اخبار

دکتر وطن دوست: آکادمی زیتون روزهای جمعه به بانوان اختصاص یافت

 •  

  نائب رئیس بانوان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام از اختصاص آکادمی بدنسازی زیتون به بانوان کارورز در روزهای جمعه خبر داد و گفت: به منظور نظارت مستقیم فدراسیون بر عملکرد کارورزان تصمیم گرفتیم روزهای جمعه بانوان در آکادمی مشغول به فعالیت شوند.

  دکتر مریم وطن دوست ضمن اعلام خبر فوق به سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، اظهار کرد: بانوانی که موفق به اخذ نمره قبولی در دوره های عملی و تخصصی دوره های مربیگری درجه 3 بدنسازی می شوند باید یک دوره کارورزی نیز بگذرانند.

  نائب رئیس بانوان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در ادامه افزود: به همین منظور از تاریخ 30 مرداد سالجاری سالن آکادمی زیتون در روز های جمعه بطور کامل به بانوان اختصاص داده می شود.

  وی در خصوص هدف از متمرکز کردن بانوان کارورز تصریح کرد: برای نظارت مستقیم فدراسیون بر عملکرد کارورزان بانو تصمیم گرفتیم مکانی واحد و استاندارد را به این امر اختصاص دهیم.

  دکتر وطن دوست در پایان خاطرنشان کرد: بانوان ورزشکار که علاقمند به فعالیت در این سالن ورزشی هستند می توانند بر اساس تعرفه آکادمی زیتون از امکانات آن بهره مند شوند واز خدمات مربیگری و برنامه تمرینی رایگان بهره ببرند.

  منبع: فدراسیون پرورش و اندام

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  بازگشت به لیست

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.