معرفی برنامه چربی سوزی نوجوانان

برنامه تمرینی نوجوانان تن ورز با توجه به ویژگی‌های بدنی و شرایط خاص سنی شما توسط مربیان مجرب تن‌ورز طراحی شده است. همه نوجوانان در سنین رشد به دنبال داشتن اندامی عضلانی هستند. در صورت عدم رعایت نکات علمی در برنامه‌های تمرینی و رژیم غذایی این هیجانات می‌تواند عوارض زیادی برای نوجوانان عزیز داشته باشد.

مربیان و متخصصین تن‌ورز به نوجوانان عزیز توصیه می‌کنند، تحت نظر مربی و متخصص تغذیه به دنبال رسیدن به فرم بدنی مناسب خود باشند. برنامه‌ تمرینی نوجوانان تن‌ورز در حال حاضر شامل دو برنامه بدنسازی نوجوانان با هدف افزایش حجم و وزن و برنامه چربی سوزی نوجوانان می‌باشد.

راهنمای دریافت برنامه تمرینی نوجوانان

در صورت تمایل می‌توانید با تکمیل فرم زیر نسبت به دریافت برنامه بدنسازی آنلاین خود اقدام نمایید. توجه داشته باشید که هر دو برنامه نیاز به تجهیزات باشگاهی دارند و هر کدام با هدف خاصی طراحی شده‌اند. در تکمیل اطلاعات خود به ویژه نشانی ایمیل و شماره همراه خود دقت نمایید. برنامه‌ها پس از پرداخت از طریق نشانی ایمیل شما قابل دریافت خواهند بود. در صورتی که بعد از ۲۴ ساعت برنامه را دریافت نکردید و مطمئن هستید که ایمیل شما صحیح وارد شده است حتما بخش Junk‌ ایمیل خود را نیز کنترل کنید و در غیر این صورت با بخش پشتیبانی تن ورز تماس حاصل نمایید.

در ادامه می‌توانید اطلاعات مورد نیاز در مورد هر کدام از برنامه‌های تمرینی ویژه نوجوانان را مطالعه نمایید.

برنامه بدنسازی نوجوانان

این برنامه تمرینی نوجوان شامل سه برنامه تمرینی مجزا با سه جلسه تمرین هفتگی می‌باشد. هدف این برنامه تمرینی افزایش حجم و وزن شما می‌باشد و نیاز به تجهیزات باشگاهی و آمادگی بدنی ناچیز می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش برنامه بدنسازی نوجوانان  مراجعه نمایید.

راهنمای برنامه بدنسازی نوجوانانبرنامه چربی سوزی نوجوانان

این برنامه تمرینی نوجوان نیز شامل سه برنامه تمرینی مجزا با سه جلسه تمرین هفتگی می‌باشد. هدف این برنامه تمرینی کاهش وزن و حذف چربی زاید بدن با تمرینات تخصصی می‌باشد. نیاز به تجهیزات باشگاهی و آمادگی بدنی در این تمرینات ناچیز می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش برنامه چربی سوزی نوجوانان  مراجعه نمایید.

راهنمای برنامه چربی سوزی نوجوانان


N:1706


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *