسط مربیان طراحی می‌شود ولی در طراحی آن متناسب با افزایش توده چربی در بدن شما و فرم بدنی شما توسط مربیان طراحی می‌شود.

  برنامه بدنسازی در خانه

  ممکن است بنا به هر دلیلی شما امکان مراجعه به باشگاه را نداشته باشید. آیا این دلیل خوبی برای دوری از تمرینات است؟ مسلما خیر. ما در تن ورز 4 سطح برنامه ورزش در خانه مبتدی، مقدماتی، نیمه حرفه‌ای و حرفه ای را طراحی می‌کنیم. برای دریافت این برنامه کافی است در بخش توضیحات قید نمایید که امکان مراجعه به باشگاه را ندارید.

  ضمنا نوع تجهیزات ورزشی در منزل را نیز قید کنید تا مربیان متناسب با تجهیزات ورزشی شما، حرکات تمرینی را در این برنامه برایتان طراحی کنند.

  برنامه بدنسازی با دمبل

  برنامه بدنسازی با دمبل برای کل بدن

  این برنامه تمرینی بدنسازی تنها با دمبل طراحی شده است و شامل حرکات تمرینی برای تقویت عضلات بازو، جلو بازو و پشت بازو و پهلو می‌باشد. این تمرینات را می‌توانید در منزل یا در باشگاه انجام دهید.

  برنامه بدنسازی فیتنس

  اگر به دنبال تناسب اندام هستید و برای شما حجم عضلات زیاد اهمیتی ندارد، بدون شک برنامه تمرینی فیتنس نیاز شما می‌باشد. این برنامه تمرین بدنسازی با تمرکز بر چربی سوزی و فرم دهی به عضلات بدن توسط مربیان تن ورز طراحی می‌شود. امروزه ممکن است خیلی از افراد به ویژه بانوان تمایلی به داشتن عضلات حجیم نداشته باشند و بیشتر به دنبال یک برنامه خاص برای تناسب اندام باشند.

   دریافت برنامه بدنسازی

  برنامه بدنسازی رایگان

  برنامه رایگان یکی از نیازهای پرجستجوی کاربران در فضای اینترنت می‌باشد. به عنوان یک مرکز تخصصی ارایه برنامه تمرینی ما به شما هیچ وقت این موضوع را توصیه نمی‌کنیم. هر برنامه با توجه به شرایط بدنی و نیاز یک فرد لازم است طراحی شود. ولی در درخواست برنامه تمرینی آنلاین در فضای مجازی این موضوع متفاوت است.

  هر چند در وبسایت تن ورز تنوعی از انواع برنامه های تمرینی رایگان و بدون هزینه وجود دارد، ولی این برنامه‌های رایگان برای آموزش شما عزیزان می‌باشد.

  نمونه برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی تن ورز

  در ادامه برای آشنایی بیشتر شما مخاطبان، یک نمونه برنامه بدنسازی رایگان ارایه شده است. این برنامه توسط مربیان تن ورز و برای یکی از شاگردان طراحی شده است تا شما در این بخش بتوانید با سبک کاری مربیان تن ورز آشنا شوید. البته خروجی برنامه های بدنسازی تن ورز در قالب pdf بوده و با طراحی برنامه در یک نرم افزار اختصاصی صورت می‌گیرد که کمی با فرمت نمایشی در ادامه تفاوت دارد.

  لازم به توضیح است این برنامه با مشخصات یکی از کارآموزان طراحی شده است و قطعا به عنوان یک برنامه مناسب شما توصیه نمی‌شود. برای دریافت برنامه بدنسازی اختصاصی خود لازم است از قسمت انتهای فرم، با تکمیل اطلاعات مورد نیاز اقدام اولیه را انجام دهید.

  برنامه بدنسازی 4 روز در هفته

  همان طور که اشاره شد برای دریافت برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی لازم است از طریق ثبت اطلاعات خود، یک برنامه متناسب با شرایط خود دریافت کنید. این برنامه برای 4 روز در هفته طراحی شده است.

   دریافت برنامه بدنسازی

  برنامه تمرینی بدنسازی – روز اول

  تمرینات سینه و هسته مرکزی

  در این روز به تمرین عضلات سینه، ساعد و ناحیه مرکزی بدن می‌پردازیم. جدا کردن تمرینات بدنسازی عضلات متفاوت بالاتنه امکان رشد بهتر و تمرکز بیشتر بر تک تک عضلات را فراهم می‌کند. همچنین زمان به عضلات زمان کافی جهت ریکاوری داده می‌شود. این شیوه یک روش تمرینی است. تشخیص بهترین و پربازده‌ترین روش تمرینی برای شخص به علم، تخصص و تجربه فراوانی احتیاج داربد. بهتر است این امر را به مربی خود واگذار کنید. برای رسیدن به هدف کافی است بر روی تمرینات تمرکز کرده و با تمام توان برنامه خود را پیش برید.

  برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی

  دوچرخه ثابت و حرکات نرمشی و کششی:

  گرم کردن بدن پیش از شروع تمرینات برای آماده کردن عضلات بدن و ذهن ضروری است. این عمل باعث افزایش خودن در سراسر بدن و جلوگیری از آسیب دیدن هنگام تمرینات می‌شود. در روز اول تمرین به مدت ۵ دقیقه دوچرخه ثابت بزنید. دو دقیقه اول را با سرعت پایین و ۳ دقیقه نهایی را با سرعت متوسط پا بزنید. سپس با حرکات نرمشی و کششی فعال مرحله گرم کردن بدن را تکمیل کنید.

  این حرکات باعث افزایش قدرت شده و به ریکاوری بدن میان تمرینات گوناگون در برنامه تمرین بدنسازی ، کمک می‌کند.  گرم کردن سبب شل شدن عضلات و تاندون‌ها شده و نیرو و عملکرد قدرتی آن‌ها را افزایش می‌دهد.

  پرس بالا سینه با هالتر:

  بر روی نیمکت شیب‌دار دراز بکشید. دست‌ها را به اندازه عرض شانه‌ها باز کنید. میله هالتر را از محل خود برداشته و آن را با دست‌های صاف در بالای سینه خود نگهدارید. این نقطه آغاز حرکت است. با سرعتی متوسط هالتر را در مسیر مستقیم تا بالای قفسه سینه‌ها پایین آورید. بعد از یک ثانیه مکث مجددا به حالت اولیه بازگردید. این تمرین از برنامه بدنسازی را به صورت ست کاهشی اجرا کنید.

  برنامه بدن تابستانی در 6 هفته

  پرس سینه با هالتر:

  بر روی نیمکت دراز بکشید. با دست‌هایی به فاصله عرض شانه‌ها میله هالتر را بردارید و درست موازی با سینه‌ها در بالای سر نگهدارید. مستقیم و عمودی با خم کردن آرنج‌ها هالتر را پایین آورید. به طوری‌که قفسه سینه را لمس کنید. سپس با سرعت کمتر به حالت اولیه بازگردید. این تمرین را نیز به صورت ست کاهشی اجرا کنید. در ۳ ست ۱۰ تایی این تمرین را انجام دهید.

  پرس سینه هالتر

  قفسه سینه جفت دمبل:

  دو دمبل با وزن مناسب در دو دست گرفته و بر روی یک نیمکت دراز بکشید. دمبل‌ها را طوری بگیرید که کف‌دست‌ها رو به هم باشد و با دست‌های صاف در بالای سر و به موازات بدن نگهدارید. همزمان که دست‌ها را به سمت قفسه سینه پایین می‌آورید و آرنج‌ها را خم می‌کنید؛ دمبل‌ها را به سمت بیرون حرکت دهید. تا سطح سینه‌ها دمبل‌ها را در یک حرکت نیم‌دایره‌ای پایین آورید.

   دریافت برنامه بدنسازی مجددا همزمان با هم و در همان مسیر طی شده دمبل‌ها را به وضعیت اول در بالای سر برسانید. تعداد تمرینات را در هر ست از این برنامه تمرین بدنسازی کم کنید.

  قفسه سینه دمبل در برنامه فشرده عضلات سینه در 4 هفته

  پرس زیر سینه جفت دمبل:

  دو دمبل با وزن مناسب انتخاب کنید. دمبل‌ها را در دست گرفته و بر روی یک نیمکت با شیب منفی دراز بکشید. دمبل‌ها را با دست‌های کشیده و صاف و در امتداد زیر بغل در بالای سر نگهدارید. پشت‌دست‌ها رو به شما باشد. در یک مسیر مستقیم آرنج‌ها را به بیرون هل داده و دمبل‌ها را تا زیرسینه پایین آورید. پس از یک ثانیه مکث به آرامی به وضعیت اول بازگردید. پس از ۱۵ تکرار یک ست را تکمیل کرده‌اید. در مجموع ۳ ست از این تمرین را اجرا کنید.

  با دریافت برنامه بدنسازی شما لیستی کامل از حرکات تمرینی و نحوه انجام حرکات خود را از مربیان تن ورز دریافت می‌کنید.

   

   

  قفسه با ماشین‌ (پروانه) :

  روی صندلی دستگاه نشسته و دستگیره‌ها را متناسب با بدن خود تنظیم کنید. عضلات سینه را منقبض کنید. همزمان با فشار دست‌ها دستگیر‌ه‌ها را به سمت داخل هل دهید. کمی مکث کنید. با برگرداندن دست‌ها به نقطه اول دستگیره‌ها را به صورت کنترل شده به یک سانتیمتری نقطه آغازین بازگردانید. نباید اجازه دهید که دستگیره‌ها در نقطه صفر قرار گیرند. این تمرین دارای ست‌های کاهشی است.

  قفسه سینه با دستگاه

  ساعد هالتر:

  روی یک نیمکت بنشینید. هالتر را طوری در دست بگیرید که فاصله آن‌ها حدود ۱۰ سانتی‌متر باشد. ساعد‌ها را از پشت بر روی پاها تکیه دهید. به‌طوری‌که مچ‌ها به راحتی بتوانند حرکت کنند. همان‌طور که هالتر را در دست گرفته‌اید مچ‌ها را تا جایی‌که می‌توانید بالا آورید. سپس در یک حرکت کنترل شده مچ‌ها را تا جایی که می‌توانید پایین آورید.

   دریافت برنامه بدنسازی

  یک حرکت تکمیل شد. ۱۵ مرتبه تکرار یک ست محسوب می‌شود. شما باید ۳ ست ۱۵ تایی انجام دهید.

  حرکت ساعد با هالتر کف دست رو به بالا Seated Palm-Up Barbell Wrist Curl

  کرانچ شکم:

  یک تشک انداخته و بر روی سطح زمین به پشت دراز بکشید. زانوها را با زاویه ۹۰ درجه خم کرده و کف پاها را بر روی زمین بگذارید. دست‌ها را با آرنج‌هایی به سمت داخل در دو طرف سر خود نگهدارید. می‌توانید مطابق تصویر یک دمبل در دست بگیرپشت خود را بر زمین فشار دهید و همزمان سعی کنید سرشانه‌ها را از زمین جدا کنید. همزمان باید عضلات شکمی خود را منقبض کنید.

   دریافت برنامه بدنسازی

  هنگامی که سرشانه‌ها در حدود ۱۰ سانتی‌تر از زمین فاصله گرفت، یک ثانیه صبر کنید. با حرکت کنترل شده و انجام عمل بازدم به حالت اولیه بازگردید. هر ۳۰ تکرار یک ست است. ۳ ست ۳۰ تایی را در این تمرین از برنامه بدنسازی اختصاصی خود اجرا نمایید.

  شکم کرانچ با وزنه

  زیرشکم خلبانی (پارالل):

  بر روی دستگاه پارالل قرار گرفته و دسته‌های آن را بگیرید. ساعدها را نزدیک بدن و روی تکیه‌گاه نگهدارید. دست‌ها را باید با زاویه 90 درجه خم کنید. بالاتنه را صاف کرده و کمر خود را به پد پشتی دستگاه بچسبانید. پاها را کشیده و رو به زمین بگیرید. این نقطه آغاز حرکت است. هم‌زمان با بازدم، پاها را بالا بکشید. تا جایی که با زمین موازی شوند و ران‌ها و ساق پا زاویه ۹۰ درجه بگیرند. کمی مکث کرده و انقباض را یک ثانیه حفظ کنید. به آرامی و همزمان با عمل دم به وضعیت شروع برگردید.

  شما با دریافت برنامه تمرین بدنسازی لیستی کامل از حرکات تمرینی را دریافت خواهید کرد. مانند نمونه برنامه بدنسازی رایگان تن ورز را ادامه خواهیم داد.

  زیر شکم خلبانی

  برنامه بدنسازی اختصاصی روز دوم – بازو، پشت و هسته مرکزی

  روز دوم تمرینات به عضلات بازو و زیر بغل اختصاص دارد. اگرچه با این تمرینات سایر عضلات بالا تنه نیز درگیر خواهند شد. اما با تفکیک روز تمرین برای این عضلات تمرکز بهتری برای تمرین دادن آن‌ها فراهم خواهد شد. در طول تمرینات امروز وزنه‌ها را به درستی انتخاب کنید. لزوما استفاده از وزنه‌های سنگین شما را سریع‌تر به هدف نمی‌رساند. بلکه ممکن است مسیر را برایتان طولانی‌تر و گاه دشوارتر کند. با کمک مربی خود وزنه مناسب خود را انتخاب کنید.

  جدول برنامه تمرین بدنسازی

  دوچرخه ثابت و حرکات نرمشی و کششی:

  مانند روز تمرینی گذشته با ۵ دقیقه دوچرخه ثابت و ۵ دقیقه حرکات نرمشی کششی بدن خود را گرم کنید. نقش گرم کردن پیش از تمرین در بازدهی عضلات و پیشگیری از آسیب‌دید‌گی آن‌ها بسیار پررنگ است. به‌طوری‌که می‌توان گفت بدون گرم کردن علاوه بر خطر بالای آسیب‌دیدگی عضله عملا دو ست از تمرین شما صرف گرم کردن شده و نتیجه لازم را از تمرینات به دست نخواهید آورد.

  زیر بغل سیم کش از پشت دست باز:

  روی نشیمنگاه دستگاه بنشینید. پد نگهدارنده زانو را متناسب با قد خود تنظیم کنید. میله را طوری بگیرید که کف‌دست‌ها رو به جلو باشد. دست‌ها باید بیش از عرض شانه از هم فاصله داشته باشند. دست‌ها را کاملا کشیده در پشت سر خود نگهدارید. این وضعیت آغازین حرکت است. یک مسیر مستقیم را از وسط میله تا پشت خود تصور کنید. کاملا کنترل شده و با سرعت مناسب میله را در این مسیر تا جایی‌که با گردن شما مماس شود، پایین بکشید.

   دریافت برنامه بدنسازی

  هنگام انجام حرکت رفت عضلات خود را منقبض کنید. یک لحظه مکث کرده و به حالت آغازین بازگردید. این تمرین در برنامه تمرینی بدنسازی خود را در ۳ ست کاهشی اجرا کنید.

  زیر بغل سیم کش از پشت

  زیر بغل دمبل تک خم:

  یک دمبل مناسب انتخاب کرده و کنار یک نیمکت صاف قرار بگیرید. سپس دست و پای مخالف دمبل را بر روی نیمکت قرار دهید. به گونه‌ای که به صورت عمود بر نیمکت قرار گرفته و پشت شما با نیمکت موازی باشد. دستی را که دمبل دارد آویزان نگهدارید. سپس در حرکت آغازین آن را به سمت لگن به صورت کنترل شده بکشید. وقتی به حداکثر انقباض رسیدید یک ثانیه مکث کرده و مجدد به حالت اول بازگردید. این تمرین در برنامه بدنسازی اختصاصی خود را در ۴ ست و به صورت کاهش یافته انجام دهید.

  زیر بغل دمبل تک خم در برنامه تمرین در منزلI6

  زیر بغل تی بار:

  وزنه دستگاه را تنظیم کنید. در میانه میله دستگاه ایستاده و دستگیره‌ها را بگیرید. سپس درحالی‌که پشت شما صاف است؛ وزنه را از زمین بلند کرده و آویزان نگهدارید. این وضعیت شروع است. برای حرکت رفت آرنج را خم کرده و از جلو و عقب کردن شانه‌ها برای کشیدن وزنه به سمت قفسه سینه خود استفاده کنید. کمی مکث کنید. در اوج انقباض حرکت برگشت را انجام دهید.

   دریافت برنامه بدنسازی

  این تمرین شامل ۴ ست کاهشی است.

  زیر بغل قایقی سیم کش:

  روی صندلی دستگاه بنشینید و دستگیره‌ها را در دست بگیرید. به‌طوری‌که پشت و دست‌های شما کاملا صاف باشند. پاهای خود را نیز بر روی جایگاه خود در دستگاه قرار دهید. دقت کنید که فاصله خود را با توجه به اندازه پاهایتان تنظیم کنید. زانوها باید کمی خم باشند. حال با یک حرکت کنترل شده کابل را به داخل سینه خود بکشید.

  پشت خود را همچنان صاف نگه داشته و سر را بالا بگیرید. در حرکت رفت با خم کردن آرنج‌ها آن‌ها را از پهلوها دور کنید. کمی مکث کرده و به آرامی به حالت اول برگردید. پس از ۱۲ تکرار یک ست را تکمیل کرده‌اید. در این برنامه تمرینی بدنسازی دو ست دیگر نیز اجرا کنید.

  زیر بغل قایقی

  جلو بازو هالتر ایستاده:

  بایستید و یک هالتر را در دست بگیرید. بازوها را به بدن خود بچسبانید. دست‌ها را به طوری‌که پشت آن‌ها رو به زمین باشند از بدن آویزان کنید. با انقباض عضله بازو هالتر را در یک مسیر نیم‌دایره‌ای به سمت سینه بالا آورید. تا جایی‌که آرنج کاملا خم شد. مراقب باشید که بازوها از بدن جدا نشوند. لحظه‌ای مکث کنید و سپس به نقطه اول بازگردید. چهار ست کاهشی از این تمرین بدنسازی را انجام دهید.

  جلو بازو هالتر ایستاده

  جلو بازو دمبل با میز بالاسینه:

  روبه‌جلو بر روی نیمکت شیب‌‌دار درحالی‌که در هر دست یک دمبل دارید؛ دراز بکشید. سرشانه‌‌ها باید نزدیک بالای نیمکت باشند. می‌توانید زانوها را بر روی صندلی قرار داده یا پاها را در طرفین نیمکت بگذارید. دست‌ها را کشیده و به‌طور طبیعی در مقابل آویزان کنید. طوری‌که بر زمین عمود باشند. حال آرنج‌‌ها را در کنار بدن و کف دست‌‌ها را نیز روبه‌جلو نگهدارید. این وضعیت شروع حرکت خواهد بود.

   دریافت برنامه بدنسازی

  با منقبض کردن عضلات دوسر دمبل‌ها را ببرید. هم‌زمان بازدم را انجام داده و مطمئن شوید که فقط ساعدها را حرکت می‌دهید. بخش فوقانی دست را باید ثابت نگهدارید. مجددا دمبل‌‌ها را تا جایی که دست‌ها کاملا کشیده شوند؛ پایین بیاورید.

  جلو بازو لاری ماشین:

  میز لاری را مقابل سیم‌کش قرار دهید. روی میز لاری بنشینید و بازوها را بر روی آن قرار دهید. طوری‌که زیر پشت بازو کاملا پر شود. میله سیم‌کش را در دست گرفته و دست‌ها را کاملا صاف کنید. این نقطه آغاز است. سپس تا جایی‌که بازوها از میز جدا نشوند، میله را بالا بکشید. در نقطه نهایی پس از یک مکث یک ثانیه‌ای به نقطه آغاز بازگردید. در این برنامه بدنسازی اختصاصی لازم است، ۴ ست ۱۲ تایی انجام دهید.

  جلو بازو لاری دستگاه

  فیله کمر  خوابیده:

  بر روی نیمکت فیله کمر قرار بگیرید. بدن را صاف و موازی زمین و دست‌ها را به صورت ضربدری در مقابل آن یا پشت سر نگهدارید. برای استقامت بیشتر می‌توانید از وزنه‌های صفحه‌ای استفاده کنید. به آرامی از کمر به پایین خم شوید. در طول مسیر پشت خود را صاف نگهدارید. پس از ایجاد یک زاویه ۹۰ درجه به آرامی به حالت اول بازگردید. این تمرین را با ۳۰ تکرار و در ۳ ست اجرا نمایید.

  فیله کمر

  نمونه برنامه بدنسازی روز سوم پشت بازو، سرشانه و شکم

  در روز سوم از تمرینات مجددا به عضلات بالاتنه می‌پردازیم. تفکیک عضلات بهترین راه برای تمرکز بهتر بر رشد آن‌هاست. عضلات سه سر، سرشانه و سیکس پک از جذاب‌ترین عضلات یک بدنساز هستند. اختصاص دادن یک روز کامل به این عضلات راهی عالی برای شکل‌دهی آن‌هاست. تمرکز بر تمرینات و اجرای کامل و صحیح آن‌ها بهترین و سریع‌ترین راه برای رسیدن به اندام ایده‌آل است.

  دریافت برنامه تمرین بدنسازی

  گرم کردن:

  همان‌طور که در روزهای پیش اشاره شد، گرم کردن مهم‌ترین فاز در اجرای تمرینات است. زیرا با گرم کردن اندام‌ها جهت بهترین بازدهی آماده می‌شوند. اجرای حرکات بدون گرم کردن حتی اگر موجب آسیب‌دیدگی نشود سبب کاهش بازدهی تمرینات می‌شود.

   دریافت برنامه بدنسازی

  زیرا که تعدادی از تمرینات اولیه به جای آنکه صرف تقویت و ساخت عضلات شوند صرف گرم کردن اندام می‌شوند. بنابراین ۵ دقیقه دوچرخه ثابت و تمرینات نرمشی و کششی را به خوبی انجام دهید. گرم کردن همان گام اول موفقیت شما در برنامه تمرینی بدنسازی است.

  پرس سرشانه هالتر ایستاده از جلو :

  صاف بایستید و پاها را به اندازه عرض شانه‌ها باز کنید. هالتر را به صورتی در دست بگیرید که فاصله دست‌ها بیش از اندازه عرض شانه‌ها باشد. هالتر را با دست‌های کشیده به بالای سر ببرید. آرنج‌ها را قفل نکنید. این نقطه آغاز حرکت است. کاملا کنترل شده و با کمر کاملا صاف هالتر را تا روی ترقوه پایین بیاورید. یک ثانیه مکث کرده و به نقطه آغازین بازگردید.

  نشر از جانب جفت دمبل ایستاده:

  یک جفت دمبل با وزن مناسب انتخاب کنید. در حالی که عمودی ایستاده‌اید دمبل‌ها را در راستای ران‌های خود نگهدارید. آرنج‌ها را کمی خم کنید. حال بازوها را از دو طرف به صورت کمانی بلند کنید. تا جایی که دمبل‌ها به سطح شانه‌ها برسند. یک ثانیه مکث کرده و دمبل‌ها را به آرامی تا نقطه اولیه پایین بیاورید.

   دریافت برنامه بدنسازی

  نشر از جانب با دمبل جفت

  پرس سرشانه جفت دمبل نشسته:

  بر روی یک صندلی نشسته و دمبل‌ها را تا سطح شانه‌ها بالا ببرید. به طوری که کف دست‌ها رو به جلو بوده و زاویه میان بازو و ساعد ۹۰ درجه باشد. این نقطه شروع حرکت است. حال دمبل‌ها را به صورت عمودی تا جایی که آر‌نج‌ها تقریباَ صاف شوند؛ بالا ببرید. یک ثانیه مکث کنید. سپس دمبل‌ها را در جهت مخالف تا جایی که مجدد شانه‌ها را لمس کنند؛ پایین آورید.

  سرشانه دمبل پرسی

  فلای معکوس:

  روی یک نیمکت شیب‌دار دراز بکشید و سینه و شکم خود را به نیمکت فشار دهید. یک دمبل در هر دست بگیرید به طوری که کف دست‌ها روبروی یکدیگر باشند. دست‌ها را همزمان به صورت مقابل به سمت بالا بکشید تا جایی که نسبت به زاویه نیمکت قائم شوند. پاها را ثابت نگهدارید و انگشتان پای خود را به زمین فشار دهید. این نقطه شروع حرکت است.

  آرنج‌ها را کمی خم کرده و دمبل‌ها را در مسیری قوسی به سمت دو طرف از یکدیگر دور کنید. برای دستیابی به بهترین نتیجه سعی کنید همزمان کتف‌های خود را به هم‌فشار دهید. دست‌ها را تا جایی باید برید که با سطح زمین موازی شوند. در نقطه‌ای که انقباض را احساس کردید یک ثانیه مکث کنید. سپس دمبل‌ها را کاملا کنترل شده و ‌آرام به حالت اولیه بازگردانید.

  هنگام دریافت برنامه تمرین بدنسازی تن ورز لیستی کامل از تمرینات و نحوه انجام حرکات تمرینی را دریافت خواهید کرد.

  حرکت فلای معکوس Reverse Flyes
  حرکت فلای معکوس Reverse Flyes

  پشت بازو هالتر میز صاف خوابیده:

  بر روی یک میز پرس دراز بکشید. یک هالتر در دست بگیرید به طوری که فاصله دست‌ها به اندازه عرض شانه‌ها بوده و پشت دست‌ها رو به شما باشد. هالتر را بالای سینه خود صاف نگهدارید. این نقطه آغازین است. با خم کردن آرنج به سمت پیشانی هالتر را به آرامی پایین بیاورید. سپس دوباره در همان مسیر برگردید.

  پشت بازو هالتر خوابیده

  پشت بازو تک دمبل جفت دست:

  روی نیمکت که تکیه‌‌گاه دارد بنشینید. یک دمبل با وزن مناسب را با هر دو دست برداشته و آن را بالای سر خود نگهدارید. دست‌‌ها را باید کاملا کشیده نگهدارید. دمبل باید به کف دست شما فشار وارد کند. همچنین انگشت شست نیز باید میله دمبل را احاطه کند. کف دست‌های خود را نیز باید به سمت داخل بگیرید. این نقطه آغاز حرکت است.

  بازوها را نزدیک سر خود و آرنج‌‌ها را نیز به سمت داخل و طوری که نسبت به سطح زمین عمود باشند؛ نگهدارید. دمبل را در یک مسیر نیم‌‌دایره در پشت سر خود پایین بیاورید. تا جایی که ساعد شما با عضلات دوسر برخورد کند. توجه داشته باشید که بخش فوقانی بازوها را باید ثابت نگهدارید و تنها ساعدها را حرکت دهید. با کمک عضلات سه سر، دمبل را ژ به حالت اولیه بازگردانید.

  حرکت پشت بازو دمبل ایستاده Tricep Extensions

  پشت بازو سیم کش ایستاده از جلو:

  روبروی دستگاه سیم کش بایستید و از فاصله ۳۰-۲۰ سانتی‌متری میله آن را نگهدارید. همچنین آرنج‌ها را به بدن چسبانده و ثابت نگهدارید. در یک مسیر کنترل شده و با سرعت متوسط سیم کش را به سمت پایین بکشید. تا جایی که سیم کش با ران‌ها برخورد کند. سپس اجازه دهید تا میله در همان مسیر به سمت بالا بازگردد.

  با دریافت برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی تن ورز لیستی کامل از تمرینات و نحوه انجام حرکات تمرینی را دریافت خواهید کرد.

  پشت بازو سیم‌کش ایستاده

  دراز نشست روی میز شیبدار:

  دراز کشیده و پاها را در انتهای میز شیب‌دار محکم کنید. دست‌ها را در دو طرف سر گذاشته و آرنج‌ها را رو به ‌داخل نگهدارید. به هیچ عنوان انگشت‌ها را پشت سر قفل نکنید. ناحیه پشت خود را با سفت کردن عضلات شکم ایزوله کنید. بدون فشار آوردن بر گردن سعی کنید تا جایی که می‌توانید به حالت دراز و نشست از میز بلند شوید.

  در نقطه اوج یک ثانیه مکث کنید تا عضلات شما بیشتر درگیر شوند. حرکت را آرام و به دور از شتاب زدگی انجام دهید. سپس به آرامی به نقطه اول بازگردید.

   دریافت برنامه بدنسازی

  برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی روز چهارم – عضلات چهار سر ، هسته مرکزی

  روز سوم مخصوص تمرین عضلات پایین تنه است. عضلات چهارسر ران، همسترینگ و فیله کمری. با جدا تمرین دادن عضلات نواحی مختلف بدن امکان تمرکز بهتر و رشد سریع‌تر آن‌ها را فراهم می‌کنیم. تمرینات را به طور کامل و با تمرکز انجام دهید. به مقدار کافی آب بنوشید و تغذیه خود را رعایت کنید. با این فرمول به راحتی و سریع به مقصد خواهید رسید.

  خرید برنامه تمرین بدنسازی

  تردمیل و حرکات نرمشی و کششی:

  مانند روزهای گذشته تمرین را با گرم کردن بدن آغاز کنید. گرم کردن سبب افزایش گردش خون در اندام‌ها می‌شود. این افزایش سبب می‌شود که اندام برای انجام تمرینات آماده شوند. ۱۰ دقیقه زمان بیشتر برای تمرینات گذاشتن بیش از آنچه که فکر کنید در بازدهی آن‌ها تاثیرگذار است.

  حتی اگر محدودیت زمانی برای انجام تمرینات در روز دارید؛ هرگز مرحله گرم کردن را ترک نکنید. با این‌کار از نتیجه‌بخشی تمرینات کاسته و دیرتر به هدف خود می‌رسید. علاوه بر آن اندام خود را در معرض آسیب دیدگی قطعی قرار می‌دهید.

  پرس پا دستگاه خوابیده:

  با پشت صاف روی پشتی دستگاه دراز کشیده و کف پاها را کاملا صاف روی سطح مقابل آن بگذارید. کمی سر خود را به جلو خم کنید. به آرامی وزنه را آزاد کرده و زانوهای خود را خم کنید. وزنه را کاملا کنترل شده تا نزدیک شدن سطح قدامی ران به سینه شما پایین ببرید. اکنون پاها را صاف کرده و به نقطه آغاز حرکت برگردید.

  پرس پا دستگاه خوابیده

  جلو ران دستگاه نشسته:

  برای انجام این حرکت تمرینی در برنامه بدنسازی اختصاصی خود، بر روی دستگاه مخصوص جلو بنشینید. قسمت فوقانی روی پا را بر روی بالشتک نرم آن قرار دهید. کمر خود را بر روی پشتی صندلی صاف و ثابت نگهدارید. ساق پا را با کمک عضلات چهار سر ران، به آرامی بلند کنید. تا جاییکه زانوها امکان حرکت بیشتر را نداشته باشند. در این وضعیت یک ثانیه مکث کرده و عضلات پا را منقبض کنید. سپس به نقطه شروع حرکت باز گردید.

  برنامه تخصصی ران پا، برنامه تخصصی ران پا در 4 هفته

  داخل پا دستگاه نشسته:

  به گونه‌ای روی دستگاه بنشید که کمرتان به طور کامل به پشتی دستگاه بچسبد. ساق پاهای خود را پشت بالشتک‌های دستگاه قرار دهید و دستگیره‌های آن را بگیرید. این نقطه آغاز حرکت است. حال با پاها را کاملا کنترل شده به هم نزدیک کنید. تا جایی پاها را باید به هم نزدیک کنید که انقباض کامل شکل گرفته و یا دستگاه محدودیت داشته باشد. یک ثانیه در نقطه پایانی مکث کنید. مجددا با تسلط کامل و تمرکز بر عضلات داخل ران به نقطه شروع بازگردید.

  حرکت داخل ران دستگاه Thigh adductor

  هاگ اسکات دستگاه ایستاده:

  برای انجام این حرکت تمرینی در برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی خود ، بر روی دستگاه هاگ پا بروید. به طوری که تکیه‌گاه دو شاخه‌ای شکل دستگاه روی عضله دلتوئید میانی شما قرار بگیرد. پاها را نیز به صورت موازی روی صفحه فلزی قرار دهید. سر خود را کمی به جلو خم کنید. به آرامی وزنه را آزاد کرده و همزمان زانوها را با کنترل وزن خم کنید. مطابق شکل پایین بیایید. در لحظه‌ای که زاویه ساق و ران پا به ۹۰ درجه رسید، یک ثانیه مکث کنید. سپس با صاف کردن پاها به نقطه آغاز حرکت برگردید.

   دریافت برنامه بدنسازی

  پشت ران دستگاه خوابیده:

  روی دستگاه پشت ران دراز کشیده و مچ پاها را در زیر بالشتک‌های دستگاه قرار دهید. زانوها را در لبه خارجی میز نگهدارید. می‌توانید لبه‌های میز یا دستگیره‌ها را برای ثبات بیشتر با دست بگیرید. با کنترل کامل وزنه را تا روی عضلات پا بالا بکشید. یک ثانیه پیش از رسیدن عضلات ساق پا به عضلات ران به نقطه آغاز برگردید.

  پشت پادستگاه خوابیده در رنامه تمرین پشت ران

  ساق پا ایستاده دستگاه:

  روی دستگاه ساق پا بایستید. پنجه‌ها را بر روی سکوی آن قرار دهید. پاها را کاملا صاف نگهدارید. حال با انقباض ساق‌ها بدن خود را به سمت بالا بکشید. در نقطه نهایی یک ثانیه مکث کنید. سپس مسیر را به سمت پایین تغییر داده و ساق‌های خود را مورد کشش قرار دهید.

  حرکت ساق پا ایستاده دستگاه در برنامه تمرین ساق پا

  پهلو با چوب:

  برای انجام این حرکت تمرینی در برنامه بدنسازی ، بایستید و یک چوب بدنسازی را پشت سرشانه‌‌های خود قرار دهید. دقت کنید که چوب باید اندکی پایین‌‌تر از گردن قرار گیرد. پاها را به‌اندازه عرض سرشانه از هم فاصله دهید. این نقطه آغاز حرکت است. پشت را کاملا صاف نگهداشته و سر خود را بالا بگیرید. تا جایی که می‌توانید از کمر به سمت راست خم شوید. یک ثانیه در این حالت مکث کنید. سپس هم‌زمان با بازدم به حالت اولیه حرکت برگردید.

  مجددا حرکت را برای سمت دیگر بدن تکرار کنید. دقت داشته باشید که در طول حرکت باید سایر قسمت‌‌های بدن خود را ثابت نگهدارید.

  مزایای برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی

  اگر چندین برنامه بدنسازی و رژیم غذایی مختلف را امتحان کرده‌اید و نتیجه نگرفته‌اید، جای درستی آمده‌اید…

  مربیان تن ورز، دقیقا همین برنامه را از شاگردان خود بین 450.000 تومان تا 1.200.000 تومان دریافت می‌کنند، ولی شما تنها برای برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی خود 219 هزار تومان پرداخت می‌کنید! و برای یک برنامه تمرینی کامل شامل یک برنامه بدنسازی اختصاصی+ یک برنامه رژیم غذایی + برنامه مکمل مبلغ 292 هزار تومان پرداخت خواهید کرد.

  با دریافت برنامه بدنسازی حرفه ای و رژیم غذایی کامل، زمان رسیدن به هدفتان، حداقل سه برابر سریع‌تر خواهد شد،

  بزرگان دنیا اعتقاد دارند که یک برنامه تمرینی حرفه ای همراه با رژیم غذایی مناسب، نقش بسیار پررنگ‌تری از انواع داروها و مکمل‌های بدنسازی برای یک ورزشکار بازی می‌کند،

  شما با یک برنامه بدنسازی و برنامه رژیم غذایی علمی و دقیق، جلوی انواع هزینه‌های بیهوده (مانند بسیاری از مکمل‌های بدنسازی غیر ضروری، زمان زیاد در باشگاه و اتلاف وقت، هزینه‌های روحی و…) را خواهید گرفت (قدرت برنامه تمرینی بدنسازی بیشتر از مکمل‌های بدنسازی است!).

  در صورت نیاز، می‌توانید به شکل حضوری نیز برنامه خود را دریافت نمایید.

  با پشتیبانی کامل توسط مربیان و تیم تن ورز، تفاوت یک برنامه بدنسازی و رژیم غذایی کاملا حرفه ای را خواهید دید. شما با یک شرکت تخصصی ارائه دهنده برنامه تمرینی روبرو هستید، نه یک فرد. پس خیالتان راحت باشد.

  کیفیت برنامه‌های بدنسازی سفارشی تن ورز کاملا تضمین شده است. البته توجه به این نکته ضروری است که با یک ماه شما نمی‌توانید به نتیجه مطلوبی برسید. توصیه می‌کنیم حداقل سه ماه به صورت مستمر تمرین کنید. قطعا نتیجه خواهید گرفت. برای همین موضوع برنامه تمرین بدنسازی و رژیم غذایی سه ماهه تن ورز با تخفیف ویژه‌ای به شما ارایه شده است.

   دریافت برنامه بدنسازی
  آیا این امکان وجود دارد که بیش از  ۱۴۰۰۰ نفر اشتباه کنند؟؟
   
  طی سال‌های گذشته بیش از ۱۴۰۰۰ نفر از خدمات تن ورز استفاده کرده و به تناسب اندام رسیده‌اند. هم‌چنین بیش از 35 رسانه داخلی خدمات تن ورز را پوشش داده و معرفی کرده‌اند.

  ما قول نمی‌دهیم که شما با خرید برنامه بدنسازی تن ورز طی 1 ماه به نتیجه و هدف دلخواهتان برسید! ولی شما را در مسیر درست قرار خواهیم داد و کمک خواهیم کرد تا در سریع‌ترین زمان ممکن به هدف دلخواهتان دست پیدا نمایید.

   

  دانلود برنامه بدنسازی و رژیم غذایی فیتنس و بادی بیلدینگ

  خرید برنامه بدنسازی

   دانلود برنامه بدنسازی

   دریافت برنامه بدنسازی

  راهنمای دریافت برنامه بدنسازی

  اگر شما هم به دنبال رسیدن به بهترین نتیجه در بدنسازی هستید، اگر به دنبال برنامه افزایش حجم یا افزایش قدرت بدنی یا حتی چربی سوزی هستید، وقت خود را برای انجام حرکات و برنامه تمرینی اشتباه تلف نکنید. پیشنهاد ما استفاده از برنامه‌ تمرین بدنسازی و رژیم‌ غذایی می‌باشد که توسط مربیان حرفه ای طراحی و آماده شده است، برنامه تمرین بدنسازی ، برنامه غذایی و دوره‌هایی که مختص سیستم بدنی و عضلانی شما طراحی شده، نه برنامه تمرینی عمومی که به همه ورزشکاران ارائه می‌شود! برنامه هایی که توسط افرادی طراحی شده است که ” علم طراحی برنامه ” را به شکل آکادمیک و هم چنین عملی و کاربردی کسب کرده‌اند.

  مربیان بدنسازی رسمی تن ورز، در تمام مراحل در کنار شما بوده و قدم به قدم راهنمای شما جهت اجرای صحیح برنامه‌ها و تمرینات بدنسازی و هم چنین ارائه و مشاوره جهت بهترین تغذیه و رژیم غذایی خواهند بود.

  شما فقط در کنار یک مربی حرفه‌ای و با تجربه می‌توانید یک دوره بدنسازی حرفه‌ای را طی کنید. چه هدف شما طی کردن یک دوره بدنسازی حجم باشد، چه دوره بدنسازی خشک، چه شما یک بدنساز مبتدی باشید و یا حتی حرفه‌ای. یک مربی بر اساس هدف تمرین بدنسازی و ورزش، شما را راهنمایی خواهد کرد.

  این هدف می‌تواند دوره بدنسازی و یا فقط یک رژیم غذایی لاغری و یا فیتنس باشد، می‌تواند جهت افزایش وزن و چاقی، برنامه افزایش حجم و یا بادی بیلدینگ باشد، می‌تواند دوره بدنسازی فوتبال بوده و یا هر ورزش دیگر.

  طراحی برنامه بدنسازی اختصاصی

  برنامه بدنسازی اختصاصی

  نوشتن یک برنامه تمرین بدنسازی و یا طراحی یک برنامه رژیم غذایی صحیح، نیاز به داشتن تخصص‌های مختلف و دانش خاصی است. برای مثال یک مربی حرفه‌ای بدنسازی می‌بایست شناخت صحیح و کافی نسبت به انواع عضلات و ماهیچه‌ها، نقش هر یک، انواع ساختارهای بدنی و استخوانی، ضعف‌های بدنی و شیوه برطرف کردن آن، کیفیت بافت ماهیچه‌ها و افزایش چگالی آن، نقش موارد غذایی و معدنی در رژیم‌های غذایی و غیره را داشته باشد.

  هم چنین باید عادات غذایی و روحی شما را بداند تا بر اساس آن‌ها، بهترین تصمیم‌گیری و طراحی را برای شما انجام دهد. جهت رسیدن به بهترین نتیجه برای انواع اهداف بدنسازی مانند افزایش وزن، افزایش حجم و بافت عضلات، کات کردن و خط انداختن بدن و ماهیچه‌ها، کاهش وزن و کاهش توده چربی و لاغری و یا شرکت در انواع مسابقات ملی و بین المللی، بهتر است تحت نظر مربیان بدنسازی متخصص و با یک برنامه تمرینی اختصاصی به هدف خود برسید.

  متخصصین و مربیانی که نه تنها مورد تایید فدراسیون پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران بلکه فدراسیون جهانی پرورش اندام باشند، از تجربیات، سابقه مفید و دانش کافی نیز برخوردار بوده و این علوم را (علم طراحی برنامه ، شناخت عضلات، شناخت انواع بدن، شناخت انواع سیستم‌های تمرینی، علم نگارش برنامه غذایی بدنسازی و …) کاملا مسلط باشند.

  اشتباه در طراحی برنامه تمرین ، رژیم غذایی و یا انجام حرکات ورزشی و بدنسازی، فرد را دچار مشکلات جبران ناپذیری خواهد کرد.

  تن ورز تنها شرکت تخصصی و رسمی ارائه دهنده برنامه تمرینی بدنسازی حرفه ای و رژیم غذایی می‌باشد،‌ در نتیجه شما با خرید برنامه بدنسازی بابت ضمانت کیفیت برنامه و پشتیبانی طول دوره، نگرانی خاصی نخواهید داشت.

   

  دریافت برنامه بدنسازی

  مربیان تن ورز، به چه صورت برنامه بدنسازی و غذایی خواهند داد

  برای خرید برنامه بدنسازی اختصاصی ابتدا مشخصات بدنی شما، تصاویر بدن، سابقه تمرینی و هم چنین سابقه بیماری شما توسط فرم انتهای صفحه و طی کردن مراحل بعد آن از شما دریافت می‌شود.

  مربیان رسمی تن ورز و مربیان رسمی فدراسیون پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران و هم چنین فدراسیون جهانی پرورش اندام (IFBB) مشخصات شما را بررسی خواهند کرد و در صورت نیاز، به شکل تلفنی توضیحات تکمیلی را از شما دریافت خواهند کرد. در صورت این که فرد درخواست دهنده خانم باشد، به هیچ وجه هیچ فرد مذکری در فرآیند دریافت و ارائه برنامه تمرینی دخالتی نخواهد داشت.

  بر اساس نوع و سابقه ورزشی شما، ساختار عضلانی و بدنی شما و …،  در هر دوره دو تا پنج برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی شما طراحی خواهد شد. هم چنین نوع تمرکز تمرینات نیز شناسایی می‌شود، این که شکم و یا پهلو دچار ضعف است، و یا سینه، پاها و غیره.

  هر برنامه تمرینی و یا برنامه رژیم غذایی، به شکل کاملا مجزا و انحصاری مخصوص هر ورزشکار طراحی می‌شود.

  در صورت نیاز، مربی برنامه بدنسازی و رژیم غذایی اختصاصی شما، با همکاران خود در شرکت مشورت می‌کند (چیزی که کمتر بین مربیان مرسوم است!!) . تجربه نشان داده است که گاهی این مشورت‌ها و چالش‌ها جهت بهبود برنامه، به ده‌ها دقیقه و یا ساعت می‌رسد! ولی نتیجه آن، به نفع شاگرد و ورزشکار خواهد بود.

  بعد از دریافت برنامه بدنسازی اختصاصی و طی تمرینات و بر اساس نوع عملکرد شما و بازخورد و عکس العمل بدنی شما، در صورت نیاز، برنامه تمرینی و یا برنامه غذایی شما اصلاح خواهد شد. هم چنین برنامه‌ تمرین بدنسازی و رژیم غذایی دوره‌های بعدی نیز بازبینی می‌شود. این یک فرآیند بسیار مهمی است که باعث افزایش سرعت رشد و پیشرفت شما خواهد شد که کمتر بین مربیان، مرسوم است.

  نحوه اجرای صحیح حرکات توسط مربیان ما و منابع موجود در سایت، به شما آموزش داده خواهد شد.

  در صورت وجود هرگونه مشکل و یا سوال، از طریق ایمیل و تلفن، از شما پشتیبانی خواهد شد.

  برنامه رژیم غذایی مخصوص شما و بر اساس سلیقه و عادات غذایی ورزشکار، طراحی می‌شود. این که در هر روز برای دریافت بهترین و سالم‌ترین نتیجه، ترجیحا چه غذاهایی مصرف نمایید به شکل اختصاصی ارائه می‌شود.

  در صورت نیاز، برنامه استفاده از مکمل‌های مجاز ورزشی برای شما طراحی خواهد شد.

  با خرید برنامه بدنسازی اختصاصی و برنامه افزایش حجم و پس از طراحی، کار ما با شما ادامه دارد. روند شما پیگیری خواهد شد تا نتیجه بهتری از تمرینات و برنامه تمرینی خود دریافت کنید.

  دریافت برنامه بدنسازی

  خرید برنامه بدنسازی

  آیا برنامه تمرینی بدنسازی، تاثیر دارد

  دریافت برنامه تمرین بدنسازی و رژیم غذایی اختصاصی تن ورز برای شما مناسب است، اگر:

  جهت رسیدن به هدف خود، می‌خواهید زیر نظر یک شرکت تخصصی فعالیت کرده و نظارت شوید،

  به دنبال برنامه افزایش وزن، برنامه افزایش حجم و یا افزایش توده عضلانی خود هستید،

  به دنبال کاهش وزن، خشک کردن و یا کاهش توده چربی‌های خود هستید،

  به دنبال سلامتی و تناسب اندام می‌باشید،

  محدودیت زمانی و مشغله فراوان داشته و فرصت تمرین زیاد طی هفته را ندارید،

  علاقه به تمرین کاملا علمی داشته و می‌خواهید مانند افراد متخصص تمرین کنید،

  و یا حتی قصد شرکت در مسابقات کشور و یا جهانی را دارید و هدف شما ساختن یک شاهکار عضلانی است.

  خرید برنامه بدنسازی مناسب شما نمی‌باشد، اگر:

  فقط به کمک استفاده از داروهای غیرمجاز می‌خواهید به هدف خود برسید!!

  به دنبال میان‌برهای غیرعلمی می‌باشید!!

  بدون هیچ تمرین و یا رژیم غذایی، می‌خواهید به بهترین نتیجه در کمترین زمان برسید!!

  دانلود برنامه فیتنس و حجم

  تفاوت برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی حرفه ای و برنامه معمولی

  بین برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی که توسط یک شرکت تخصصی با تیم حرفه ای از مربیان بدنسازی و متخصصین تغذیه طراحی می‌شود با برنامه تمرینی معمولی به صورت فاحش متفاوت می‌باشد. در جدول زیر به صورت خلاصه این تفاوت‌ها آورده شده است.

