برنامه فشرده عضلات شکم و پهلو

برای سفارش برنامه تمرینی کافی است چند کلیک ساده انجام داده و پس از تکمیل مراحل پرداخت بلافاصله از طریق ایمیل برنامه خود را دریافت کنید.

راهنمای سفارش برنامه تمرینی

برای سفارش برنامه تمرینی تن‌ورز مراحل زیر را طی کنید:

مرحله اول- تکمیل مشخصات

مشخصات خود را به صورت کامل وارد کنید. لطفا  ایمیل و شماره تماس خود را به درستی وارد نمایید. ارسال اطلاعات برنامه به نشانی ایمیل شما خواهد بود.

مرحله دوم- انتخاب نوع برنامه تمرینی

نوع برنامه تمرینی خود را انتخاب کنید. جدول زیر راهنمای انواع برنامه‌های تمرینی تن‌ورز می‌باشد:

برنامه ورزش در خانه

برنامه ورزش در محل کار

برنامه بدنسازی حرفه ای و فشرده

برنامه تمرین بدنسازی بانوان

برنامه تمرینی نوجوانان

برنامه تمرینی قدرتی استقامتی

در صورتی‌که نیاز به اطلاعات بیشتر داشته باشید با کلیک بر روی هر کدام از ایتم‌های فوق می‌توانید اطلاعات تکمیلی در مورد برنامه و انواع این برنامه‌ها را داشته باشید.

مرحله سوم: انتخاب برنامه تمرینی

هر کدام از انواع برنامه‌های فوق بر حسب هدف شامل چندین سطح برنامه هستند. شما لازم است نوع برنامه را به صورت مشخص در این قسمت انتخاب کنید.

مرحله چهارم: خرید برنامه تمرینی

تمامی این برنامه های تمرینی توسط مربیان مجرب و بر اساس علم روز حرفه بدنسازی طراحی شده است. قیمت برنامه تمرینی تن ورز بسیار با صرفه بوده و شما می‌توانید از طریق درگاه‌های پرداخت با اطمینان پرداخت خود را انجام دهید.

مرحله پنجم: استفاده از برنامه

بعد از پرداخت اطلاعات برنامه درخواستی شامل لینک استفاده از برنامه و رمز عبور به نشانی ایمیل شما ارسال خواهد شد. این اطلاعات را نزد خود داشته باشید. لطفا در صورت عدم دریافت ایمیل ابتدا صندوق Junk ایمیل خود را نیز چک کنید و در صورت عدم دریافت با پشتیبانی تن‌ورز تماس حاصل کنید.