قوانین و مقررات عمومی

استفاده از خدمات و محصولات عرضه شده توسط سایت تن ورز به منزله توافق با قوانین و مقررات زیر می‌باشد.

 • نام و لوگوی “تن ورز” متعلق به این سایت بوده و هرگونه کپی‌برداری از آن خلاف قانون و قابل‌پیگیری قضایی می‌باشد.
 • تن ورز هیچ نماینده‌ای در سطح کشور ندارد.
 • در حال حاضر فروش مکمل در وب‌سایت تن‌ورز صورت نمی‌گیرد.
 • شیوه ارتباط مربیان و شاگردان در سایت و در ساعات اداری محدود شده و هرگونه ارتباطی خارج از محدوده سایت و یا ساعات اداری با مسئولیت خود شخص خواهد بود.
 • مسئولیت حفظ و نگهداری رمز عبور پرونده هر کاربر به عهده خود شخص بوده و سایت مسئولیتی در قبال سهل‌انگاری وی و سوءاستفاده افراد غیر از اطلاعات کاربر ندارد.
 • صحت و واقعیت اطلاعات درج‌شده در سایت در هنگام عضویت به عهده کاربر بوده و مسئولیت هرگونه اشتباه ناشی از دریافت اطلاعات ناصحیح متوجه دست‌اندرکاران سایت نمی‌باشد.
 • تمام برنامه‌های تمرینی و برنامه رژیم غذایی ارائه‌شده بانوان، توسط مربیان خانم تن ورز طراحی و ارائه‌شده و هیچ فرد مذکری در فرآیند آن دخالت نمی‌کند.
 • کاربر موظف است که هرگونه برخورد ناصحیح از سوی مربیان متصدی سایت را سریعاً به مدیریت سایت از طریق بخش ارتباط با ما گزارش دهد.
 • مدت‌زمان انتظار برای دریافت برنامه از هر یک از مربیان این مجموعه بین چهار الی هفت روز کاری خواهد بود که بستگی به صف درخواست‌های مربی موردنظر دارد، لذا در صورت طولانی‌تر شدن مدت انتظار، می‌بایست کاربر با ارائه کد رهگیری از طریق بخش تماس با ما سایت درخواست خود را پیگیری نماید.
 • برنامه‌های طراحی‌شده توسط مربیان این مجموعه تنها مختص به فرد سفارش‌دهنده بوده و متناسب با شرایط جسمانی وی طراحی‌شده اند لذا استفاده از این برنامه‌ها برای سایر افراد توصیه نمی‌شود و هرگونه مشکل یا آسیب احتمالی این برنامه‌ها جزو مسئولیت سایت نخواهد بود.
 • هیچ‌یک از مربیان این مجموعه مجاز نیستند که به‌صورت مستقل از مشتریان سایت درخواست وجه نمایند و کلیه وجوه پرداختی مشتری تنها محدود به سایت و تعرفه‌های تعیین‌شده در آن می‌باشد.
 • آنالیز اندام شاگردان با محاسبات علمی بر روی نسبت سایزهای بدن صورت می‌گیرد لذا ارسال تصویر از سوی کاربر کاملاً اختیاری بوده و هیچ اجباری به آن نمی‌باشد.
 • در صورت این که ورزشکار و مخاطبین سایت، هر گونه ورزش، حرکت تمرینی و یا برنامه تغذیه‌ای را به اشتباه انجام دهند و هم چنین به نکات تذکر داده شده مربیان توجه نکنند، تمام مسئولیت آن به عهده خود فرد ورزشکار می‌باشد.
 • هیچ‌گونه اجباری به مصرف دارو یا مکمل‌های غذایی برای کاربران وجود ندارد و مربیان نیز مجاز به‌اجبار موارد ذکرشده به شاگرد خود نیستند.
 • قبل از انتخاب و مصرف هر گونه مکمل، می‌بایست با پزشک متخصص و یا کارشناسان و پزشکان تن ورز مشورت نمایید. صرفا مکمل‌ها را از داروخانه‌های مجاز خریداری نمایید و در هنگام خرید به مجوز رسمی آن‌ها دقت نمایید. از مصرف مکمل‌های بدون مجوز و همچنین مصرف متفاوت از میزان پیشنهادی در برنامه مربیان یا موارد درج شده در برچسب محصولات اکیدا خودداری نمایید. در صورت این که ورزشکار و مخاطبین سایت، هر گونه مکمل بدنسازی یا غذایی را به شکل سرخود و یا به اشتباه استفاده کنند، تمامی مسئولیت‌ آن به عهده خود مصرف‌کننده می‌باشد.
 • بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید.
 • افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص داشته و یا خانم های باردار استفاده نکنند.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.

زمان دریافت سفارش

کلیه سفارشات فروشگاه تن‌ورز بین ۳ الی ۵ روز کاری از اولین روز کاری بعد از دریافت سفارش توسط مامورین اداره پست به کاربران تحویل داده می‌شود.

کلیه سفارشات برنامه‌های تمرین اختصاصی تن‌ورز که نیاز به طراحی توسط مربیان را دارد بین ۵ الی ۷ روز کاری بعد از دریافت سفارش از طریق شماره تلگرام ارسال خواهد شد.

کلیه سفارشات برنامه‌های تمرین اماده و همین‌طور کتاب‌ها و فایل‌های دانلودی در همان روز از طریق نشانی ایمیل به کاربران ایمیل خواهد شد.

مسوولیت صحت اطلاعات پستی و شماره تلفن و نشانی ایمیل کاربران با کاربران وب سایت تن‌ورز می‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا راهنمای خرید از تن‌ورز را مطالعه نمایید.

مرجوعی کالا

تنها در صورت معایب ناشی از تولید محصولات امکان مرجوعی وجود دارد. در این موارد لازم است کاربران گرامی بلافاصله پس از دریافت سفارش نسبت به کنترل مشخصات محصولات با درخواست خود اقدام نموده و از صحت و سلامت محصولات مطمين شوند. در صورت هرگونه مغایرت و ارسال این مغایرت از طریق فرم تماس با ما یا تماس با پشتیبانی تن‌ورز در حداکثر ۲۴ ساعت پس از دریافت سفارش، همکاران ما نسبت به بررسی و رفع مساله اقدام لازم را خواهند داشت.

جریم شخصی کاربران

تمامی اطلاعات کاربران در تن‌ورز مشمول حریم شخصی بوده و تن‌ورز از این اطلاعات برای ارتباط با مشتریان و اطلاع‌رسانی‌های لازم استفاده خواهد کرد. این اطلاعات مورد نیاز شامل آدرس،‌ شماره همراه، کد پستی،‌ آدرس ایمیل و نام و نام خانوادگی می‌باشد. تمامی مکاتبات و ارتباطات تن‌ورز از طریق شماره تلفن همراه و نشانی ایمیل می‌باشد و تمامی سفارشات محصولات به نشانی پستی درج شده توسط کاربر ارسال می‌شود.

بدیهی است ورود اطلاعات و درخواست محصول یا خدمات از وب سایت تن‌ورز به منزل تایید قوانین و مقررات درج شده در وب‌سایت تن‌ورز توسط کاربر می‌باشد و مسوولیت صحت این اطلاعات تماما بر عهده کاربر می‌باشد.

تن ورز به منظور تبلیغات، بهینه سازی محتواهای خود و دریافت نظرات و پیشنهادات از بخشی از این اطلاعات کاربران در فعالیت‌های خود استفاده خواهد نمود که کابران با علم به این موضوع مخالفتی با این فعالیت‌ها در حوزه کسب و کار تن‌ورز نخواهند داشت.

در صورت بروز هر مشکلی، می توانید از طریق فرم تماس با ما  و یا شماره تلفن های تن ورز موضوع را  با ما مطرح کنید.

راهنمای پرداخت:

در وب سایت تن ورز از طریق درگاه‌های پرداخت متصل به شبکه شاپرک با اطمینان کامل می‌توانید نسبت به پرداخت الکترونیکی اقدام نمایید.

پس از پرداخت در صورت صحت پرداخت به شما شماره پرداخت و شماره ارجاع داده می‌شود که در پنل کاربری شما نیز موجود می‌باشد.

برای راهنمایی و اطلاعات بیشتر، می توانید سوالات خود را در بخش تماس با ما مطرح کنید و یا با شماره تلفن های تن ورز تماس بگیرید.

راهنمای ثبت دیدگاه‌ها

به منظور ارج نهادن به نظرات کاربران، در تمامی بخش‌های وب سایت امکان ثبت نظر و دیدگاه در مورد نوشته مورد نظر وجود دارد. تن‌ورز می‌تواند در راستای سیاست‌های تولید محتوای خود نسبت به تایید یا عدم تایید نشر این موضوعات اقدام نماید.

ثیت شکایات و پیشنهادات

در صورتی‌که انتقادات و پینشهاداتی در مورد خدمات و فعالیت‌های تن ورز وجود داشته باشد کاربران محترم می‌توانند در بخش تماس با ما نسبت به تکمیل فرم و ارسال آن اقدام نمایند.