برنامه افزایش حجم و وزن نوجوانان توسط تیم مربیان تن‌ورز به‌منظور افزایش وزن در این سن طراحی شده است. وزن مناسب به سلامت بدن و رشد بهتر نوجوانان کمک می‌کند. در نتیجه اگر کمبود وزن دارید؛ به شما برنامه افزایش حجم نوجوانان را توصیه می‌کنیم. این تمرینات مختص سه روز در هفته طراحی شده است. برنامه افزایش وزن نوجوانان به تجهیزات باشگاهی نیاز دارد.

برای آشنایی بیشتر با راهنمای تخصصی بدنسازی نوجوانان، ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.

برنامه تمرین نوجوانان مناسب چه افرادی است؟

این برنامه تمرینی مخصوص نوجوانانی طراحی شده است که کمبود وزن دارند. این تمرینات نیاز به آمادگی بدنی ندارد. در نتیجه اگر تا به حال ورزش نکرده‌اید، می‌توانید بدون هیچ نگرانی از این برنامه بدنسازی برای نوجوانان استفاده کنید. همچنین لازم است که در کنار برنامه تمرینی مناسب، رژیم غذایی اصولی را نیز رعایت کنید. یک برنامه تغذیه‌ای افزایش حجم باید شامل تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن باشد.

شما می‌توانید در هر سطح تمرینی، مبتدی تا پیشرفته از مشاوره بدنسازی آنلاین با مربیان متخصص تن ورز بهره‌مند شوید. برای دریافت برنامه رژیم غذایی حجم کلیک کنید.

معرفی برنامه تمرینی نوجوانان

معرفی برنامه افزایش حجم و وزن نوجوانانبرنامه افزایش حجم نوجوانان برای سه روز در هفته طراحی شده و شامل سه برنامه متفاوت تخصصی IB1، IB2 و IB3 می‌باشد. تعداد تمرینات برنامه تمرین افزایش حجم و وزن نوجوانان جمعاً 23 حرکت است و تمام عضلات بدن را درگیر می‌کند.

برای کسب نتیجه بهتر در عضله سازی و بدنسازی نوجوانان، تمرینات را به صورت یک روز در میان انجام دهید. همچنین خواب و استراحت کافی در شبانه‌روز را فراموش نکنید.

جدول برنامه افزایش حجم و وزن نوجوانان

برنامه بدنسازی نوجوانان به چه تجهیزاتی نیاز دارد؟

برنامه تمرینی نوجوانان تنها 60 دقیقه از شما زمان می‌گیرد و برای تمرین در باشگاه طراحی شده است. برای دریافت برنامه آنلاین بدنسازی نوجوانان کافی است که فرم انتهای صفحه را تکمیل نمایید. در وارد کردن اطلاعات دقت کافی را داشته باشید.

جمع‌بندی

برنامه افزایش حجم و وزن نوجوانان با هدف افزایش وزن در سنین نوجوانی طراحی شده است. این تمرینات مخصوص باشگاه بوده و تنها به 60 دقیقه زمان نیاز دارد. برنامه بدنسازی نوجوانان علاوه بر تناسب‌اندام، منجر به عضله سازی و افزایش وزن عضلانی می‌شود که سلامت بدن را نیز ارتقا می‌دهد. این برنامه تمرینی شامل سه برنامه تخصصی بوده و باید به صورت یک روز در میان انجام گردد.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 رای)

Loading...


N:1686


در صورت استفاده از این مقاله، نام و آدرس تن‌ورز را به عنوان منبع ذکر کنید. 

عضو کانال تلگرام و اینستاگرام تن‌ورز شوید. برای عضویت بر روی عکس زیر کلیک کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *