برنامه تمرین اختصاصی بدنسازی تن ورزبرنامه تمرین اختصاصی بدنسازی تن ورز یک برنامه تمرین آنلاین بدنسازی است که توسط مربیان رسمی فدراسیون بدنسازی ایران در تیم تن ورز طراحی می‌شود. این برنامه اختصاصی بدنسازی با توجه به هدف ورزشی شما و شرایط بدنی شما طراحی می‌شود و به صورت آنلاین پشیتبانی می‌شود.

برنامه تمرین اختصاصی بدنسازی تن ورز مناسب چه افرادی است؟

این برنامه تمرینی می‌تواند برای هر فرد و با هر سطح آمادگی بدنی مناسب باشد. چون خاص شما و با توجه به شرایط بدنی و حتی امکانات ورزشی شما طراحی می‌شود. فقط کافی است در فرم اطلاعاتی خود توضیحات لازم را برای مربیان خود تکمیل کنید.

مزیت‌های برنامه تمرین بدنسازی اختصاصی تن ورز چیست؟

  • معرفی برنامه فشرده افزایش حجم بازو در 4 هفتهاستفاده از تجربه مربیان رسمی فدراسیون بدنسازی ایران
  • برخورداری از یک برنامه تمرینی آنلاین بدنسازی به ویژه برای افرادی که به هر دلیلی امکان دستری به مربی متخصص بدنسازی را ندارند
  • داشتن پشتیبانی آنلاین مربی. به عبارتی مربی آنلاین بدنسازی را در تن ورز تجربه خواهید کرد.
  • پرداخت مبلغی منصفانه با داشتن یک برنامه اختصاصی و کاملا حرفه‌ای در کنار پشتیبانی آنلاین

روش دریافت برنامه اختصاصی بدنسازی

برای دریافت برنامه اختصاصی کافی است فرم اطلاعاتی زیر را تکمیل کنید. مربیان تن ورز طی مدت ۵ الی ۷ روز کاری این برنامه را برای شما طراحی خواهند کرد و پس از طی مراحل تایید و ثبت در نرم افزار نسخه برنامه در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

در صورت تمایل شما می‌توانید در کنار برنامه تمرین اختصاصی بدنسازی خود از برنامه رژیم غذایی اختصاصی و همچنین برنامه مکمل ورزشی نیز استفاده نمایید.

پشتیبانی برنامه‌ آنلاین بدنسازی تن ورز

شما با درخواست برنامه تمرینی علاوه بر برنامه تمرینی خود یک فایل راهنمای حرکات و تصاویر آموزش حرکات را نیز دریافت خواهید کرد. ضمن آن‌که طی برنامه مشخص می‌توانید هر روز در طی مدت برنامه در صورت داشتن سوالات از کانالی که به شما معرفی می‌شود با مربیان خود در ارتباط باشید و راهنمایی بگیرید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 رای)

Loading...

PN:1691


مشاوره و برنامه تمرینی بدنسازی

1 اطلاعات فردی
2 هدف ورزشی
3 اطلاعات تکمیلی
4 اطلاعات تکمیلی اختیاری
5 ثبت و پرداخت