1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 رای)

Loading...

برنامه فشرده عضلات شکم و پهلو

چرا برنامه فشرده عضلات شکم و پهلو در 4 هفته؟ در زیبایی اندام، شکم شش تکه (سیکس پک) یک اصل بسیار مهم است. در مقایسه یک فرد چاق با شکمی بزرگ و یک فرد با شکم 6تکه کدام یک برای شما  جذاب‌تر است؟ بدون شک فرد با شکم صاف و 6تکه را انتخاب خواهید کرد. پس چرا شما شانس این جذابیت را به خود نمی‌دهید؟ با برنامه تخصصی عضلات شکم و پهلو در 4 هفته با تن‌ورز داشتن سیکس‌پک را تجربه کنید.

عضلات شکم جزو عضلات بزرگ به شمار می‌رود. باید قبول کنیم که هیچ عضله‌ای به اندازه یک شکم عضلانی و ماهیچه‌ای زیبا نیست و قطعا ورزیدگی آن به شما حس اعتماد به نفس و قدرت بیشتری خواهد داد.  نگران نباشید، شما با داشتن برنامه تخصصی عضلات شکم و پهلوی تن‌ورز در 4 هفته یک سیکس پک واقعی را تجربه کنید.

برنامه فشرده سیکس‌پک

 

برنامه فشرده عضلات شکم و پهلو شامل چه حرکاتی می شود؟

برای داشتن یک شکم 6تکه در 4 هفته نیاز به یک برنامه تمرینات تخصصی عضلات شکم و پهلو به صورت فشرده دارید تا بتوانید ظرف مدت کوتاه‌تری به نتیجه دلخواه خود برسید.

برنامه فشرده سیکس‌پک شامل تمرینات تخصصی عضلات شکم و پهلو، حرکات با استفاده از وزن بدن، تمرینات چربی‌سوزی و تمرینات قدرتی_ استقامتی است که طی 4 هفته انجام می‌گیرد. شما در طول دوره 4 هفته، نیاز نیست هر روز برای ورزش کردن برنامه‌ریزی کنید. در طول هفته 2 الی 3 روز زمان برای برنامه فشرده سیکس‌پک کافیست و البته بهتر است بین هر روز از تمرین تا تمرین بعد حداقل 1 روز فاصله و استراحت باشد.

برنامه فشرده شکم

هرچند نوع تغدیه شما در کنار برنامه تخصصی شکم بسیار تاثیرگذار است اما مهم‌ترین اصل برای داشتن یک شکم صاف و عضلانی انجام منظم تمرینات تخصصی شکم و پهلو است که چربی سوزی و عضله سازی درست و اصولی را به شما آموزش دهد.

شاید فکر کنید که در 4 هفته امکان آب کردن چربی‌های شکم و داشتن سیکس‌پک امکان‌پذیر نخواهد بود. اما اصلا نگران این موضوع نباشید. تن‌ورز به خوبی می‌داند شما هم مثل تمامی ورزش‌کاران و ورزش‌دوستان، تمایل دارید هر چه سریع‌تر نتیجه تمرینات خود را ببینید. همچنین با این فرض که شاید شما به علت مشغله‌های شغلی و روزمره، فرصت کافی برای تمرین نداشته باشید، برنامه فشرده عضلات شکم و پهلو را طراحی کرده است.

سیکس‌پک در 4 هفته

 

برنامه فشرده عضلات شکم و پهلو تن‌ورز با سایر برنامه‌های ارائه شده، متفاوت است؟

بله قطعا همین‌طور است. برنامه تخصصی عضلات شکم و پهلو تن‌ورز یک برنامه جامع و علمی است که زیر نظر اساتید مجرب بدنسازی کشور ارائه شده و به صورت تخصصی نیز نیاز‌های شما را پاسخگو خواهد بود. تن‌ورز با در نظر گرفتن احتمالات متفاوتی از جمله، کمبود وقت برای ورزش، امکانات باشگاهی ضعیف، اضافه وزن و …. برنامه فشرده شکم را برنامه‌ریزی کرده است. فراموش نکنید هدف تن‌ورز سلامت عمومی جامعه در هر شرایطی است.

شرایط استفاده از برنامه فشرده عضلات شکم و پهلو تن‌ورز

استفاده از برنامه تخصصی عضلات شکم و پهلو تن‌ورز بسیار ساده و راحت است. شما برای استفاده از برنامه فشرده سیکس‌پک نیاز به مربی ندارید. تن‌ورز به تنهایی مربی شماست. فقط کافیست به نزدیک‌ترین باشگاه برای 2 روز در هفته مراجعه کنید. برنامه فشرده سیکس‌پک این امکان را به شما می‌دهد تا با صرف زمان و هزینه کمتر، در مدت زمان کمتری به تناسب اندام و یک شکم صاف و 6 تکه برسید. برای داشتن سیکس‌پک در 4هفته به برنامه تخصصی شکم تن‌ورز اعتماد کنید.

برنامه فشرده عضلات شکم

جمع‌بندی

تن‌ورز، با ارائه برنامه‌های اختصاصی و تخصصی ورزشی پیشگام در حفظ سلامت جامعه است. برنامه فشرده عضلات شکم و پهلو تنها یکی از برنامه‌های مهیج و در عین حال اصولی برای آب کردن چربی‌های اضافه شکم و داشتن یک شکم صاف و عضلانی است. برنامه فشرده سیکس‌پک مجموعه‌ای از تمرینات تخصصی عضلات شکم و پهلو است که شما را وادار می‌کند تا داشتن اندام زیبا و سیکس‌پک در 4 هفته را تجربه کنید و از زیبایی عضلات و اندام خود لذت ببرید.

 شما می‌توانید با چند کلیک ساده و با در اختیار داشتن برنامه تخصصی عضلات شکم و پهلو به صورت برنامه آنلاین، تمرینات تخصصی عضلات شکم و پهلو را به صورت فشرده از همین امروز شروع کنید.

در صورت تمایل می‌توانید از سایر برنامه‌های تخصصی تن‌ورز در حوزه بدنسازی و تناسب اندام نیز بهره ببرید:

برنامه اختصاصی بدنسازی زیر نظر مربی

برنامه اختصاصی رژیم غذایی

برنامه اختصاصی مکمل ورزشی

برنامه فشرده بدنسازی بانوان در 6 هفته

برنامه فشرده عضلات سینه در 4 هفته

برنامه فشرده عضلات پا در 4 هفته

برنامه فشرده عضلات شکم و پهلو – سیکس پک در 4 هفته

برنامه فشرده افزایش حجم بازو در 4 هفته

برنامه فشرده بدن تابستانی در 4 هفته

برنامه مقدماتی تمرین در منزل  

 برنامه نیمه‌حرفه‌ای تمرین در منزل 

 برنامه پیشرفته تمرین در منزل

برنامه تمرین در محل کار

N:1582

تالیف:

واحد تولید محتوای تن‌ورز

در صورت استفاده از این مقاله، نام و آدرس تن‌ورز را به عنوان منبع ذکر کنید. 

عضو کانال تلگرام و اینستاگرام تن‌ورز شوید. برای عضویت بر روی عکس زیر کلیک کنید.