برنامه فشرده عضلات شکم و پهلو

چرا برنامه بدنسازی شکم و پهلو در 4 هفته برای داشتن زیبایی اندام، شکم شش تکه (سیکس پک) یک اصل بسیار مهم است. در مقایسه یک فرد چاق با شکمی بزرگ و یک فرد با شکم 6 تکه کدام یک برای شما  جذاب‌تر است؟ بدون شک فرد با شکم صاف و 6 تکه را انتخاب خواهید کرد. پس چرا شما شانس این جذابیت را به خود نمی‌دهید؟ با برنامه تخصصی شکم و پهلو در 4 هفته با تن‌ورز داشتن سیکس پک را تجربه کنید.

عضلات شکم جزو عضلات بزرگ به شمار می‌رود. باید قبول کنیم که هیچ عضله‌ای به اندازه یک شکم عضلانی و ماهیچه‌ای زیبا نیست و قطعا ورزیدگی آن به شما حس اعتماد به نفس و قدرت بیشتری خواهد داد.  نگران نباشید، شما با داشتن برنامه تخصصی عضلات شکم و پهلوی تن‌ورز در 4 هفته یک سیکس پک واقعی را تجربه کنید.

برنامه بدنسازی سیکس پک

 

برنامه بدنسازی شکم و پهلو حرفه ای

برای داشتن یک شکم 6 تکه در 4 هفته نیاز به یک برنامه تمرینات تخصصی عضلات شکم و پهلو به صورت فشرده دارید تا بتوانید ظرف مدت کوتاه‌تری به نتیجه دلخواه خود برسید.

برنامه فشرده سیکس پک شامل تمرینات تخصصی عضلات شکم و پهلو، حرکات با استفاده از وزن بدن، تمرینات چربی‌سوزی و تمرینات قدرتی_ استقامتی است که طی 4 هفته انجام می‌گیرد. شما در طول دوره 4 هفته، نیاز نیست هر روز برای ورزش کردن برنامه‌ریزی کنید. در طول هفته 2 الی 3 روز زمان برای برنامه بدنسازی سیکس پک کافیست و البته بهتر است بین هر روز از تمرین تا تمرین بعد حداقل 1 روز فاصله و استراحت باشد.

این برنامه تمرینی شامل دو سری برنامه S1 و S2‌ می‌باشد که لازم هست حداقل ۲ نوبت و حداکثر ۳ نوبت در هفته و به مدت ۴ هفته تمرین داشته باشید. لازم به توضیح است انجام جلسات تمرین هوازی به شرط آن‌که مجموعه جلسات تمرین شما بیش از ۵ جلسه در هفته نباشد در کنار این تمرینات بلامانع می‌باشد.

برنامه شکم و پهلو

هرچند نوع تغدیه شما در کنار برنامه تخصصی شکم بسیار تاثیرگذار است اما مهم‌ترین اصل برای داشتن یک شکم صاف و عضلانی انجام منظم تمرینات تخصصی شکم و پهلو است که چربی سوزی و عضله سازی درست و اصولی را به شما آموزش دهد.

شاید فکر کنید که در 4 هفته امکان آب کردن چربی‌های شکم و داشتن سیکس پک امکان‌پذیر نخواهد بود. اما اصلا نگران این موضوع نباشید. تن‌ورز به خوبی می‌داند شما هم مثل تمامی ورزش‌کاران و ورزش‌دوستان، تمایل دارید هر چه سریع‌تر نتیجه تمرینات خود را ببینید. همچنین با این فرض که شاید شما به علت مشغله‌های شغلی و روزمره، فرصت کافی برای تمرین نداشته باشید، برنامه بدنسازی شکم و پهلو را طراحی کرده است.

برنامه سیکس پک در 4 هفته

 

برنامه بدنسازی لاغری شکم و پهلو تن‌ورز با سایر برنامه‌های ارائه شده، متفاوت است؟

بله قطعا همین‌طور است. برنامه تخصصی عضلات شکم و پهلو تن‌ورز یک برنامه جامع و علمی است که زیر نظر اساتید مجرب بدنسازی کشور ارائه شده و به صورت تخصصی نیز نیاز‌های شما را پاسخگو خواهد بود. تن‌ورز با در نظر گرفتن احتمالات متفاوتی از جمله، کمبود وقت برای ورزش، امکانات باشگاهی ضعیف، اضافه وزن و …. برنامه بدنسازی برای شکم و پهلو را برنامه‌ریزی کرده است. فراموش نکنید هدف تن‌ورز سلامت عمومی جامعه در هر شرایطی است.

شرایط استفاده از برنامه تمرین شکم و پهلو تن‌ورز

استفاده از برنامه تخصصی عضلات شکم و پهلو تن‌ورز بسیار ساده و راحت است. شما برای استفاده از این برنامه سیکس پک بدنسازی نیاز به مربی ندارید. تن‌ورز به تنهایی مربی شماست. فقط کافیست به نزدیک‌ترین باشگاه برای 2 روز در هفته مراجعه کنید. برنامه فشرده سیکس پک این امکان را به شما می‌دهد تا با صرف زمان و هزینه کمتر، در مدت زمان کمتری به تناسب اندام و یک شکم صاف و 6 تکه برسید. برای داشتن سیکس پک در 4 هفته با دریافت برنامه شکم و پهلو به جذابیت خود ییافزایید.

برنامه بدنسازی شکم و پهلو

جمع‌بندی

تن‌ورز، با ارائه برنامه‌های اختصاصی و تخصصی ورزشی پیشگام در حفظ سلامت جامعه است. برنامه بدنسازی عضلات شکم و پهلو تنها یکی از برنامه‌های مهیج و در عین حال اصولی برای آب کردن چربی‌های اضافه شکم و داشتن یک شکم صاف و عضلانی است. برنامه فشرده سیکس پک مجموعه‌ از تمرینات تخصصی عضلات شکم و پهلو است که شما را وادار می‌کند تا داشتن اندام زیبا و سیکس پک در 4 هفته را تجربه کنید و از زیبایی عضلات و اندام خود لذت ببرید.

 شما می‌توانید با چند کلیک ساده و با در اختیار داشتن برنامه بدنسازی عضلات شکم و پهلو به صورت یک برنامه آنلاین، تمرینات تخصصی خود را به صورت فشرده از همین امروز شروع کنید.


N:1582

تالیف:

واحد تولید محتوای تن‌ورز


7 دیدگاه در “برنامه بدنسازی شکم و پهلو در ۴ هفته

 1. عمرانی گفت:

  خیلی دوست دارم عضلات شکمم معلوم بشه. امیدوارم با کمک شما و برنامه‌هاتون بتونم.

  1. تن ورز گفت:

   سلام بر همراه عزیزمون
   ایشا… و امید که با تلاش شما و همیاری ما در کنارتون به این موفقیت برسید

 2. منجیلی گفت:

  خیلی خوب بود برنامه. فشار خیلی خوبی روی شکم میاره. مرسی

 3. عباس حلیم زمهریر گفت:

  سلام
  من برنامه چربی سوزی شکم و پهلو درخواست کردم ولی متاسفانه هنوز ایمیل نشده و همچنین تلفن های پشتیبانی خاموش می باشند.

  1. تن ورز گفت:

   سلام و وقتتون به خیر
   براتون مجدد امروز ایمیل شد و از شکیبایی و همراهی شما سپاسگزارم
   امیدوارم این برنامه در مسیر سلامتی بهتون کمک کنه

 4. فرفری گفت:

  سطح تمرینات پیشرفته است؟

  1. تن ورز گفت:

   بله دوست عزیز و نیاز به سطح آمادگی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.