اخبار

اول مرداد زمان ثبت نام برای حضور قهرمانان در جام الماس

 • زمان ثبت نام قهرمانان فیزیک، بادی کلاسیک و پرورش اندام جهت حضور در سومین دوره مسابقات بین المللی دایاموند کاپ ( جام الماس) اول مرداد ماه اعلام شد.

  به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مسابقات جام الماس در حالی طی روزهای 10 تا 12 مهر ماه در کیش برگزار می شود که علاقمندان شرکت در این رقابتها از اول مرداد بمدت 31 روز فرصت دارند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

  روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با اشاره به اینکه شرکت همه مدعیان در این رقابتها آزاد است و فدراسیون برای جام الماس بنای برگزاری مسابقات گزینشی را ندارد، اعلام کرد از اول مرداد لینک مریوط به جام الماس در سایت فدراسیون فعال خواهد شد تا پیش ثبت نام صورت گیرد.

  بر اساس این گزارش، علاقمندان به حضور در مسابقات جام الماس باید پس از پیش ثبت نام در سایت فدراسیون مدارک خود را که شامل کپی پاسپورت، دو قطعه عکس و دویست دلار (مصوب فدراسیون جهانی) است به فدراسیون تحویل نمایند.

  جام الماس یکی از مسابقات معتبر فدراسیون جهانی IFBB است که نخستین بار این جام در سال ۲۰۱۳ در کشور یونان و سپس در سال ۲۰۱۴ در کشور چین بر گزار شد و ایران سومین برگزار کننده این رقابت ها به حساب می آید. به قهرمان قهرمانان رشته فیزیک و پرورش اندام از سوی فدراسیون جهانی کارت حرفه ای تعلق می گیرد.

  منبع: فدراسیون پرورش و اندام

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  بازگشت به لیست

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *