اخبار

برترین های پاورلیفتینگ باشگاه های کشور شناخته شدند

  •  

    مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم قهرمانی باشگاه های کشور و انتخابی تیم اعزامی به مسابقات آسیایی 2015 ازبکستان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

    به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، این مسابقات طی روزهای 17 لغایت 20 مهر ماه در محل مجموعه ورزشی مادران و کودکان بعثت تهران در 4 رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان پیگیری شد و در نهایت برترین ها به شرح ذیل معرفی شدند.

    ***رده سنی نوجوانان
    *53 کیلو گرم
    نیما یاراحمدی- هیأت اصفهان
    امیررضا غضنفرپور- ایرانیان سیرجان

    ***رده سنی جوانان
    *53 کیلو گرم
    پوریا دلاوری- کردستان
    بهنام دستاور- هیات زنجان

    *59 کیلو گرم
    میثم آذرشب- هیات زنجان
    بهرام هادی پور- اکسیژن یاسوج
    مفتاح رمضانی- باشگاه پهلوان تختی

    *66 کیلوگرم
    عبدالله عمادی- هرمزگان
    بهروز شکری- هیات زنجان
    محسن مهرابی- ارومیه

    *74 کیلو گرم
    کیان رحمتی- پاور اسپرت
    علیرضا کاوری- هیات اصفهان
    سروش سلطانی- پاور اسپرت

    *83 کیلو گرم
    امیررضا خلیلی- هیأت لرستان
    مهدی علینقیان- هیأت اصفهان
    امیر شرفلی- شهرداری ساوه

    *93 کیلو گرم
    شهاب نامجو- هیأت اصفهان
    مهدی رضوی- باشگاه پارت
    سجاد رویاوی- هیات زنجان

    *105 کیلوگرم
    امین محمد حسن زاده- هیأت زنجان
    ابراهیم شعمه- چهارمحال و بختیاری
    میر امیر رشیدی- پیشگامان سراب

    *120 کیلوگرم
    حسین سلطان میرزایی- تربت جام
    مسعود احمدی- تهران
    یونس خدادادی- ایلام

    *+120 کیلوگرم
    محمدحسام تجدد- هیأت اصفهان
    نیروان طیبی زاده- تهران
    علیرضا طلاپور- هیات سیرجان

     

    ***رده سنی بزرگسالان
    *59 کیلوگرم
    آرمان دل زنده- کرمان
    محسن محمدپور- نیرو زمینی
    مهرداد ظفری- اصفهان

    *66 کیلوگرم
    مجید گلزاری- کرمان
    یونس محمدی- نیرو زمینی
    پیمان عطایی- خراسان رضوی

    *74 کیلوگرم
    داوود خزاعلی- نیرو زمینی
    پدرام کرم سیما- نیرو زمینی
    سجاد صفری- کرمانشاه

    *83 کیلو گرم
    سعید شریفی- هیأت اصفهان
    علی براتی- کهگیلویه و بویراحمد
    علی سلیمانی- نیرو زمینی

    *93 کیلوگرم
    ساسان مسیبی- هیأت اصفهان
    محمدرضا برخوردار- قم
    حامد فرجام- اصفهان

    *105 کیلو گرم
    نصیر امینی- کرمانشاه
    مصطفی رنجبر- نیرو زمینی
    علی جهانشایی- نیرو زمینی

    *120 کیلوگرم
    حمیدرضا کاظمی- قزوین
    مهدی رمضانی- قزوین
    محمد عباسیان- اصفهان

    *+120 کیلو گرم
    شهرام ساکی- نیرو زمینی الف
    امیر توکلی- سمنان
    مرتضی خسروی طناک- خراسان جنوبی

    ***رده سنی پیشکسوتان
    ***مستر یک
    *66 کیلو گرم
    1/حمیدرضا جلیلی- تهران 2/حسین علی دیانت- هیأت اصفهان 3/سید محمدحسن حسینی- هیأت زنجان

    *74 کیلوگرم
    1/محمدعلی سرمد احمدی- تربیت جام 2/اشکان کلانتری- شهید هرمی بوشهر 3/محمدتقی سرسخت- تربت جام

    *83 کیلو گرم
    1/علی هاشمی- هیأت اصفهان 2/رستم حسین زاده- نسیم شهر 3/فریدون رمضانی- هیأت زنجان

    *93 کیلوگرم
    1/جهانگیر بختیاری- هیأت ایلام 2/اصغر کشوری- هیأت اصفهان 3/اکبر ارزنقی- ذولفقار میانه

    *105 کیلو گرم
    1/حسین شهبازی- هیات لرستان 2/سید احمد نژاد نهمیری- مازندارن 3/عباس کمالی مهر- باشگاه شهاب

    *120 کیلوگرم
    1/ بهروز حیدریان- هیأت اصفهان 2/رسول امینی- هیأت اصفهان

    *+120 کیلوگرم
    1/مرتضی فرهی- هیأت زنجان 2/سید مرتضی وهاب زاده- پیشگامان

    ***مستر 2
    *59 کیلوگرم
    1/داوود خلیل زاده- هیأت زنجان 2/محمدنبی محمودی- تهران

    *74 کیلوگرم
    1/کریم گرشاسبی- اصفهان 2/سعید حیدری نژاد- هیأت اصفهان 3/حسن فولادی- انفرادی

    *83 کیلوگرم
    1/محسن انصاری- کردستان 2/محمود کریمی- هیأت اصفهان 3/رامتین علی پور- هیأت زنجان A

    *93 کیلوگرم
    1/محمدحسین کمانی- زنجان 2/نادر جعفری نمین- هیأت اصفهان 3/ابراهیم کمانی- باشگاه کمانی

    *105 کیلوگرم
    1/محمدرضا مقیمی نژاد- زنجان

    *120 کیلو گرم
    1/مظفر نعمتی- زنجان

    *+120 کیلوگرم
    1/حسن عرفانی- زنجان 2/کوروش بیانی سامانی- چهارمحال و بختیاری

    ***مستر 3
    *59 کیلوگرم
    1/اکبر رشیدی پور- قم 2/حسین خلیل زاده- هیأت زنجان

    *74 کیلوگرم
    1/عباسعلی پناهی- هیأت اصفهان 2/اردشیر همدانیان- هیات زنجان

    *83 کیوگرم
    1/حسین سرشار- هیأت زنجان 2/مهرعلی مردانی- چهارمحال و بختیاری 3/مسعود بیابانی- کردستان

    *93 کیلوگرم
    1/جبارعلی حاجی قابزاده- ارومیه

    *120 کیلوگرم
    1/حسین میرشکاری- هیأت زنجان 2/رحمان ابوبکری- ارومیه

    ***مستر 4
    *66 کیلوگرم
    1/بنیادعلی حیدری- هیأت زنجان

    *74 کیلوگرم
    1/منوچهر سرفراز- گیلان

    *83 کیلوگرم
    1/حسین میره کی- کردستان

    *93 کیلوگرم
    1/قربانعلی نخشینه- زنجان

    گفتنی است، نفرات اول تا سوم تمام رده های سنی به اردوی انتخابی تیم ملی راه یافتند تا تست دوپینگ و رکورد گیری انجام شود و ترکیب نهایی تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیای ازبکستان مشخص گردد.

    منبع: فدراسیون پرورش و اندام

    میانگین امتیازات ۵ از ۵
    از مجموع ۱ رای

    نوشته های مشابه

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.