1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 رای)

Loading...

معرفی برنامه‌ فشرده عضلات سینهمعرفی برنامه فشرده عضلات سینه تن ورز یک برنامه تخصصی عضلات سینه به صورت فشرده و حرفه‌ای است که  طبق آن افزایش حجم سینه طی 4 هفته اتفاق می‌افتد. سینه بخش مهمی در ظاهر و تناسب اندام فرد به‌شمار می‌رود. باید قبول کنیم که هرچقدر حجم عضلات سینه بیشتر باشد در نظر بیننده جذاب‌تر و حرفه‌ای تر به چشم می‌آیید. پس نباید این امتیاز را از خودتان دریغ کنید. برای داشتن اندام زیبا و سینه ورزیده برنامه فشرده حجم دهی به سینه را از سایت تن‌ورز جدی بگیرید تا در مدت کوتاهی به نتیجه دلخواه برسید.

برنامه‌ فشرده عضلات سینه

ویژگی ‌برنامه تخصصی عضلات سینه تن‌ورز

تصمیم شما برای شروع تمرین تخصصی عضلات سینه یک تصمیم خوب و عالیست. برای افزایش حجم سینه در چهار هفته نیاز نیست تمام اینترنت را جستجو و برنامه‌های متعدد بدنسازی را دنبال کنید. پیروی از یک برنامه تخصصی افزایش حجم سینه از یک منبع معتبر، نتیجه بهتری برای شما خواهد داشت. در برنامه فشرده حجم دهی سینه تن‌ورز، قرار است طی مدت کوتاهی مثل یک ورزشکار حرفه‌ای دیده شوید.

هدف از برنامه تمرین فشرده عضلات سینه، افزایش حجم خون در بافت‌های عضلانی سینه و در نتیجه افزایش حجم عضلات سینه خواهد بود. تن‌ورز تصمیم دارد در برنامه تخصصی حجم دهی سینه، با تمرکز بر افزایش حجم عضلات و فرم دهی سینه، کلیه عضلات و قسمت‌های سینه، بخشی از عضلات سرشانه و بالا تنه را درگیر کند. جنسیت و سابقه ورزشی شما در تمرین برنامه فشرده عضلات سینه تغییری در روند برنامه نخواهد داشت. حرکات ثابت و استاندارد است و به گونه‌ای طراحی شده که یک فرد مبتدی هم می‌تواند طی مدت 4 هفته نتیجه دلخواهش را بگیرد. برای تمرین تخصصی افزایش حجم سینه آماده‌اید؟

برنامه تخصصی عضلات سینه

برنامه فشرده عضلات سینه شامل چه حرکاتی می‌شود؟

بخشی از تمرینات برنامه تخصصی عضلات سینه با دستگاه‌های بدنسازی و بخش بیشتری از آن با دمبل و هالتر در هر باشگاهی قابل اجراست که عامل مهمی در ورزیدگی عضلات سینه به حساب می‌آید. با برنامه فشرده افزایش حجم سینه به تمام قسمت‌های سینه مثل عضلات بالای سینه، قفسه سینه، زیر سینه و بخشی و عضلات سرشانه و زیر بغل فشار ناشی از تمرین اعمال می‌شود. تجمع خون در تمام فیبرهای عضلانی سینه و بالا تنه به خوبی احساس می‌شود. انرژی زیادی ممکن است هزینه کنید و در نهایت خسته باشگاه را ترک کنید اما افزایش حجم اکسیژن و خون را در بین تارهای ماهیچه‌ای عضلات سینه خود به خوبی حس کرده و از آن لذت خواهید برد.

برنامه فشرده حجم دهی سینه

برنامه فشرده حجم دهی سینه مجموعه‌ای از تمرینات پرس سینه، حرکات قدرتی و حرکات سنگین دراپ ست می‌باشد. این برنامه برای آقایان و خانم‌ها قابل اجراست.

چرا باید به برنامه فشرده عضلات سینه تن‌ورز اعتماد کنم؟

تن‌ورز یک منبع آگاه و شناخته شده در عرضه برنامه‌های تخصصی ورزشی و بدنسازی به صورت آنلاین است که تمامی برنامه‌های ارائه شده را زیر نظر مربیان مجرب و با تجربه کشور و قهرمانان مستر المپیا طراحی و بررسی می‌کند. سالها تجربه تن‌ورز در ارائه برنامه آنلاین ورزشی بهترین تضمین برای کیفیت برنامه‌های تخصصی از جمله تمرین فشرده افزایش حجم سینه است.

شرایط استفاده از برنامه فشرده عضلات سینه تن‌ورز

 افزایش حجم سینه در 4 هفته نیاز به ممارست و تمرین فشرده دارد. شما با در اختیار داشتن برنامه فشرده افزایش حجم سینه در سریع ترین زمان به بهترین نتیجه ممکن خواهید رسید.

 تمرین تخصصی عضلات سینه فقط 2روز در هفته وقت شما را خواهد گرفت و در نهایت طی 4 هفته یک دوره حجم دهی به پایان می‌رسد و شما می‌توانید برای حفظ عضلات ورزیده خود دوره را ادامه دهید. بیشتر حرکات تمرینی با وزنه‌ها و دمبل یا هالتر انجام می‌شود و مهم نیست که کدام باشگاه را با تجهیزات متفاوتش برای تمرین انتخاب کنید. با برنامه فشرده افزایش حجم سینه نیاز به تمرین زیر نظر مربی ندارید زیرا همه چیز با جزئیات در برنامه برای شما ذکر شده است. برنامه فشرده عضلات سینه تن‌ورز بهترین گزینه برای شما خواهد بود. برنامه تخصصی حجم دهی سینه به صورت فشرده فرصت خوبیست تا به صورت تکنیکی و حرفه‌ای تمرین کنید و از تناسب اندام جذاب خود لذت ببرید.

تمرینات تخصصی سینه

جمع‌بندی

برنامه فشرده عضلات سینه تنها یکی از برنامه‌های تخصصی سایت تن‌ورز است که به شما امکان استفاده از اصولی‌ترین برنامه‌های ورزشی و تمرین تخصصی افزایش حجم سینه را می‌دهد. فقط کافیست تا با چند کلیک ساده و تهیه برنامه تخصصی عضلات سینه به صورت آنلاین، تمرینات تخصصی سینه را به صورت فشرده از همین امروز شروع کنید.

در صورت تمایل می‌توانید از سایر برنامه‌های تخصصی تن‌ورز در حوزه بدنسازی و تناسب اندام نیز بهره ببرید:

برنامه اختصاصی بدنسازی زیر نظر مربی

برنامه اختصاصی رژیم غذایی

برنامه اختصاصی مکمل ورزشی

برنامه فشرده بدنسازی بانوان در 6 هفته

برنامه فشرده عضلات شکم و پهلو – سیکس پک در 4 هفته

برنامه فشرده افزایش حجم بازو در 4 هفته

برنامه فشرده بدن تابستانی در 4 هفته

برنامه فشرده افزایش حجم عضلات پا

برنامه مقدماتی تمرین در منزل  

 برنامه نیمه‌حرفه‌ای تمرین در منزل 

 برنامه پیشرفته تمرین در منزل

برنامه تمرین در محل کار

N:1583

تالیف:

واحد تولید محتوا تن‌ورز

در صورت استفاده از این مقاله، نام و آدرس تن‌ورز را به عنوان منبع ذکر کنید. 

عضو کانال تلگرام و اینستاگرام تن‌ورز شوید. برای عضویت بر روی عکس زیر کلیک کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *