معرفی برنامه افزایش حجم باسن

برنامه افزایش حجم باسن تن ورز در دو سطح مبتدی و پیشرفته به منظور تقویت، فرم‌دهی و افزایش حجم این عضله طراحی شده است. تقویت عضله باسن یا “سُرینی” تأثیر به سزایی در تناسب‌اندام دارد. با توجه به این موضوع، برنامه فشرده افزایش حجم باسن تن ورز برای تمام افراد طراحی شده است.

 پس از انجام دوره مقدماتی برنامه حجم‌دهی باسن لازم است که برنامه پیشرفته افزایش حجم باسن را نیز دریافت کنید. در هر سطح تمرینی و با حداقل زمان ممکن، تنها کافی‌است از برنامه تمرینی افزایش سایز باسن تن ورز برای رسیدن به فرم دلخواه کمک بگیرید.

برنامه بدنسازی بزرگ شدن باسن مناسب چه افرادی است؟

با توجه به این‌که برنامه افزایش حجم باسن در دو سطح مبتدی و پیشرفته طراحی شده، اگر سابقه تمرینی ندارید نگران نباشید و از برنامه پایه شروع کنید. اما در صورتی که ورزشکاری حرفه‌ای هستید، تن‌ورز به شما برنامه پیشرفته افزایش حجم باسن را پیشنهاد می‌کند.

 تمرینات برنامه افزایش سایز باسن در هر دو سطح، علاوه بر درگیری عضلات سرینی (باسن)، عضلات چهار سر ران، همسترینگ (پشت پا) و فیله کمر را نیز درگیر می‌کنند. برای رسیدن به هدف لازم است که علاوه بر تمرینات، رژیم غذایی مناسب و غنی از مواد مغذی و هم‌چنین ریکاوری کافی داشته باشید.

معرفی برنامه بدنسازی افزایش حجم باسن بانوان

برنامه تمرینی بزرگ شدن باسن برای دو روز در هفته و با 10 حرکت توسط تیم مربیان متخصص تن‌ورز طراحی شده است. پیشنهاد ما تمرین در روزهای شنبه و سه‌شنبه می‌باشد تا در این فاصله عضلات به‌خوبی ریکاوری شوند. هم‌چنین این برنامه را فقط برای 4 هفته انجام دهید. برنامه تمرینی افزایش حجم باسن با درگیری عضلات سرینی، تنها 45 دقیقه از زمان شما را صرف خواهد کرد.

برای دریافت برنامه آنلاین افزایش حجم باسن کافی است که فرم انتهای صفحه را تکمیل کنید تا درخواست شما ثبت شود. پس از آن امکان دانلود برنامه برای شما فراهم می‌شود.

جمع‌بندی

ماهیچه‌های سرینی یا “عضلات گلوتئال” عضله باسن را تشکیل می‌دهند. برنامه افزایش حجم باسن علاوه بر افزایش سایز این عضلات، تناسب‌اندام شما را نیز بهبود می‌بخشد. این برنامه در دو سطح مبتدی و پیشرفته طراحی شده است. در نتیجه اگر ورزشکار مبتدی نیستید، درخواست برنامه پیشرفته افزایش حجم باسن را داشته باشید. این تمرینات تنها 45 دقیقه و دو روز در هفته از شما زمان می‌گیرد.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 رای)

Loading...


N:1678