  ویژگی های متمایز برنامه تمرین عادی  برنامه تمرینی شرکتی
  حمایت و ضمانت‌های شرکتی و رسمی جهت کیفیت برنامه خیر بله
  یکپارچکی بین برنامه تمرین بدنسازی ، برنامه رژیم غذایی و برنامه مکمل بدنسازی بله بله
  نظارت توسط یک تیم مربی‌گری به جای یک مربی واحد خیر بله
  توجه و آموزش دقیق جهت اجرای صحیح حرکات، نگارش تصاویر و توضیحات کامل هر حرکت در جلوی آن، دسترسی به پایگاه داده اصطلاحات ورزشی، دسترسی به پایگاه داده نام و توضیح حرکات بدنسازی با محدودیت  بله
  عدم اجبار به استفاده از مکمل‌های بدنسازی ، غذایی و ورزشی خیر بله
  امکان تغییر برنامه تمرین بدنسازی و یا برنامه رژیم لاغری و یا چاقی بر اساس سلیقه فرد با محدودیت بله

  راهنمای خرید برنامه بدنسازی

  برای خرید برنامه تمرینی بدنسازی اختصاصی کافی است اطلاعات خود را به صورت کامل در فرم انتهای این برگه وارد نمایید. مربیان شما طی ۵ الی ۷ روز کاری برنامه تمرینی شما را طراحی و برای شما ارسال خواهند کرد.

  شما با سرمایه گذاری 450000تومان تنها 292 هزار تومان، به چه چیزی دسترسی خواهید داشت؟

  محتویات پکیج برنامه تمرینی و رژیم غذایی

  1- دریافت برنامه تمرین بدنسازی آنلاین اختصاصی برای شما:

  در طی هر دوره‌ یک ماهه، دو تا پنج برنامه تمرین آنلاین حرفه ای و کاملا اختصاصی که بر اساس نوع و ساختار عضلانی و هم چنین هدف تمرینی شما طراحی شده است به شما ارائه می‌شود. بر خلاف بسیاری از مربیان و سایت‌ها، این برنامه آنلاین بدنسازی به هیچ وجه از پیش طراحی نشده است و بر اساس نوع بدن شما، ساختار عضلانی، ماهیچه‌ای و استخوان بندی شما، هدف تمرینی شما، تصویر شما و سابقه تمرینی شما طراحی و ارائه خواهد شد. در طراحی برنامه تمرین بدنسازی و رژیم غذایی، سعی می‌شود از جدیدترین متد برنامه‌ نویسی ورزشی و بدنسازی استفاده شود تا بهترین نتیجه را کسب نمایید.

  هم چنین برنامه‌ها توسط تیم مربیان تن ورز، نظارت و بازبینی می‌شود.

  شما پس از خرید برنامه بدنسازی و رژیم غذایی خود و پرداخت آن، در صف انتظار رفته و بر اساس نوبت و اولویت ثبت برنامه، بین 5 تا 7 روز کاری برنامه توسط تیم مربیان تن ورز طراحی و ارسال خواهد شد.

  برنامه تمرینی بدنسازی

  2- توضیح هر حرکت تمرینی و شیوه اجرای صحیح آن

  دغدغه بسیاری از ورزشکاران و علاقه‌مندان، عدم آگاهی و شناخت کافی نسبت به حرکات ورزشی و یا عدم آشنایی با عنوان هر یک از تمرینات بدنسازی می‌باشد. بر اساس سابقه مربیان بدنسازی تن ورز، معمولا مشاهده شده است که بسیاری از ورزشکاران به دلیل عدم شناخت کافی نسبت به شیوه اجرای هر حرکت تمرینی و هشدارهای مرتبط با آن، حرکت را اشتباه درک کرده‌اند و یا به اشتباه انجام می‌دهند.

  به همین دلیل تیم تالیف و ترجمه تن ورز جهت آموزش اعضای خود، اقدام به جمع آوری، تالیف و هم چنین ترجمه انواع حرکات اصلی و فرعی رشته بدنسازی کرده است و یک پایگاه جامعی از حرکات ورزشی را برای علاقه مندان این حوزه فراهم نموده است.

  شما با ثبت نام جهت دریافت برنامه بدنسازی و رژیم غذایی اختصاصی ، دسترسی کامل به راهنمای متنی و تصویری و دایره المعارف جامع تن ورز جهت شیوه اجرای صحیح تمامی حرکات ورزشی و نکات هر یک از تمرینات را خواهید داشت. شما با هر هدفی که به دنبال تمرین باشید از برنامه افزایش حجم گرفته تا برنامه کات، از برنامه عضله سازی گرفته تا یک برنامه قدرتی ، می‌توانید با اتکا به علم و دانش مربیان تن‌ورز به اهداف خود برسید.

  هم چنین در برنامه تمرین بدنسازی آنلاین جلوی هر حرکت تمرینی، تصاویر شروع و پایان آن و هم چنین توضیحات کامل جهت اجرای صحیح به شکل شفاف یادداشت شده است.

  برنامه تمرین بدنسازی

  3- خرید برنامه رژیم غذایی اختصاصی برای شما:

  شما برای این که بهترین، سالم ترین و سریع ترین نتیجه دلخواه را بگیرید، ترجیحا از یک برنامه رژیم غذایی مناسب در کنار برنامه تمرینی خود لازم است پیروی کنید. رژیم غذایی مناسب نه تنها می‌تواند سلامتی شما را تضمین کند، بلکه سرعت روند رشد شما را نیز بهبود می‌بخشد. 

  در طی هر دوره‌ یک ماهه، یک برنامه رژیم غذایی اختصاصی برای شما طراحی خواهد شد. به بیان دیگر، برنامه رژیم غذایی نیز مانند برنامه تمرینی بدنسازی اختصاصی شما بر اساس نوع و هدف تمرینی شما طراحی می‌شود. اگر به دنبال برنامه افزایش حجم باشید یک برنامه غذایی متفاوت تری نیاز دارید تا وقتی که به دنبال کات باشید.

  هم چنین سعی می‌شود در صورتی که شما به غذا و یا ماده خاصی حساسیت دارید و یا علاقه خاصی ندارید، تا جای ممکن با محصولات دیگر جایگزین شود و همینطور سلیقه و عادات غذایی شما نیز بررسی و مورد توجه قرار گیرد.

  شما می‌توانید از این برنامه غذایی پیروی نکنید، ولی پیشنهاد کارشناسان ما پیروی کردن منظم از یک برنامه رژیم غذایی است.

  برنامه رژیم غذایی لاغری و چاقی و برنامه تمرینی

  4- برنامه مکمل بدنسازی و ورزشی مجاز

  در هر رشته‌ ورزشی و با هر هدف تمرینی، جهت کسب نتیجه بهتر و هم چنین افزایش روحیه، انرژی و تمرکز ورشکار، می‌بایست مواد غذایی، پروتئینی و معدنی خاصی به بدن برسد. بسیاری از این مواد پر اهمیت و الزامی را می‌توان به شکل طبیعی و از طریق غذاها، میوه‌ها و محصولات طبیعی وارد بدن کرد.

  ولی به دلیل محدودیت دسترسی به تمامی این مواد، هزینه بسیار بالای ماهیانه تعدادی از این محصولات، دشواری تهیه و آماده‌سازی آن‌ها و هم چنین عدم امکان اندازه‌گیری دقیق هر ماده غذایی (مانند مقدار دقیق پروتئین یا ویتامین هر ماده)، معمولا در کنار استفاده طبیعی از این دسته محصولات ( برنامه رژیم غذایی )، از انواع مکمل‌های غذایی و بدنسازی کاملا مجاز نیز کمک گرفته می‌شود.

  این مکمل‌ها صرفا برای افرادی که به دنبال افزایش حجم هستند مورد نیاز نیست. شما ممکن است بر حسب شرایط بدنی و نوع تمرینات و هدفی که دنبال می‌کنید نیاز به مصرف مکمل نیز داشته باشید.

  برنامه مکمل بدنسازی و ورزشی

  مکمل‌های بدنسازی مجاز دسته‌ای از مکمل‌های غذایی و ورزشی هستند که معمولا از محصولات طبیعی استخراج شده و جهت سهولت استفاده، به شکل قرص و یا پودر درآمده است و در صورت این که زیر نظر پزشک متخصص، کارشناس تغذیه و یا مربی رسمی و متخصص استفاده شود بی ضرر بوده و می‌تواند تاثیر مثبتی بر روی روند شما بگذارد.

  لازم به ذکر است استفاده از مکمل‌های بدنسازی به شکل سرخود، توسط خانم‌های باردار و یا افراد تحت مراقبت پزشکی بدون تجویز پزشک متخصص و هم چنین افراد زیر 18 سال کاملا مضر بوده و به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

  به همین دلیل کارشناسان و مربیان تن ورز در صورت نیاز و درج این سفارش در هنگام خرید برنامه بدنسازی ، محصولات پیشنهادی و هم چنین شیوه استفاده صحیح آن را بر اساس نوع ورزش و هدف تمرینی در کنار برنامه تمرینی برای شما تجویز خواهند کرد. این برنامه نیز کاملا اختصاصی برای شما طراحی می‌شود، هم چنین در صورت وجود حساسیت به یک ماده یا محصول غذایی، محصول طبیعی جایگزین به شما پیشنهاد خواهد شد.

  استفاده از مکمل‌های بدنسازی، به هیچ وجه اجباری نبوده و فقط بر اساس درخواست ورزشکار و در صورت نیاز، توصیه خواهد شد. هم چنین با توجه به فراوانی انواع مکمل‌های تقلبی، غیر مجاز و یا بی کیفیت در بازار، فروشگاه‌ها و یا محصولات مطمئن به شما پیشنهاد می‌شود.

  5- راهنمایی و پشتیبانی شما پس از دریافت برنامه بدنسازی

  طبیعتا در هر دوره از برنامه تمرینی بدنسازی و رژیم غذایی آنلاین برای هر ورزشکار سوالات و مشکلات خاصی به وجود می‌آید. پیگیری نکردن و پاسخ ندادن این سوالات، می‌تواند تاثیر منفی نه تنها بر روی روحیه ورزشکار بگذارد، بلکه روند ورزشی را نیز مختل خواهد کرد. بسیار مشاهده شده است که متاسفانه تعدادی از مربیان، حمایت لازم را از ورزشکار انجام نداده و فقط در صورت گرفتن برنامه تمرین اختصاصی به سوالات آن فرد با حوصله پاسخ خواهند داد.

  برنامه بدنسازی

  به همین دلیل، مربیان رسمی تن ورز از طریق تماس تلفنی، تلگرام و هم چنین ارسال ایمیل راهنما و مشاور شما خواهند بود.

  مربیان بدنسازی و کارشناسان شرکت، در هر دوره ثبت نامی در صورت نیاز به شکل حضوری، تلفنی و هم چنین ایمیل  به سوالات و مشکلات شما پاسخ خواهند داد.

  هم چنین همانند سابق شما می‌توانید در صورتی که در مورد یک محصول و یا محصولات خاصی سوال دارید، در صفحه همان محصول در بخش نظرات، سوال و یا نظر خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود.

  6-    10% تخفیف برای تمدید برنامه‌ها!

  برنامه تمرین بدنسازی

  تمام افراد با خرید برنامه بدنسازی کامل تن ورز ( برنامه تمرین بدنسازی آنلاین+ برنامه رژیم غذایی + برنامه مکمل ) می‌توانند از تخفیف 10٪ در سفارش بعدی خود برای تمدید برنامه تمرینی آنلاین اختصاصی خود استفاده کنند. شما بعد از ثبت سفارش و تکمیل مراحل سفارش برنامه تمرینی کافی است شماره سفارش خود را به نشانی tanvarz.ir@gmail.com ارسال نمایید تا یک کد تخفیف 10٪ داشته باشید.

  این کد تخفیف یک بار مصرف بوده و صرفا برای استفاده از برنامه‌ تمرین بدنسازی اختصاصی تن ورز قابل استفاده خواهد بود.

  7- دسترسی رایگان به پایگاه جامع مقالات، مجلات و کتابچه های ورزشی تن ورز

  دریافت برنامه بدنسازی

  تمامی افراد ثبت نام کننده در برنامه تمرین بدنسازی آنلاین اختصاصی همانند قبل می‌توانند به شکل کاملا رایگان از بخش مقالات و آموزش بدنسازی تن ورز استفاده نمایند.

  این بخش شامل انواع مقالات و آموزش های بدنسازی، کتابچه های الکترونیکی تالیف شرکت تن ورز، برنامه‌ تمرینی بدنسازی و غذایی قهرمانان دنیا، اخبار مرتبط با این حوزه و نقد و بررسی انواع محصولات مرتبط می‌باشد. هم چنین با لایک صفحه فیس بوک و اینستاگرام و عضویت در کانال تلگرام تن ورز، به بیش از هزار مقاله و مطالب جذاب دسترسی خواهید داشت.

  هم چنین در بخش دانلود و دریافت نمونه برنامه، می‌توانید انواع برنامه افزایش حجم، برنامه فیتنس و رژیم های غذایی آنلاین را به رایگان مشاهده و یا دانلود نمایید.

  دریافت برنامه حجمی بدنسازی

  مربیان تن ورز

  فرآیند نظارت بر برنامه تمرینی

  تن ورز پس از بررسی فراوان، تعدادی مربی و متخصص حوزه بدنسازی را جهت مشاوره به شما عزیزان انتخاب کرده است. تمام  این افراد مربیان رسمی فدراسیون پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران و مربی رسمی فدراسیون جهانی پرورش اندام (IFBB) بوده و بر اساس نوع تخصصشان، انواع مدارک و تجربیات دیگر را دارند و بر اساس نوع برنامه تمرینی شما، به متخصص مربوطه درخواست شما ارجاع داده خواهد شد.

  در کنار مدارک ذکر شده، بعضی از مربیان تن ورز هم چنین دارای مدرک بین المللی TRX، بعضی دیگر دارای مدرک بین المللی از امریکا و استرالیا و … می‌باشند.

  مزیت خرید برنامه بدنسازی و رژیم غذایی اختصاصی تن ورز، طراحی و نظارت توسط یک تیمی از بهترین مربیان است، یعنی هر برنامه تمرین بدنسازی آنلاین معمولا توسط مربیان دیگر نیز نظارت و در صورت نیاز به چالش کشیده شده و اصلاح خواهد شد (اتفاقی که به هیچ وجه بین مربیان دیگر، مرسوم نیست!!). 

  تن ورز تنها شرکت تخصصی و رسمی ارائه دهنده برنامه تمرین بدنسازی می‌باشد،‌ در نتیجه شما با دریافت برنامه بدنسازی خود بابت ضمانت کیفیت برنامه و پشتیبانی طول دوره، نگرانی خاصی نخواهید داشت.

  برنامه بدنسازی تن ورز

  برنامه تمرینی بدنسازی

  برنامه بدنسازی و رژیم غذایی تن ورز، مورد تایید رسانه ها

  تعداد محدودی از هزاران نظر ورزشکارانی که زیر نظر تن ورز برنامه بدنسازی و رژیم غذایی آنلاین اختصاصی گرفته و به موفقیت رسیده‌اند:

  برنامه تمرینی بدنسازی

  برنامه بدنسازی

  مشاوره و برنامه تمرینی بدنسازی

  برنامه تمرین بدنسازی

  برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی

  برنامه تمرین اختصاصی بدنسازی

  مشاهده  ادامه نظرات

  برنامه بدنسازی فیتنس

  مراحل ثبت نام و خرید برنامه بدنسازی

  1. برای دریافت برنامه بدنسازی آنلاین اختصاصی فرم انتهای صفحه را پر نمایید. هم چنین در این فرم، نوع برنامه تمرینی بدنسازی اختصاصی خود را نیز انتخاب فرمایید.
  2. پس از کلیک بر روی دکمه “ثبت اطلاعات و رفتن به مرحله بعد” در انتهای فرم، به درگاه بانک متصل خواهید شد و هزینه برنامه تمرینی را از طریق کارت های عضو شتاب پرداخت نمایید.

  قیمت برنامه تمرین بدنسازی به انتخاب شما و این که دوره برنامه شما چه مدت باشد بستگی دارد. هر کدام از برنامه‌ها در لیست انتخابی آورده شده است.

  رمز دوم کارت بانکی شما باید فعال باشد، هم چنین از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب، امکان پرداخت وجه وجود دارد.

  در صورت این که کارت بانکی ندارید و یا رمز دوم شما فعال نیست، با تن ورز تماس بگیرید.

  وجه پرداختی شما طی قرارداد شرکت تن ورز با بانک ملت، سامان و پارسیان و ارائه انواع ضمانت نامه ‌های مالی و کتبی از طرف شرکت، 100% تضمین شده است. شما هم چنین می‌توانید با شرکت تن ورز از طریق بخش درباره تن ورز بیشتر آشنا شوید.

  3. پس از ثبت اطلاعات و پرداخت وجه، مربیان و کارشناسان تن ورز با شما در ارتباط خواهند بود. پس از 5 تا 7 روز کاری، برنامه تمرین بدنسازی و رژیم غذایی و برنامه مکمل (بر اساس نوع انتخاب شما) برای شما تلگرام شده و شما می‌توانید برنامه خود را دریافت و دانلود نمایید. در صورت عدم دسترسی به تلگرام لطفا در زمان ثبت برنامه تمرین بدنسازی خود قید نمایید که برنامه برای شما ایمیل شود. مد نظر داشته باشید که پشتیبانی برنامه تمرینی شما به صورت آنلاین از طریق تلگرام انجام می‌شود.

  در صورت وجود سوال و یا مشکل، می‌توانید از دکمه نظرات کاربران در همین صفحه با مرکز تخصصی ارائه برنامه بدنسازی و رژیم غذایی تن ورز در ارتباط بوده و سوالات و یا نظرات خود را مطرح نمایید، هم چنین از بخش راهنمای خرید، به اطلاعات بیشتر دسترسی داشته باشید. 

  هم‌چنین می‌توانید ویدئوی راهنمای دریافت برنامه بدنسازی را نیز مشاهده نمایید.

  سوالات متداول برنامه بدنسازی و رژیم غذایی

  مهمترین سوالات کاربران در زمان خرید برنامه بدنسازی

  آیا از نظر شما، قیمت برنامه بدنسازی گران نیست؟

  شما با پرداخت این مبلغ، تحت حمایت بهترین مربیان ایران قرار خواهید گرفت و از تجربیات ارزشمند ایشان استفاده می‌کنید. هزینه برنامه بدنسازی ارائه شده توسط این مربیان ماهیانه بین 350000 تومان تا 1000000 تومان می‌باشد که با حمایت شرکت تن ورز، شما جهت دریافت پکیج کامل (شامل برنامه تمرینی ، رژیم غذایی و برنامه مکمل بدنسازی همراه با پشتیبانی طول دوره) با همان کیفیت تنها 299 هزار تومان (جهت برنامه بدنسازی و رژیم غذایی آنلاین و غیر حضوری ) پرداخت می‌نمایید.

  هم چنین شما از حمایت، ضمانت و پشتیبانی یک شرکت برخوردار خواهید شد،‌ در نتیجه هیچ جای نگرانی بابت کیفیت برنامه نخواهد بود.

  پس از ثبت سفارش برنامه تمرین بدنسازی آنلاین اختصاصی و پرداخت شهریه،  برای دریافت برنامه بدنسازی اختصاصی چقدر منتظر باشم؟

  با توجه به این که تحلیل، طراحی و بررسی نهایی هر برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی توسط مربیان بین 2 تا 3 ساعت زمان خواهد برد، شما پس از ثبت برنامه و پرداخت آن، در صف انتظار رفته و بر اساس نوبت و اولویت ثبت برنامه، بین 5 تا 7 روز کاری برنامه توسط تیم مربیان تن ورز طراحی و ارسال خواهد شد. هم چنین ارسال برنامه به شکل تلفنی نیز به شما اطلاع داده می‌شود.

  من قصد سفارش برنامه بدنسازی اختصاصی را دارم. به چه صورت می‌توانم به وب سایت شما اعتماد کنم و وجه را به حساب شما واریز کنم؟

  وب سایت تن ورز، تحت نظارت و حمایت شرکت توسعه تن ورز فعالیت می‌کند. این وب سایت دارای مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت بهداشت (سازمان غذا و دارو) و هم چنین ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد می‌باشد. هم چنین طی قرارداد با بانک و ارائه ضمانت‌های مالی و کتبی از طرف شرکت، استفاده از درگاه اینترنتی بانک در داخل سایت کاملا امن و مطمئن می‌باشد. 

  در صورتی که من محصول دیگری نیز خریداری کنم، طریقه مصرف محصولات به چه صورت است؟

  شما می‌توانید از طریق تماس با دفتر مرکزی شرکت تن ورز با متخصیص و کارشناسان مشورت کرده و از راهنمایی‌های آن‌ها (به شکل کاملا رایگان) استفاده نمایید.

  آیا برنامه‌ بدنسازی آنلاین و هم چنین برنامه رژیم غذایی از پیش آماده شده است و یا برای هرکس به شکل مجزا طراحی می‌شود؟

  همان طور که در توضیحات ذکر شده است، تمامی برنامه های بدنسازی ، برنامه رژیم غذایی و برنامه مکمل های غذایی کاملا به شکل اختصاصی و بر اساس نوع و ساختاری بدنی و ماهیچه های شما، بافت چربی شما، هدف تمرینی و تصاویر بدنی شما طراحی و ارائه خواهد شد.

  این که شما نیاز به یک برنامه مبتدی دارید یا برنامه تمرین بدنسازی حرفه ای ، برنامه حجم ، برنامه تمرینی فیتنس و یا برنامه خشک و یا حتی برنامه تمرینی بانوان یا برنامه تمرین آقایان دارید کاملا متفاوت بوده و به شکل کاملا مجزا طراحی شده و توسط تیم مربیان تن ورز، بررسی و نهایی خواهد شد.

  من با اسامی حرکات ورزشی و هم چنین شیوه انجام آن‌ها آشنایی کافی را ندارم. باید چه کار کنم؟

  شما با ثبت نام در این دوره، دسترسی کامل به راهنمای متنی و تصویری و دائره المعارف جامع تن ورز جهت شیوه اجرای صحیح تمامی حرکات ورزشی و نکات هر یک از تمرینات خواهید داشت. 

  هم چنین با خرید برنامه بدنسازی و در فایل برنامه تمرینی ارسالی شما، جلوی نام هر حرکت، عکس شروع و پایان و هم چنین توضیحات کامل جهت اجرای صحیح حرکت موجود می‌باشد.

  من فقط مایل به دریافت رژیم غذایی آنلاین (به تنهایی) می‌باشم. آیا امکان پذیر است؟

  بله. شما می‌توانید به راحتی از منو موجود در فرم”برنامه تمرینی”، گزینه “برنامه رژیم غذایی” را انتخاب نمایید. هزینه این برنامه کمتر از برنامه جامع می‌باشد.

  من تمایلی به استفاده از مکمل بدنسازی و ورزشی ندارم. آیا اجباری به استفاده از این مکمل‌ها برای برنامه تمرینی بدنسازی و یا برنامه رژیم غذایی من وجود دارد؟

  خیر، به هیچ وجه. شما می‌توانید به کمک مربیان و کارشناسان ما، از مواد غذایی پیشنهادی به شکل کاملا طبیعی استفاده نمایید.

  من قصد شرکت در مسابقات تناسب اندام (مانند مسابقات فیزیک، مسابقات بادی بیلدینگ (مسابقات پرورش اندام)، مسابقات بادی کلاسیک و یا مسابقات فیتنس) را دارم. آیا در طراحی و دریافت برنامه بدنسازی من تفاوتی با برنامه‌های دیگر دارد؟

  بله. افرادی که  قصد شرکت در مسابقات دارند، هنگام تکمیل فرم انتهای صفحه، در صفحه دوم فرم و در فیلد “هدف از ورزش کردن”، تیک شرکت در مسابقات را زده تا مربیان ساختار عضلات فرد و هم چنین برنامه مناسب را برای شخص طراحی کنند.

  البته قبل از هر طراحی، مربیان ساختار عضلات، استخوان بندی و … متقاضی را بررسی می‌کنند. در صورت این که درصد موفقیت ورزشکار پایین باشد و یا ساختار بدنی ورزشکار مناسب رشته مورد علاقه فرد نباشد، به شکل حرفه ای و دوستانه انتقال داده می‌شود. بنابراین جلوی انواع هزینه های طولانی مدت گرفته شده و ورزشکار در مسیر اشتباه قرار نمی‌گیرد.

  من تفاوت دقیق انواع رشته‌های انتخابی (مانند برنامه فیتنس و تناسب اندام، برنامه فیزیک (مسابقات)، برنامه بادی بیلدینگ، برنامه بادی کلاسیک و…) را به درستی نمی‌دانم. کدام برای من مناسب‌تر است؟

  در هنگام پر کردن فرم و در بخش “نوع رشته انتخابی”، لینکی با عنوان “چه برنامه تمرینی برای من مناسب‌تر است؟” قرار گرفته شده است که با کلیک بر روی آن، توضیحات و تصاویر مرتبط با هریک را مشاهده خواهید کرد. هم چنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، از بخش “نظرات” می‌توانید سوالات خود را بپرسید.

  سایر سوالات کلیدی مشتریان تن ورز

  من زن هستم و مایل به مشاهده اطلاعات شخصی توسط مربیان مرد نیستم. چه کار باید بکنم؟

  همانطور که در توضیحات نیز ذکر شده است، در صورتی که درخواست توسط یک خانم ثبت شود، هیچ فرد مذکری در فرآیند مشاهده، بررسی، آنالیز و طراحی نهایی دخیل نمی‌باشد. برنامه بانوان به شکل مستقیم برای مربیان خانم ارسال خواهد شد. این فرآیند از طریق انتخاب جنسیت در هنگام خرید برنامه بدنسازی انجام گرفته و تمام برنامه خانم‌ ها، به شکل مستقیم فقط توسط پنل مربیان خانم قابل دسترسی و مشاهده است.

  آیا برنامه بدنسازی آنلاین و حضوری تفاوت قیمت دارد؟

  بله، متفاوت است. قیمت برنامه تمرینی بدنسازی و رژیم غذایی آنلاین در سایت درج شده است، ولی قیمت برنامه حضوری متفاوت می‌باشد. جهت دریافت برنامه بدنسازی اختصاصی حضوری، می‌بایست با شرکت تماس گرفته و وقت رزرو نمایید، هم چنین کارشناسان جهت قیمت شما را راهنمایی خواهند کرد.

  در صورت وجود مشکل و یا سوال قبل از ثبت درخواست برنامه بدنسازی و یا پس از آن، باید چه کار کنم؟

  مربیان رسمی تن ورز از طریق تماس تلفنی، تلگرام و هم چنین ارسال ایمیل، راهنما و مشاور شما خواهند بود.

  هم چنین در صورت این که قبل از ثبت نام، سوال و یا نظری دارید، می‌توانید از بخش نظرات کاربران داخل همین صفحه، پرسش خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.

  سوال و راهنمایی بدنسازی

  در صورت این که قبل از ثبت نام، سوال و یا نظری دارید، می‌توانید از بخش نظرات کاربران داخل همین صفحه، پرسش خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.

   هم چنین در صورت وجود هر گونه سوال بابت محصول خاص، می‌توانید انتهای صفحه همان محصول از بخش نظرات، سوالات خود را پرسیده و پاسخ آن را در همان صفحه و هم چنین ایمیل خود دریافت نمایید.

  برای شروع، ابتدا فرم زیر را پر نمایید:

  دریافت دوره و برنامه تمرین بدنسازی حرفه ای و آماتور

  همراه گرامی در صورت مشکل در ثبت اطلاعات و پرداخت می‌توانید به 2 روش زیر اقدام کنید.

  الف- وارد لینک روبرو شوید و از طریق این لینک اقدام به ثبت نام و تکمیل پرداخت داشته باشید.  لینک

  ب- از طریق شماره تلگرام و تماس  09912316929 نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

  با تشکر

  تن ورز


  مشاوره و برنامه تمرینی بدنسازی

  1اطلاعات فردی
  2هدف ورزشی
  3اطلاعات تکمیلی
  4اطلاعات تکمیلی اختیاری
  5ثبت و پرداخت


  N:1729

  چرا برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی انتخاب کنم؟

  برنامه تمرینی اختصاصی ، با توجه به شرایط بدنی شما، میزان آمادگی، هدف ورزشی که به دنبال آن هستید، توسط یک مربی متخصص برای شما طراحی می‌شود. این برنامه تمرین بدنسازی به صورت آنلاین نیز در مدت اعتبار برنامه، توسط مربی پشتیبانی می‌شود.

  برای دریافت برنامه تمرین بدنسازی چند روز لازم است صبر کنیم؟

  این برنامه بر حسب تراکم کاری مربیان، بین 5 الی 7 روز کاری از زمان دریافت سفارش شما طراحی و در اختیار شما قرارداده می‌شود.

  با خرید برنامه بدنسازی چه مستنداتی دریافت می‌کنم؟

  شما با خرید برنامه بدنسازی ، یک فایل پی دی اف که خروجی نرم افزاری می‌باشد و شامل برنامه تمرینی ، توضیحات متنی حرکات و تصاویر آموزشی حرکات می‌باشد را دریافت خواهید کرد. ضمن آن‌که مربیان تن ورز در طول مدت برنامه در کنار شما خواهند بود و امکان پشتیبانی آنلاین برای شما وجود دارد.

  برنامه تمرین بدنسازی پشتیبانی دارد؟
  بله. شما با دریافت برنامه تمرین بدنسازی به صورت آنلاین و از طریق کانال تلگرام شرکت با مربی خود در ارتباط خواهید بود و تمامی سوالات خود را با مربی آنلاین خود مطرح خواهید کرد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۵۵ رای

  228 دیدگاه در “دریافت برنامه تمرین بدنسازی آنلاین اختصاصی

  1. شفیعی گفت:

   من از شما برنامه گرفتم و بسیار راضیم. کارشناسان‌تون همیشه با صبر و حوصله جواب میدن. ممنون از زحماتتون

   1. تن ورز گفت:

    سلام
    ما هم از اینکه در کنار شما هستیم خوشحالیم

  2. محمد رضا هدایت گفت:

   برنامه و پشتیبانی‌تون عالیه. مربی‌هاتون همه با صبر و حوصله پاسخ میدن. ممنون از سایت خوب تن ورز

  3. توفیقی گفت:

   مربی‌ها عالی و حرفه‌ای هستن. مرسی از تن ورز و تیم عالیش

  4. عبیری گفت:

   چند ماه با شما دارم کار می‌کنم و تغییراتم عالی بوده. تشکر از شما و کارشناساتون

  5. پارسا عرب زاده گفت:

   الان به صورت حضوری هم برنامه میدین؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام دوست عزیز
    به خاطر شرایط کرونا الان متاسفانه امکان حضوری و نداریم. ایشا.. در اولین فرصت مجدد این امکان و خواهیم داشت

  6. کوچک زاده گفت:

   همه کارشناس‌ها و مربی‌هاتون توی مشاوره عالین. با صبر و حوصله و با دانش. خسته نباشین

  7. شاهین ظرافت گفت:

   برنامه به موقع به دستم رسید و شروع کردم. بسیار عالیه. ممنونم از تیم تن ورز

  8. کیانی گفت:

   من خودم با برنامه‌ها و تیم شما یکساله دارم کار می‌کنم و تغییرات بسیار خوبی داشتم. از شما بسیار ممنونم

  9. علی شادمان گفت:

   من قبلا از مربی‌های باشگاه برنامه می‌گرفتم و اصلا راضی نبودم. این یکسال که از شما برنامه گرفتم واقعا راضیم. خیلی مربی‌های خوبی دارین. ممنون

   1. تن ورز گفت:

    سلام علی اقای عزیز
    خوشحالیم و امیدواریم همیشه کنار شما باشیم

  10. روزبه علیسرایی گفت:

   برای مسابقات می‌خوام اماده بشم. شما برای اماده‌سازی مسابقات هم برنامه می دین؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام دوست عزیز
    بله

  11. کمال موالید گفت:

   واقعا بعد از این همه برنامه بد که گرفتم برنامه تیم شما بسیار عالیه و ازتون خیلی ممنونم.

   1. تن ورز گفت:

    هورااااااا

  12. سروش کاظمی گفت:

   کارتون حرف نداره. یه تیم حرفه‌ای با مربیای خوب…مرسی از برنامه های خوبتون

  13. جمالی گفت:

   واقعا تیم خوبی دارید. حرفه‌ای و با علم…ممنون

  14. مریم زنبق گفت:

   برنامه بدنسازی تمرین در منزل می‌خواستم. چی کار باید بکنم؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام دوست عزیز
    اگر برنامه بدنسازی اختصاصی می‌خواید لازمه تو همین قسمت سفارش داشته باشید و لازمه که قید کنید نیاز به برنامه تمرین در منزل دارید و تجهیزات ورزشی که دارید و قید کنید تا مربی براتون برنامه اختصاصی طراحی کند. اگر نیاز به برنامه ورزش در خانه به صورت آماده دارید از لینک اشاره شده استفاده کنید.

  15. مژگان گفت:

   از مشاور تا مربی‌هاتون همه بهترینن. مرسی از زحمات شما

   1. تن ورز گفت:

    با شما بهترینیم

  16. غلامی راد گفت:

   برنامه اولی که از شما گرفتم خیلی راضی بودم. الان می‌خوام تمدید کنم. باید چیکار کنم؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام آقای راد عزیز
    لطفا از طریق همین فرم در همین برگه درخواست تمدید برنامه را داشته باشید

  17. کیمیاوی گفت:

   من مدتیه که با تیم شما کار می‌کنم. بسیار راضیم. ممنون از تیم بسیار خوبی که دارین.

   1. تن ورز گفت:

    سلام دوست عزیز
    خیلی خوشحااالیم که در کنار شما هستیم

  18. مشتاق گفت:

   من در ناحیه پاها ضعف دارم. چطور می‌تونم تقویتشون کنم؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام بر دوست عزیزمون
    لطفا در بخش توضیحات اشاره کنید که به تقویت عضلات پا بیشتر علاقه دارید. البته اجازه بدید که مربی هم با بررسی فرم بدنی شما و آنالیز اطلاعاتتون به درستی به شما پیشنهاد بده ممکنه لازم باشه برای تقویت بهتر عضلات پا یکسری تمرینات دیگه هم داشته باشید

  19. نجمی گفت:

   برنامه‌هاتون عالین. من که دارم تغییرات رو می بینم. به دوستام هم شما رو معرفی کردم. تیمتون خیلی حرفه ای هستن

  20. متین کیا گفت:

   سلام. برنامه برای رشته‌های غیر بدنسازی هم میدین؟ من رشته تخصصیم بسکتباله

   1. تن ورز گفت:

    سلام بر اقا متین عزیز
    بله با کمال میل. ارزوی موفقیت براتون داریم

  21. خادمی گفت:

   به جرات بهترین مربی‌ها رو دارین. من و دوستام که همه از برنامه‌ها راضی هستیم. خسته نباشین به کارشناسای تن ورز

   1. تن ورز گفت:

    سلاام و درود بر شما
    مایه خوشحالی و افتخارمونه که در خدمت شما هستیم

  22. بهروز رمضان گفت:

   سلام. برنامه‌هایی که میدین بر اساس شرایط زندگی و کار و شغل هر فرده یا اینا توش دخیل نیست؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام تن ورزی عزیز
    بله . لطفا در فرم برنامه شرایط خودتون و کامل درج کنید که مربی بر این اساس برای شما برنامه بدنسازی رو طراحی کنه

  23. منصور افراشته گفت:

   ممنون از برنامه‌های خوبتون و از اون مهم‌تر پشتیبانی بسیار خوبی که دارین. خسته نباشین

  24. عباس وحدت گفت:

   مشاورین و مربی‌هاتون بسیار خوبن و با صبر پاسخ میدن. مرسی از زحمات شما

   1. تن ورز گفت:

    سلام بر عباس عزیز
    اراادت

  25. حسین جعفری گفت:

   سلام. من دوستام از شما برنامه گرفتن و بسیار راضی بودن. می‌خوام برنامه تمرین و رژیم غذایی بگیرم. فقط این که من نسبت به بعضی غذاها حساسیت دارم. در طراحی رژیم این موارد لحاظ میشه؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام حسین عزیز
    بله . فقط خاطرتون باشه در قسمت توضیحات شرح کاملی از این موضوع داشته باشید

  26. معین بهاری گفت:

   سلام. برای نتیجه‌گیری در زمان کاهش وزن برنامه غذایی اولویت داره یا حتما نیاز به مصرف مکمل هست؟

   1. تن ورز گفت:

    اقا معین عزیز سلام
    قطعا شما نیاز به یک برنامه غذایی دارید و اهمیت اون بیشتره. ممکنه بر حسب شرایط بدنی شما و برای تسریع در روند کاهش وزن نیاز به مصرف مکمل هم در کنار برنامه غذایی داشته باشید

  27. محبوب گفت:

   ممنون از این تیم حرفه‌ای و با دانشی که دارین. من یکساله همراه شمام و بسیار از تغییراتم راضیم

   1. تن ورز گفت:

    سلام تن ورزی عزیز
    مایه خوشحالی ما هست که در کنار شما هستیم

  28. کمال شریعت گفت:

   هر وقت ازتون مشاوره گرفتم با صبر و حوصله پاسخ دادین. ممنون از تیم بسیار خوب تن ورز

   1. تن ورز گفت:

    سلام اقا کمال عزیز
    دمتون گرم که پیام گذاشتید

  29. مهدی افراشته گفت:

   برنامه‌هاتون همه عالین. منو برادرم هر دو از مربی‌های شما برنامه می‌گیریم و تغییراتمون خیلی خوب وبده. ممنون از شما

   1. تن ورز گفت:

    سلام اقا مهدی عزیز
    شما رو خیلی دوست داریم

  30. قلی پور گفت:

   سلام. آیا برنامه برای آماده‌سازی مسابقات هم میدین؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام دوست عزیز
    بله

    1. نرگس گفت:

     سلام
     من دنبال رفرم فیتنسی هستم. ایا برنامه تمرسنی من متفاوت تره؟

     1. تن ورز گفت:

      سلام همراه گرامی تن ورز
      بله. قطعا طراحی برنامه تمرینی با هدف قیتنس با برنامه تمرین بدنسازی با هدف پرورش اندام تفاوت داره.

  31. نصیری گفت:

   سلام. آیا مربی‌های شما مربی‌های رسمی فدراسیون هستند؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام. بله دوست عزیز. تمامی مربی‌هایی که در تن ورز مشغول هستند هم از لحاظ تجربی در مراحل بالایی هستند و سابقه بالایی در مربی‌گری دارند و هم از لحاظ علمی همگی مدارج بالای مربی‌گری فدراسیون را دارند.

  32. محرابی گفت:

   همیشه به بهترین شکل مشاوره و راهنمایی می‌کنین. ممنون از شما

   1. تن ورز گفت:

    سلام اقا محراب عزیز
    خوشحالیم که در کنارتون هستیم

  33. ایوبی گفت:

   عالی هستین و حرفه‌ای. دست مریزاد

  34. محمد بیات گفت:

   خیلی ممنون از برنامه‌های عالی و بهتر از اون پشتیبانی مربی‌هاتون که همیشه به بهترین شکل پاسخ میدن

  35. سنگری گفت:

   سلام. قیمت برنامه‌هاتون به نسبت دیگر مربی‌ها و مشاوره‌های خوبی که میدین بسیار عالیه. ممنون از شما

  36. منصور زارع گفت:

   مرسی از برنامه‌های عالی که میدین. خدا قوت

  37. قاسم زاده گفت:

   شما مراجعه حضوری هم دارید؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام دوست عزیز
    بله لطفا با هماهنگی اقدام کنید

  38. کوروش سمیعی گفت:

   واقعا تیم‌تون بسیار خوب و کار بلد هستن. مرسی از همه زحماتتون.

  39. حمیدرضا میرزایی گفت:

   برنامه‌های رژیم و تمرینی تن ورز خیلی عالیه. مرسی از زحماتتون

  40. علیرضا امامی گفت:

   این چند ماهی که ازتون برنامه می‌گیرم خیلی راضیم. ممنون

   1. تن ورز گفت:

    سلام علیرضا ی عزیز
    خوشحالیم که کنارتون هستیم. شما که ماشا… پیشرفت خیلی خوبی هم داشتی. ممنون که بازخوردتو اینجا برامون فرستادی

  41. مدرسی گفت:

   برنامه هاتون خیلی عالیه. مخصوصا این که بر اساس شرایط زندگی هر نفر طراحی میشه. ممنون از زحمات شما

  42. عباس وفادار گفت:

   شما برنامه بیشتر از یک ماهه هم دارین؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام دوست عزیز
    بله می‌تونید سه ماهه هم انتخاب کنید که هر ماه بر اساس پیشرفت به شما برنامه جدید داده می‌شود

  43. علی رییسی گفت:

   ممنون که این قدر با حوصله مشاوره میدین و جواب سوالات رو کامل میدین. مرسی

   1. تن ورز گفت:

    سلام علی جان
    دوستون داریم

  44. ابوترابی گفت:

   سلام. من چند دوره از شما برنامه می‌گیرم و بسیار راضیم. ممنون از زحماتی که می کشین

   1. تن ورز گفت:

    آفا نیمایی عزیز
    سلام
    محبت داری شما. موفق باشی

  45. کمالوند گفت:

   سلام. در صورت دریافت برنامه مشاوره و پشتیبانی‌تون رایگانه؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام دوست عزیز
    بله اگر برنامه‌های اختصاصی دریافت کنید پشتیبانی شما آنلاین و رایگان خواهد بود.

  46. کاشفی حسامی گفت:

   سلام. برای تمدید برنامه‌ها تخفیف هم داره؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام تن ورزی عزیز
    بله برای شما همیشه تخفیف و داریم

  47. امیر علی راد گفت:

   کارتون عالیه. ممنون از زحماتتون و کارشناسای خوبتون

  48. اشکان صبویی گفت:

   تیم مربی‌هاتون خیلی عالین. هم بخش تمرین و هم تمرین واقعا حرفه‌ای هستین.

  49. گنجابی گفت:

   سلام. برای مشکلات ساختاری حرکات اصلاحی هم میدین؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام دوست عزیز
    بله لطفا در بخش توضیحات در زمان تکمیل اطلاعات این موضوع رو قید کنید تا مربیان با آگاهی نسبت به طراحی برنامه اقدام کنند.

  50. علی ظواهری گفت:

   سلام. چقدر زمان می بره تا یک بدن متناسب بسازیم؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام علی اقای عزیز
    این موضوع به شرایط بدنی و سوابق تمرینی شما بشتگی داره و از سمت دیگه به این که بخاید به چه فرمی برسید. به هر حال پیشنهاد می‌کنیم تمرین بدنسازی را به عنوان یک ورزش همیشگی در کنار خودتون داشته باشید و از مزایای سلامتی و خوش فرم بودن اون در کل عمرتون استفاده کنید

  51. مجید زالی گفت:

   سلام. شما مراجعه حضوری هم دارید؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام دوست عزیز بله امکان حضوری هم وجود داره. لطفا از قبل هماهنگی کنید

  52. حسام کاشانی گفت:

   سلام. بعد از دریافت برنامه می‌تونیم با مربی در ارتباط باشیم؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام حسام عزیز
    بله از طریق پشتیبانی و کانال های معرفی شده می تونید با مربی خودتون در ارتباط باشید

  53. مسعود غالب گفت:

   سلام. برنامه اختصاصی برای والیبال هم میدین؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام مسعود عزیز
    بله

  54. جمال مرادی گفت:

   سلام. تفاوت برنامه‌های سه ماهه با یک ماهه چیه؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام جمال عزیز
    شما با خرید برنامه سه ماهه عملا فقط یه تخفیف از تن ورز می‌گیرید. هر ماه مربی بر اساس پیشرفت شما یه برنام جدید بهتون میده و از لحاظ طراحی برنامه و پشتیبانی تفاوتی با برنامه یکماهه نداره

  55. کیاوش تنابنده گفت:

   هر برنامه‌ای که از شما می‌گیرم یکی از یکی بهتر. ممنون از زحمات شما

  56. مسعود بیگی گفت:

   سلام. قیمت برنامه‌ها در مقابل خدمات بسیار خوبی که میدین خیلی منصفانه‌ست. ممنون از تیم تن ورز

   1. تن ورز گفت:

    سلام مسعود جان
    قابل شما رو نداره و مرسی که به ما محبت داری

  57. محمود رضایی گفت:

   هم رژیم غذایی که ازتون گرفتم عالی بود و هم برنامه تمرین. مرسی

  58. حسین علامه گفت:

   یه برنامه تمرین و رژیم غذایی بهم دادین که همه تعجب کردن از نتایجش. عالی هستین. ممنون از تیم خوبتون

   1. تن ورز گفت:

    سلام حسین جان
    شما همیشه با پشتکاری که داشتی بین مربیان ما مثال زدنی بودی و هستی

  59. منصور عباده گفت:

   من کمی قوز در پشت دارم. با برنامه تمرین شما رفع میشه؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام اقا منصور عزیز
    بله بستگی به شرایط بدنی شما با تمرینات میشه تمام یا بخشی از این موضوع را کامل رفع کرد

  60. نفیسه خطیبی گفت:

   سلام. علاوه بر برنامه بسیار خوب پشتیبانی بسیار عالی هم دارین. ممنون از شما

  61. مشکوات گفت:

   سلام. برنامه رژیم غذایی با مکمل می‌خواستم. لطفا راهنماییم کنین.

  62. حامد وفا گفت:

   سلام. پشتیبانی شما برای بعد از دریافت برنامه چطوریه؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام حامد جان
    شما بعد از دریافت برنامه در طول برنامه و از طریق کانالی که بهتون معرفی میشه با مربیتون در ارتباط خواهید بود.

  63. اشکوباری گفت:

   مرسی از برنامه ای که بهم دادین. عالی بود

  64. نسب دهقان گفت:

   برنامه عالی بود مرسی

  65. منوچهری گفت:

   سلام. پشتیبانی شما به چه طریقیه؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام دوست عزیز
    شما در مدت برنامه می‌تونید به صورت آنلاین پشتیبانی بشید و سوالات خودتون و از مربیتون داشته باشید. اگر برنامه بدنسازی VIP دریافت کنید مربی به صورت هفتگی با شما جلسه ارزیابی داره و در صورت لزوم اصلاحات و تغییرات لازم در برنامه شما هم هفتگی داده می شه ضمن اینکه به صورت مستمرتر پیشرفت شما توسط مربی بررسی میشه و مربی هم با شما بیشتر درگیر برنامه تمرینی شما خواهد بود

  66. لنگرودی گفت:

   خوشحالم از این که شما رو انتخاب کردم و بدنم رو در اختیار مربی نماها قرار ندادم. ممنون از زحمات شما

   1. تن ورز گفت:

    سلام تن ورزی عزیز
    خدا رو شکر که برای شما موثر بوده و امیدواریم ما رو به دوستانتون هم معرفی کنید

  67. محمد حسین گفت:

   سلام
   من از طریق سایت شاتل کد تخفیف 30 درصدی انواع برنامه تن ورز رو دریافت کردم. ولی برای خرید برنامه سه ماهه کامل اومدم استفاده کنم (بعد از این که اطلاعاتم رو کامل تکمیل کردم و رسیدم به قسمت اعمال کد تخفیف) با پیغام تخفیف نامعتبر مواجه شدم. لطفا بررسی بفرمایید تا بتونم برنامه رو خریداری کنم. ممنون

   1. تن ورز گفت:

    آفا محمد حسین عزیز
    سلام
    کد تخفیف شما صحیح و معتبر می‌باشه. این کد تخفیفی که ارسال کرده بودید صرفا برای برنامه تمرینی آماده قابل استفاده هست. که جهت استفاده از لینک زیر باید ورود کنید تا کد قابل اعمال باشه. شما در داخل برگه برنامه تمرینی اختصاصی تصمیم به انتخاب و خرید برنامه داشتید که متاسفانه این کد برای این موضوع قابل استفاده نیست. در صورت هر گونه سوال و راهنمایی بیشتر نیز یا شماره تماس ارایه بدید یا لطفا با تلفن شرکت در ساعت اداری تماس داشته باشید که همکاران راهنمایی لازم را داشته باشند.
    https://tanvarz.ir/product-category/all/%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87/
    سپاس از همراهی شما

  68. ایوب کشاورزی گفت:

   سلام. من می‌خوام برای مسابقات آماده بشم. می‌تونم با شما برم مسابقات؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام ایوب جان. بله با کمال میل در خدمتتون هستیم.
    حتی یکماه پیش یکی از شاگردامون مدال طلای کشوری و گرفت

  69. حورا گفت:

   واقعا بعد از چند ماه دیدم که مربی‌هاتون چقدر کار بلد هستن. تغییرات بدنیم خیلی عالی بوده و از زحمات شما بسیار ممنونم.

   1. تن ورز گفت:

    سلام حورا جان
    شما پشتکار و پیگیری های شما یکی از رموز موفقیتتون در کنار برنامه تخصصیتون بوده

  70. علی شرف زاده گفت:

   دو ساله با مربی‌های شما کار می کنم و همیشه پیشرفت کردم. ممنون از این همه حمایت و تیم علمی که دارین.

   1. تن ورز گفت:

    سلام علی جان
    شما ماشا.. از بهترین شاگردای ما بودی و مایه افتخاری

  71. کسری وحدتی گفت:

   با داشتن یه برنامه خوب مثل این برنامه واقعا سرعت رسیدن به هدف چند برابر میشه. ممنون از شما

  72. جمال زاده گفت:

   مربی هاتون عالین. با علم و صبر زیاد واقعا از همه بهترین

   1. تن ورز گفت:

    سلام تن ورزی عزیز
    شما عالی هستی و ما هم خوشحالیم که کنارتیم

  73. حمیدرضا گفت:

   سلام.
   عذر میخوام من دورو بر سه چهار روزه برنامه رو خریدم چرا هنوز هیچ تماسی دریافت نکردم ؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام حمید رضای عزیز
    برنامه شما اختصاصی بوده و برنامه طی یک دوره ۵ الی ۷ روز کاری پس از طراحی توسط مربی و تایید کمیته مربیان وارد نرم افزار شده و سپس خروجی برنامه در اختیار شما قرار داده میشه. از صبر و شکیبایی شما ممنون. هر سوالی هم بود چه اینجا و چه قسمت پشتیبانی در خدمت شما هستیم

  74. رئوفی گفت:

   این چند تا برنامه که گرفتم عالی بود. ممنون و خسته نباشین

   1. تن ورز گفت:

    سلام تن ورزی عزیز
    خدارو شکر

  75. مبین گفت:

   سلام. مدل برنامه های سه ماهه به چه شکله؟ یک برنامه رو باید 3 ماه زد؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام اقا مبین عزیز
    برنامه سه ماهه صرفا به دلیل خرید سریع‌تر مشمول تخفیف ریالی میشه وگرنه هر ماه به صورت جداگانه برای شما برنامه جدید طراحی میشه

  76. محسن هشامی گفت:

   سلام. برای تمدید برنامه جدید چی کار کنم؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام اقا محسن
    شما که تو تلگرام مربیان راهنمایی کردن و با کمی تاخیر اینجا من پاسخ میدم. از همین فرم امکان تمدید برنامه وجود داره

    1. سینا گفت:

     سلام استاد عزیز
     من برنامه تمرین بدنسازی آنلاین گرفتم ازتون که خیلی خوب بود. خاستم تشکر کنم که این همه خوبید؟

     1. CNT گفت:

      همراه گرامی سینا عزیز
      سلام
      از بازخورد مثبت شما سپاسگزاریم.
      موفق باشید

  77. میریام گفت:

   سلام. هر برنامه رو میشه بیشتر از یک ماه زد؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام تن ورزی عزیز
    اصولا هر برنامه برای یک دوره ۳ الی ۴ هفته نهایتا ۶ هفته مناسبه و به دلیل تغییرات در شما و به منظور اثربخشی بهتر لازمه برنامه تغییر پیدا کنه

  78. موسی بادلی گفت:

   سلام. اگر برای 3 روز در هفته برنامه بخوام برام طراحی می کنین؟

  79. ثوابي گفت:

   برنامه ٦ ماهه هم دارين؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام تن ورزی عزیز
    لازمه بعد از اتمام دوره 3 ماهه مجدد یک برنامه سه ماهه دریافت کنید یا دو برنامه سه ماهه رو مجزا سفارش بدید

  80. قلندری گفت:

   برنامه‌تون عالی بود. ممنون از زحمات مربی‌های خوب تن ورز.

  81. فریماه آملی گفت:

   من یک ماهه که شروع کردم و خیلی راضیم ممنونم ازتون

  82. Amir Rza گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   ببخشید میخواستم یه نمونه از برنامه هاتون ببینم آیا امکانش هست؟
   و اینکه ظاهرا یکی از اعضای تیم شما که سرپرست هم هست اسمشون آقا امیره ، میتونم با ایشون مکالمه ای داشته باشم؟ حالا یا از واتساپ یا تلفنی ولی واتساپ راحت تره از نظر من
   روز خوش

   1. تن ورز گفت:

    سلام امیررضا جان
    لطفا از طریق ادرس کانال تلگرام شرکت با مربیان در ارتباط باشید که سریعتر به نتیجه برسید. لطفا در پیام قید کنید که با امیرخان میخاید صحبت کنید.
    نمونه برنامه هم براتون از همون طریق ارسال میشه

    1. Amir Rza گفت:

     سلام ببخشید اما من عضو کانال تلگرامتون هستم ولی نمیدونم چطوری با مربیانتون در ارتباط باشم اگه میشه راهنمایی کنید

     1. تن ورز گفت:

      سلام اقا امیررضا
      لطفا به همون ای دی تلگرام پیام بدید. مربیان دسترسی به این پیام ها را دارند و با شما مرتبط خواهند بود. هر سوالی هم بود بفرمایید

      1. Amir Rza گفت:

       واقعا عذر میخوام اما من هیچ جوره نتونستم به آیدی @tanvarz پیام بدم ممکنه قبلا یه کانال داشته باشید و الان عوض شده باشه؟ چون آخرین پیام این کانال ها هم مربوط به سال 2020 هستش
       ممنون میشم اگه لینک کانالتون رو یا آیدی رو اگه غلط باشه تو پاسخ قید کنید 🙏🏻

      2. تن ورز گفت:

       سلام امیررضای عزیز
       t.me/tanvarz کانال عمومی تن ورز هست. برای رد و بدل نظرات هم به شما ایمیل شده که بهتر بتونید در ارتباط باشید. لطفا ایمیل خود رو چک کنید
       سپاس

  83. رضا احمدی گفت:

   خیلی عالی هستن برنامه هاتون خوشحالم که با شما آشنا شدم.ممنون

  84. فرناز کاشانی گفت:

   من و خواهرم با هم شروع کردیم و خیلی راضی هستیم.ممنونم ازتون

   1. تن ورز گفت:

    سلام فرناز جان
    مایه خوشحالی است

  85. رضا فقیه عبدالهی گفت:

   سلام و عرض خسته نباشید
   من جمعه هفته پیش درخواست برنامه VIP دادم
   ایمیل ثبت سفارش همون موقع اومد ولی هنوز نه کسی تماس گرفته و نه برنامه ای برام ارسال شده
   ممنون میشم راهنماییم کنید

   1. تن ورز گفت:

    اقای عبداللهی عزیز
    سلام
    برنامه شما جمعه از طریق تلگرام براتون ارسال شده . لطفا مجدد کنترل نمایید.
    امروز هم مربی اختصاصی شما حدود ساعت 11:30 باهاتون تماس داشتند که ناموفق بود. هر سوالی باشه هم اینجا و هم در تلگرام می‌تونید مطرح کنید.
    تلگرام مستقیم با مربی خودتون در ارتباط خواهید بود.
    ارادت

  86. پویا گفت:

   سلام بنده تاریخ ۱۰.۹ ثبت نام کردم و هزینه پرداخت کردم.باتوجه به اینکه تو سایت تماس گرفته میشه ولی تا به حال هیچ تماسی با من گرفته نشده

   1. تن ورز گفت:

    سلام اقا پویای عزیز
    اطلاعات شما کامل دریافت شده و در اختیار مرتبیتون قرار گرفته. طی چند روز آینده برنامه طراحی و در اختیارتون قرار داده میشه

  87. آرزو اصغری گفت:

   برنامم بدستم رسید و شروع کردم خیلی راضیم.ممنونم ازتون

  88. آرش قاسمی گفت:

   ممنون از متخصص ها و کارشناسان خوبتون که برنامه های عالی ارائه میدن.

  89. عادل احمدی گفت:

   خیلی عالی بود واقعا ممنون از تیم خوبتون

  90. زهرا کوچکی گفت:

   خیلی عالی بود.ممنون از شما

  91. محمد رضا رضایی گفت:

   خیلی راضی بودم.ممنون

  92. فریبا احمدی گفت:

   خیلی عالی بود و راضی بودم.ممنون از شما

  93. مهرشاد حسینی گفت:

   ممنون از برنامه خوبتون حرف ندارید.عالی

  94. کامران امیری گفت:

   خیلی عالی بود ممنون از برنامه های خوبی که طراحی میکنید.

  95. نیکی یعقوبی گفت:

   نظر خاصی ندارم
   فقط دو روز در هفته امکان مراجعه به باشگاه را دارم

   1. تن ورز گفت:

    سلام نیکی جان
    با دو روز هم امکان دریافت برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی برای خودتون و خواهید داشت

  96. سیاوش امیری گفت:

   عالی بود عالی حرف ندارین.

  97. ابراهیم مهدوی گفت:

   واقعا ممنونم از مربی های خوبتون خیلی عالی هستین.

  98. محمدرضا گفت:

   من برنامه سفارش دادم هنوز دستم نرسیده؟پولشم پرداخت کردم؟

   1. تن ورز گفت:

    اقا محمد رضا سلام
    لطفا اسم و فامیل خودتون و بفرمایید که بهتر قابل شناسایی باشید. ضمنا برای راحتی بیشتر می‌تونید از طریق کانال تلکرام تن ورز با مربیان در ارتباط باشید. توجه داشته باشید که طراحی برنامه بین 5 الی 7 روز کاری از تاریخ تکمیل سفارش شما صورت می‌گیرد.
    سپاس

  99. علی موسوی گفت:

   خیلی ممنونم از برنامه خوبی که برام طراحی کردید.عالی بود.

  100. کامران سالاری گفت:

   برنامه‌تون حرف نداشت ممنونم از تیم خوبتون

  101. رضا گفت:

   سلام استاد
   من برنامه 3 ماهه سفارش دادم. نزدیکه که تموم بشه. شما برای ماه دوم هم برنامه جدید به من می‌دید؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام اقا رضای عزیز
    حتما در ماه دوم شما یک برنامه جدید دیگه دریافت می‌کنید. اخرین تصاویر و مشخصات خودتون و مجدد 5 روز قبل از اینکه برنامه تون به اتمام برسه تو تلگرام برای مربیتون ارسال کنید.

  102. رضا گفت:

   من میخام برا مسابقات خودم و اماده کنم. رشته فیزیک ماسکولار. سری اولمه چی کار کنم؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام اقا رضای عزیز
    براتون آروزی موفقیت دارم و امیدوارم که بهترین نتیجه دلخواه را در مسابقات خودتون داشته باشید و بتونید برای خودتون و شهرتون و کشورمون افتخار کسب کنید و از شما بیشتر بشنویم. در کنار تمرینات آماده سازی حتما فیلم نمونه مسابقات و ببینید، به توصیه های مربی بدنسازی خودتون توجه کنید. حتما با قوانین مسابقات فیزیک آشنایی داشته باشید و از همه این‌ها از نگاه من مهم‌تر با اعتماد به نفس کامل وارد مسابقه بشید و با ذهنی قوی. به خودتون استرس راه ندید و بدونید که این یک مسابقه هست هر چند مهم ولی به چشم یک تمرین و تفریح بهش نگاه کنید تا از فشار اولین بارتون به شدت کاسته بشه. موفق و پیروز باشید

  103. فرامرزی گفت:

   سلام استاد امیر حسین عزیز
   فرامرزی هستم.
   این سه ماه عالی بود و من خیلی از نتیجه کار راضیم. حیفم اومد اینجا تشکر نکنم. دمتون گرم

   1. تن ورز گفت:

    سلام اقا رضای عزیز. شما با اراده و انگیزه بالا بهترین نتیجه را محقق کردی. موفق باشی

  104. مریم گفت:

   میشه بگید شرایط حضور تو مسابقات چیه

   1. تن ورز گفت:

    سلام مریم جان
    برای حضور در مسابقه یکسری قوانین وجود داره که عموما در کشورهای مختلف تفاوت معناداری نداره و همگی از قوانین مسابقات طراحی شده توسط IFBB پیروی می‌کنند. تیم تن ورز بخشی از این قوانین و ترجمه و در اختیار مخاطبین خودش قرار داده. شما می‌تونید قوانین مسابقات بدنسازی جهان به همراه قوانین مسابقات فیزیک کلاسیک و ماسکولار و قوانین مسابقات بادی کلاسیک جهان را از وبسایت تن ورز مطالعه نمایید.

  105. امیر گفت:

   استاد سلام
   من برنامه رو دیروز سفارش دادم. کی دستم‌میرسه؟ از کجا پیگیر باشم؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام امیرجان
    بله درخواست برنامه بدنسازی شما دریافت شده، ایشا.. تا قبل از اواخر هفته آتی دستتون می‌رسه. البته به تلگرامتون ارسال میشه

  106. رضا گفت:

   سلام
   تفاوت سیستم های تمرینی چیه؟ من نمیدونم کدوم سیستم و انتخاب کنم

   1. تن ورز گفت:

    سلام اقا رضای عزیز
    لطفا مقاله انواع سیستم های تمرین بدنسازی را در تن ورز مطالعه کنید.

  107. سمیرا گفت:

   سلام استاد
   مرسی از حوصله و صبرتون. من بازم میخام برنامه ماه بعدم و تمدید کنم ولی مشکل تلگرام داشتم و نتونستم وصل بشم. ادرس تلگرام یادم رفته

   1. تن ورز گفت:

    سلام سمیرا خانم
    از ای دی زیر استفاده کنید.
    @Tanvarz_ir_Sales_and_Support1

  108. پیمان گفت:

   سلام
   میخواستم بدونم برنامه تمیرینی میشه فقط با دمبل ارائه بشه ؟ و اگر بله آیا پوشش کامل میده یا نه

   1. تن ورز گفت:

    سلام اقا پیمان
    بله امکان ارایه برنامه تمرینی بدنسازی با دمبل هم وجود داره. منتها قطعا تاثیرات این تمرینات به اندازه تمریناتی که شما با تجهیزات کامل بدنسازی تمرین می‌کنید نخواهد بود. به عنوان مثال تمرینات پا و . . . .. به صورت کلی تمرین کردن با دمبل هر چند خیلی کامل نیست ولی بهتر از ورزش نکردن هست و شما می‌تونید به کمک دمبل و تمرینات وزن بدن، تناسب اندام خوبی نیز داشته باشید.

  109. مجید گفت:

   سلام
   من دو سال پیش از برنامه تمرین بدنسازی شما چند بار استفاده کردم و راضی بودم. الان مجدد میخام استفاده کنم. ایا همون مربی قبلی به من برنامه تمرینی میده؟

   1. تن ورز گفت:

    آقا مجید عزیز
    سلام
    هر چند به دلیل فرآیندی که ما در طراحی، بازبینی و تایید برنامه تمرین بدنسازی توسط مربیان تن ورز داریم، تفاوتی نخواهد داشت که کدام مربی این برنامه رو برای شما طراحی کنه، ولی برای راحتی بیشتر مشتریان، برنامه‌های یک کارآموز تماما به یک مربی ارجاع داده میشه. لطفا در زمان تکمیل فرم گزینه تمدید رو قید کنید و سعی کنید با همان شماره همراهی درخواست برنامه تمرینی بدنسازی خود را بدید که قبلا هم استفاده کردید.
    موفق باشید

  110. سمیه گفت:

   سلام برنامه و پشتیبانیتون عالیه

  111. مجید گفت:

   سلام استاد
   از برنامه تمرینی عالیتون خیلی ممنون

  112. مریم گفت:

   سلام بر استادان عزیز و متخصص تن ورز
   برنامه تمرینی و رژیم غذایی که ازتون گرفتم خیلی خوب جواب داده. من همیشه دوستام میگفتن بهم پا مرغی ولی الان تو این مدت خیلی تغییر مثبت داشتم. دست شماها درد نکنه

   1. تن ورز گفت:

    سلام مریم جان
    خوشحالیم که برنامه تمرین بدنسازی تن ورز در کنار تلاش و همت بالای شما منجر به نتایج مثبتی برای شما شده. خداقوت

  113. محمد گفت:

   سلام استاد گرامی
   خوشحالم که شاگردیتونو میکنم و خیلی ممنون.

  114. محمدی گفت:

   سلام اساتید گرامی
   من مدت ۶ ماهه که با برنامه بدنسازی شما دارم مستمر تمرین میکنم. خیلی هم راضیم و تفاوت این مدت اصلا قابل مقایسه با برنامه تمرینی که قبلا از جای دیگری گرفتم نیست. از پشتیبانی خوب مربیان شما هم ممنونم.
   الان دنبال اینم برنامه تمرین بدنسازی حرفه ای بگیرم و ادامه بدم تا سال آینده قهرمانی استانی رو بگیرم.
   میشه بگید ایا اینکه چه مسابقاتی شرکت کنم بهتره؟
   و اینکه برنامه تمرین بدنسازی من متفاوت میشه؟
   ممنون

   1. تن ورز گفت:

    سلام اقای محمدی عزیز
    قطعا تمرینات و برنامه تمرین بدنسازی و حتی برنامه غذایی بدنسازی برای آمادگی در مسابقات بسیار متفاوت خواهد بود و چه بسا باید یک برنامه فشرده چند ماهه را دنبال کنید. در مورد مسابقات بدنسازی نیز شما باید چند موضوع را مدنظر داشته باشید. اول از همه علاقه‌ای که خود شما دارید. ممکنه شما صرفا مسابقات فیزیک و علاقه داشته باشید و قصد داشته باشید در مسابقات بدنسازی این رشته شرکت کنید. خوب قطعا این مهمترین فاکتور اول شماست. فاکتور دومی که به شما توصیه می‌کنم استعداد و فرم و استایل بدنی شماست. ممکنه شما بخواید در حوره قهرمانی و بدنسازی حرفه‌ای تا اخرین پله ها نیز صعود کنید. اینجا استعداد و فرم بدنی شما دست کمی از علاقه شما ندارد.
    تمایل داشتید میتونید از مربیان ما مشورت بگیرید و در تصمیم گیری خود از نظر مشورتی اون‌ها کمک بگیرید.

  115. کوروش گفت:

   درود بر تن ورز تنومند
   الحق که کارتون حرف نداره. من ۱ ساله با شما کار میکنم و خداروشکر میکنم با شما اشنا شدم. افسوس این و میخورم که ایکاش سه سال زودتر با شما اشنا شده بودم. اثر برنامه تمرینی بدنسازی که از شما طی این یکسال گرفتم باز قابل مقایسه با نتیجه تمرینات سه سال قبلم نیست. اینکه میگن هر چی پول بدی اش میگیری همینه. من همش فک میکردم چرا هزینه بزنامه بدنسازی بدم؟ چرا برای دریافت برنامه تمرینی از مربی باشگاه استفاده کنم؟ و به خیال خودم اگر از سرچ اینترنت برنامه تمرینی بگیرم همون نتیجه رو میتونم بگیرم که از یک برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی میگیرم! ولی این یکسال فهمیدم چقدر مهمه که از طری یه مربی یا مجموعه متخصص اقدام به دریافت برنامه بدنسازی داشته باشید. دمتون گرم و خدا به کسب و کارتون برکت بده

   1. تن ورز گفت:

    سلام اقا کوروش عزیز
    خدا به شما سلامتی بده. خوشحالمون کردید با این پیامی که دادید و خستگی از تن همه تیم ما به درشد. خوشحالیم که با تلاش و پشتکار تیم تن ورز شاهد رضایت شما عزیزان هستیم.

   2. CNT گفت:

    همراه گرامی داوود عزیز
    جهت دریافت پشتیبانی از طریق تلگرام لطفا به آیدی tanvarz1@ در تلگرام پیام دهید.
    موفق باشید

  116. محمدرضا گفت:

   درود استاد گرامی
   من سه ماهه دارم از برنامه تمرین بدنسازی حجمی سایت شما استفاده میکنم و از نتایجش راضی هستم ولی میخام فرم بدنی من تغییرات بیشتری داشته باشه الون روی بازو و سینه اوکی هستم ولی سرشونه و رونام هنوز رو فرم‌مطلوبم نیستند. از کدوم یکی از برنامه های تمرین بدنسازی شما استفاده کنم؟

   1. تن ورز گفت:

    سلام مجمدرضا جان
    بررسی که روی سایت داشتیم شما از برنامه تمرینی بدنسازی آماده سایت ما خرید داشتید و این مدت از این برنامه استفاده کردید. برنامه تمرینی آماده توسط متخصصین بدنسازی تن ورز و بر اساس تجربه طراحی شده‌اند و با توجه به شرایط عمومی و برای مخاطب عام طراحی شده‌اند. این برنامه بدنسازی اختصاصی نبوده و به همین دلیل هر چند اجرای اون‌ها به صورت همگن باعث رشد و عضله سازی و ایجاد حجم برای شما می‌شود ولی قطعا با توجه به هدف خاصی که شما از تمرین بدنسازی به دنبال ان هستید طراحی نشده‌اند. شما برای اینکه به خواسته خودتون برسید لازمه از برنامه بدنسازی اختصاصی تن ورز کمک بگیرید. در این برنامه تمرینی بدنسازی بر اساس تصاوبر بارگذاری شده، اطلاعات بدنی و شخصی شما، مربیان آنالیز اولیه را انجام داده و با توجه به هدفی که به دنبال آن هستید یک برنامه تمرینی اختصاصی برای شما طراحی می‌کنند.
    این برنامه بدنسازی به صورت آنلاین پشتیبانی می‌شود و قطعا خواسته‌های شما به صورت ملموس تر قابل پیگیری خواهد بود.

  117. محمدرضا گفت:

   سلام و ممنون از مطالب و برنامه های بدنسازی خوبتون

   1. تن ورز گفت:

    سلام محمدرضا جان و سپاس از شما

  118. محمد رضا گفت:

   دمتون گرم اساتید تن ورز
   با اطمینان میگم جزو بهترینها در طراحی برنامه بدنسازی هستید. کارتون عالیه

   1. تن ورز گفت:

    سلام اقا محمدرضا
    ممنون از شما در خدمتیم

  119. محمد رضا گفت:

   دمتون گرم‌ من از برنامه تمرینی اختصاصی شما نهایت استفاده رو بردم

   1. CNT گفت:

    همراه گرامی سلام
    خداروشکر. امیدواریم در همه مراحل زندگی موفق باشید.

  120. مانا گفت:

   سلام اساتید عزیز
   مرسی از برنامه تمرین بدنسازی خوبتون. مشاوره و بزنامه تمرینی بدنسازی که ارایه دادید تو این سه ماه به من خیلی چسبید و نتیجه خوبی گرفتم. ممنون

   1. CNT گفت:

    همراه گرامی مانا عزیز
    سلام
    از بازخورد مثبت شما سپاسگزاریم.
    خداروشکر که با پشتکار و تلاش خودتان در کنار برنامه تمرینی بدنسازی تن ورز به نتیجه دلخواه خود رسیدید.
    موفق و سلامت باشید.

  121. رسول گفت:

   سلاام
   من سه سال پیش از سایت شما برنامه بدنسازی آنلاین اختصلصی گرفتم و خوب بود. طی این مدت هم گاهی از یه سری سایتای دیگه گرفتم ولی خداییش هیچکدوم به خوبی برنامه تمرینی شما نبود.
   الان دوباره میخام از سایت شما برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی بگیرم. راهنمایی کنید من چی کار کنم؟

   1. CNT گفت:

    همراه گرامی رسول عزیز

    برای دریافت برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی و یا تمدید برنامه بدنسازی اختصاصی خود کافی است فرم موجود در انتهای مقاله همین صفحه را تکمیل کرده و سفارش خود را ثبت کنید. پس از ۵ روز کاری برنامه طراحی و برای شما ارسال خواهد شد. ضمنا شما از پشتیبانی هر روزه مربی اختصاصی خود به صورت آنلاین بهره‌مند خواهید بود.

    موفق و سلامت باشید.

  122. محمد گفت:

   من از برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی شما سه ماهه استفاده کردم و خیلی راضیم. چند سال پیش من از یه سایتی برنامه تمرینی گرفتم و ۴ ماه تمرین کردم ولی هیچ فایده ای نداشت و هیچ تغییری در من رخ نداد.
   . ابتدا ترس داشتم به شما اعتماد کنم؟ یه برنامه بدنسازی اختصلصی یکماهه شما رو گرفتم و از پشتیبانی خوبتون دلگرم شدم. اینو هم نوشتم که شما اگر مردد هستید مطمین سفارش برنامه بدنسازی تن ورز و بدید. با دریافت برنامه تمرین بدنسازی آنلاین تن ورز مطمین تمرین کنید. مربی من که خیلی حرفه ای بود

   1. تن ورز گفت:

    سلام دوست عزیز
    مایه خوشحالی است که تونستیم در مسیر سلامتی همراه شما باشیم. مربیان ما در طراحی برنامه بدنسازی تن ورز تمام تلاش خودشونو برای ارایه بهترین برنامه تمرینی به شما عزیزان دارند.

  123. الهام گفت:

   تناسب اندام.شکم آب بشه .پایین تنه پر بشه

   1. CNT گفت:

    همراه گرامی الهام عزیز
    شما به برنامه اختصاصی بدنسازی به همراه رژیم غذایی احتیاج دارید. توصیه می‌کنیم جهت دریافت برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی پرسش نامه انتهای مقاله را تکمیل کرده و سفارش خود را نهایی کنید.
    موفق باشید.

    دریافت برنامه تمرین بدنسازی آنلاین اختصاصی

  124. مهدی رضا گفت:

   درود بر استاد عزیزم
   خیلی ممنون از برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی و برنامه رژیمی خیلی خوبتون. من خیلی راضی بودم. حیفم اومد اینجا حتما تشکر نکنم. امیدوارم پیام من ثبت بشه
   موفق باشید

  125. شهاب حسن زاده گفت:

   سلام
   من برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی ۲ ماهه رو شما رو گرفتم. عالی و دستمریزاد. مجدد باید سفارش برنامه تمرینی جدید بدم؟

   1. CNT گفت:

    همراه گرامی شهاب حسن زاده عزیز

    به دو طریق می توانید برنامه بدنسازی اختصاصی خود را تمدید کنید. با پشتیبانی تماس بگیرید و مراحل ثبت سفارش را تکمیل کنید. و یا همچون سفارش اولیه به سایت مراجعه کرده و ثبت سفارش جدید کنید و گزینه تمدید برنامه را انتخاب نمایید.

    موفق باشید

  126. امیر مهدی رحیمی گفت:

   عالی

  127. امیر مهدی رحیمی گفت:

   بسیار عالی

   1. تن ورز گفت:

    سلام و ارادت. در خدمت شما هستیم.

  128. CNT گفت:

   همراه گرامی علیرضا عزیز
   از رضایت شما خرسندیم. قطعا پشتکار شما در انجام دادن تمرینات نیز تاثیرگذار بوده است.
   موفق و سلامت باشید.

  129. تن ورز گفت:

   سلام استاد
   خیلی ممنون از این برنامه تمرینی بدنسازی عالیتون. خیلی راضیم. خداروشکر که یکی از دوستان شما را معرفی کرد و با شما اشنا شدم.

  130. ابوالفضل حکیمی گفت:

   من ایمیل ندارم. چطوری می تونم یک برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی سفارش بدم؟

   1. CNT گفت:

    همراه گرامی ابوالفضل حکیمی عزیز
    جهت سفارش برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی می توانید با همکاران پشتیبان ما در تن ورز تماس بگیرید. ایشان مراحل ثبت سفارش شما را پیگیری و تکمیل خواهند نمود.
    تندرست و موفق باشید.

    شماره تماس پشتیبانی: 66068978-021

  131. محمودی گفت:

   این برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی شما پشتیبانی هم داره؟ چجوریه؟

   1. CNT گفت:

    بله. پس از دریافت برنامه تمرین بدنسازی آنلاین اختصاصی تن ورز شما یک مربی پشتیبان آنلاین خواهید داشت که پاسخگوی سوالات و مشکلات احتمالی شما خواهند بود.

  132. شانیز گفت:

   سلام
   ممنون از این نمونه برنامه تمرین بدنسازی رایگان که در بین مطالب گذاشتید. با سبک کاری مربیان تن ورز بیشتر اشنا شدم و همین طور در مورد سبک طراحی برنامه بدنسازی توسط مربی من در تن ورز. سفارش برنامه تمرین بدنسازی خودم و ارسال کردم و منتظر دریافت برنامه بدنسازی اختصاصی خودم هستم. چند روزه ایشا… به دستم می‌رسه؟

   1. CNT گفت:

    پس از ثبت سفارش برنامه ۵ تا ۷ روز کاری بعد برای شما ارسال خواهد شد.
    موفق باشید.

  133. سینا گفت:

   سلااام استاد عزیزم
   خیلی ممنون از این سایت خوب و برنامه تمرینی بدنسازی عالی که به من دادید. شما که داری این کامنت و میخونی اگر برید جای دیگری برنامه بدنسازی اختصاصی بگیرید به نظر من عمرتون و تلف کردید. من سه ساله دارم تمرین میکنم از استاد باشگاه گرفته تا سایتهای انلاین و مربی من حسابی برنامه گرفتم ولی هیچکدوم به این سایت نمی‌رسند. تو این دو ماه با برنامه بدنسازی که به من دادن اصلا احساس میکنم یه جای دیگه هستم. خیلی خوبه. حتما توصیه میکنم از برنامه تمرینی تن ورز استفاده کنید.

   1. CNT گفت:

    سینای عزیز
    از بازخوردت مثبتت سپاسگزاریم. به امید موفقیت روزافزون شما

  134. شهاب عشقی گفت:

   سلام استاد
   من شاگرد جدید شما تو این ماه بودم. با دریافت برنامه تمرین بدنسازی یکماه کامل بدون وقفه تمریناتتون و انجام دادم. هر موقع هم مشکل داشتم سوال کردم و جوابمو گرفتم. از راهنمایی خوبتون ممنون. از سایت خوب تن ورز و مدیریت محترمش هم تشکر میکنم. آولش که قصد خرید برنامه بدنسازی از سایت شما رو داشتم نسبت به مربی من و اینکه اصلا میشه اعتماد کرد شک داشتم ولی الان با اطمینان میگم شما اگر یک سایت بدنسازی خوب بخواهسد یا یک‌ مربی بدنسازی انلاین بخواهید بگیرید، حتما از برنامه تمرینی و مربیان تن ورز استفاده کنید.

  135. اعظم امیری گفت:

   من خیلی از لحاظ جسمانی مشکل دارم با کمک برنامه تمرین بدنسازی تن ورز می خوام کم کم مثل خانم های ورزشکار سالم و خوشتیپ بشم. راستش خیلی ناامید بودم از هرجا برنامه گرفتم اینجوری نبود کیفیت کار واقعا دلگرم شدم

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *