برنامه تمرین افزایش قدرت سینهبرنامه افزایش قدرت سینه برای ورزشکاران با سابقه تمرینی توسط تیم مربیان تن‌ورز طراحی شده است. عضله سینه یکی از مهم‌ترین عضلات برای تناسب اندام بانوان و آقایان می‌باشد. در نتیجه انجام تمرینات تخصصی حائز اهمیت خواهد بود. برنامه سینه انفجاری شامل تمرینات افزایش قدرت سینه برای دو روز در هفته و به مدت 60 دقیقه در باشگاه طراحی شده است. برای آشنایی بیشتر با این تمرینات ادامه این مطلب را مطالعه فرمایید.

برنامه تمرینی مناسب چه افرادی است؟

اگر شما دارای سابقه تمرینات بدنسازی هستید، برنامه قدرتی سینه کاملاً مناسب و مورد نیاز شما خواهد بود. این تمرینات برای هر دو گروه بانوان و آقایان قابل اجرا است.

معرفی برنامه سینه انفجاری تن‌ورز

برنامه فشرده افزایش قدرت سینه، متشکل از دو برنامه PC-1 و PC-2 می‌باشد. هر برنامه شامل 5 حرکت تخصصی عضله سینه است که مجموعاً 10 حرکت متفاوت خواهند داشت. برنامه آنلاین سینه تمام عضلات این ناحیه از بدن را درگیر می‌کند.

جدول برنامه افزایش قدرت سینه

پیشنهاد می‌کنیم پس از دریافت برنامه آنلاین بدنسازی، تمرینات را در روزهای با فاصله از هم، همچون شنبه و سه‌شنبه انجام دهید. بدین ترتیب عضلات در بین دو جلسه به خوبی ریکاوری می‌شوند.

برای دریافت برنامه تمرین افزایش قدرت سینه کافی است که فرم انتهای صفحه را تکمیل نمایید. در وارد کردن اطلاعات دقت کافی را داشته باشید.

برنامه افزایش قدرت سینه-2

به خاطر داشته باشید که به همراه برنامه تمرین بدنسازی، از رژیم غذایی اصولی و تخصصی استفاده کنید. هم‌چنین استراحت کافی شبانه داشته باشید تا بهترین نتیجه را در عضله سازی و افزایش قدرت کسب کنید.

برای دریافت برنامه تغذیه بدنسازی از مربیان تن‌ورز کلیک کنید.

جمع‌بندی

برنامه تمرینی تن‌ورز به منظور عضله سازی و افزایش قدرت عضلانی در ناحیه سینه طراحی شده است. این برنامه شامل 10 حرکت تخصصی است و به تجهیزات باشگاهی نیاز دارد. برنامه سینه انفجاری مختص ورزشکاران با سابقه تمرینی بوده و برای 4 هفته تمرین مناسب است. انجام این تمرینات در هر جلسه تنها به یک ساعت زمان نیاز دارد. در کنار برنامه تمرین اختصاصی، از تغذیه کافی و غنی بهره ببرید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 رای)

Loading...


N:1682


در صورت استفاده از این مقاله، نام و آدرس تن‌ورز را به عنوان منبع ذکر کنید. 

عضو کانال تلگرام و اینستاگرام تن‌ورز شوید. برای عضویت بر روی عکس زیر کلیک کنید.