اخبار

برگزاری نخستین دوره مربی‌گری درجه 2 بانوان

 • زهره مرزوقی نایب رئیس بانوان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اعلام نمود: برای اولین بار کلاس مربی‌گری درجه 2 در رشته بدنسازی و پرورش اندام در ایران توسط فدراسیون برگزار می‌گردد.

  به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، زهره مرزوقی نایب رئیس بانوان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اعلام نمود به منظور ارتقاء سطح دانش و تخصص بانوان علاقه‌مند به رشته بدنسازی و پرورش اندام در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ کلاس مربی‌گری درجه 2 جهت بانوان علاقه‌مند برای اولین بار در ایران توسط فدراسیون برگزار می گردد.


  بانوان علاقه‌مند جهت شرکت در کلاس مربی‌گری درجه ۲ باید ۷۵ امتیاز سمینار را داشته باشند لازم به ذکر است تاریخ سمینار ۷۵ امتیازی جهت مربیگری درجه 2 باید بعد از دریافت کارت مربیگری درجه 3 تا زمان شرکت در مربیگری درجه 2 باشد.

  زهره مرزوقی اعلام نمود به منظور آماده‌سازی مقدمات کلاس مربی‌گری درجه ۲ برای بانوان ۴ سمینار ۵۰ امتیازی در اسفندماه توسط فدراسیون برگزار می‌کنیم علاقمندان می‌توانند در سمینار‌های پیش بینی شده شرکت نمایند تا در اردیبهشت ‌ماه بتوانند در کلاس مربی‌گری درجه ۲ بدنسازی و پرورش اندام که برای اولین بار در کشور برگزار می‌گردد شرکت نمایند.(جهت مربی‌گری درجه سه،‌ 75امتیاز سمینار لازم است و برای مربی‌گری درجه دو 75 امتیاز سمینار لازم است).

  زهره مرزوقی در پایان اعلام نمود تمام توان خود را به کار می‌گیریم تا بتوانیم سطح علمی و فنی بانوان را ارتقاء دهیم .

   

  منبع: فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.