معرفی برنامه افزایش قدرت کل بدن

برنامه افزایش قدرت کل بدن به صورت تخصصی توسط تیم مربیان تن‌ورز به منظور تقویت عضلات کل بدن و افزایش قدرت عضلات طراحی شده است. تمرینات افزایش قدرت کل بدن در سه برنامه تخصصی برای سه روز در هفته و به مدت یک ماه می‌باشند. برنامه آنلاین افزایش قدرت کل بدن تنها 45 دقیقه از زمان شما را صرف خواهد کرد. به خاطر داشته باشید که در کنار تمرینات حتماً از برنامه غذایی اصولی و ریکاوری مناسب بهره‌مند شوید.

برای آشنایی بیشتر با این برنامه تمرینی آنلاین، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

برنامه تمرینی تن ورز مناسب چه افرادی است؟

برنامه افزایش قدرت تن ورز مناسب تمام ورزشکاران باهدف ارتقاء قدرت عضلانی می‌باشد. این برنامه به دلیل تجهیزات به کار برده شده در آن مختص باشگاه است.

معرفی برنامه آنلاین افزایش قدرت فول بادی

در تمرینات بدنسازی هر یک از عضلات بدن خصوصاً عضلات بزرگ و اصلی هم‌چون پا، پشت و زیر بغل، سینه، سرشانه و… درگیر تمرینات تخصصی می‌شوند. برنامه افزایش قدرت دقیقاً با همین هدف و برای سه جلسه تمرین در هفته طراحی شده است. تن‌ورز پیشنهاد می‌کند که تمرینات قدرتی را به صورت یک روز در میان انجام دهید تا ریکاوری عضلانی به خوبی صورت گیرد.

برنامه تمرین آنلاین تن ورز شامل سه برنامه تخصصی PF1، PF2 و PF3 می‌باشد. برنامه PF1 شامل 11 حرکت تخصصی، PF2 دارای 10 حرکت و PF3 نیز شامل 11 حرکت است. برای رسیدن به نتیجه مطلوب احتیاجی به صرف زمان طولانی در باشگاه نیست. تمرینات افزایش قدرت فول بادی در هر جلسه تنها به  45 دقیقه زمان نیاز دارد.

جدول برنامه افزایش قدرت کل بدن

به طور کلی بعد از 4 هفته تمرین، لازم است که برنامه تمرین بدنسازی خود را تغییر دهید. با این روش می‌توان از سازگاری عضلانی با برنامه جلوگیری کرد. لازم به ذکر است که هیچ‌کدام از حرکات طراحی شده در برنامه نباید حذف یا جابه‌جا شوند. برای دریافت برنامه آنلاین بدنسازی تنها کافی است فرم انتهای صفحه را به صورت کامل و دقیق تکمیل نمایید.

در کنار یک دوره تمرینی خوب، رژیم غذایی اصولی و غنی را داشته باشید. استراحت کافی را نیز در برنامه خود قرار دهید.

برای دریافت برنامه تغذیه بدنسازی از مربیان تن‌ورز کلیک کنید.

جمع‌بندی

برنامه افزایش قدرت تن ورز باهدف درگیری و افزایش قدرت تمام عضلات بدن طراحی شده است. تمرینات افزایش قدرت کل بدن مناسب برای سه روز در هفته و به مدت یک ماه می‌باشد. هم‌چنین اجرای این برنامه نیاز به تجهیزات باشگاهی دارد. برنامه آنلاین افزایش قدرت کل بدن تن ورز تنها به 45 دقیقه زمان نیاز دارد.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 رای)

Loading...


N:1681


در صورت استفاده از این مقاله، نام و آدرس تن‌ورز را به عنوان منبع ذکر کنید. 

عضو کانال تلگرام و اینستاگرام تن‌ورز شوید. برای عضویت بر روی عکس زیر کلیک کنید.