برنامه‌های بدنسازی, مقالات

معرفی بهترین اپلیکیشن ورزش در خانه

معرفی 16 اپلیکیشن برتر برنامه ورزش در خانه و نرم افزار ورزش در خانه
 • معرفی بهترین اپلیکیشن ورزش در خانه

  آیا شما هم از اپلیکیشن ورزش در خانه استفاده می‌کنید؟ انتخاب شما نرم افزار ورزش در خانه ایرانی است یا خارجی؟ امروزه انواع برنامه‌ ورزش در خانه رایگان برای آیفون و اندروید عرضه می‌شوند. حتی برخی پلتفرم‌ها نیاز کاربر را به دریافت برنامه حضوری کاهش داده‌اند. تن ورز شما را با دانلود رایگان ورزش در خانه آشنا کرده و بهترین برنامه‌ها را برای شما معرفی می‌کند. با ما همراه باشید.

  برنامه تمرینی و رژیم غذایی تن ورز گیف

  اپ رایگان ورزش در خانه

  همان‌طور که می‌دانید بهترین انتخاب برنامه‌های بدنسازی تخصصی است که توسط مربی طراحی می‌شوند. بااین‌حال در بعضی شرایط امکان حضور در باشگاه یا دریافت برنامه از مربی وجود ندارد. نگران نباشید؛ پیشرفت تکنولوژی کار ورزشکاران را راحت‌تر کرده است. با هر سیستم عاملی امکان دریافت برنامه ورزش در خانه خارجی و ایرانی وجود دارد. کافی است بر روی لینک دانلود هر نرم افزار کلیک کنید.

  اپلیکیشن ورزش در خانه جی فیت

  اپلیکیشن JEFIT Workout Club

  اگر به دنبال برنامه‌‌ای برای تمرین در باشگاه یا منزل هستید، JEFIT Workout را از دست ندهید. این نرم افزار برای سطوح مختلف تمرینی مبتدی تا پیشرفته طراحی شده است. حتی برای رشته‌های ورزشی دیگر مانند بیس بال نیز طراحی برنامه دارد.

  جهت دریافت برنامه کلیک کنید: برنامه ورزش در خانه

  این نرم افزار دارای سیستم‌های مختلف تمرینی مانند 3 روز در هفته و 5×5 می‌باشد. همچنین برای افزایش قدرت یا تمرینات پاورلیفتینگ نیز این اپ مناسب است. می‌توانید برحسب عضله هدف، تمرینات خود را طراحی نمایید. برای دانلود نرم افزار JEFIT Workout Club کلیک کنید.

  نرم افزار ورزش در خانه اس ورک ایت

  نرم افزار ورزش در خانه برای آیفون و اندروید Sworkit Fitness & Workout

  این برنامه برای تمرین در منزل بدون حضور در باشگاه است. قادر هستید با این اپلیکیشن ورزش در خانه رایگان، سیستم‌های تمرینی گوناگون را استفاده کنید. افراد بسیار زیادی در دنیا از این نرم افزار استفاده می‌کنند. با این برنامه همه اهداف از قبیل کاهش وزن، افزایش حجم، بهبود انعطاف‌پذیری و…. قابل دسترسی هستند.

  اگر فرصت کافی برای تمرین ندارید، این اپ را نصب کنید. همچنین بخش مهم و جذاب آن، تمرینات ویژه افراد زیر 18 سال است. برای نصب و دانلود نرم افزار Sworkit Fitness & Workout نمایید.

  آدیداس در معرفی بهترین اپلیکیشن ورزش در خانه

  نرم افزار Adidas Training by Runtastic

  اگر به دنبال یک نرم افزار ورزش در خانه بانوان و آقایان جامع هستید، این اپ را از دست ندهید. برنامه آدیداس با ساعت‌های هوشمند سازگار است. شامل بیش از 190 برنامه قدرتی با هدف بهبود فرم بدنی می‌باشد. این اپ شامل تمرینات کوتاه بوده و قادر خواهید بود این تمرینات را شخصی‌سازی نمایید.

  جهت دریافت برنامه زیر نظر مربی کلیک کنید: برنامه تمرینی و رژیم غذایی

  تمرینات برای اهداف گوناگونی همچون چربی سوزی، بهبود تعادل و سلامتی مناسب هستند. می‌توانید برای رشته‌های مختلف حتی یوگا و بوکس نیز در این اپ، طراحی برنامه داشته باشید. به کمک این نرم افزار یک شبکه اجتماعی ساخته و برای همدیگر انگیزه و انرژی ایجاد کنید. جهت  دانلود نرم افزار Adidas Training by Runtastic کلیک نمایید.

  تمرینات ۷ دقیقه ای در اپلیکیشن ورزش در خانه

  برنامه 7Minute Workout

  این اپلیکیشن با بیش از 3 میلیون کاربر در سال 2016 به عنوان بهترین اپ ورزشی انتخاب شد. نرم افزار مذکور به کاهش وزن، افزایش قدرت و بهبود فرم عضلات شکم کمک می‌کند. از دیگر مزایای این برنامه ارائه ویدئو انجام صحیح حرکات است. تمامی تمرینات این اپلیکیشن ورزش در خانه، به صورت تمرینات کوتاه 7 دقیقه‌ای ارائه می‌شود. تمرینات با سیستم دایره‌ای و با شدت بالا طراحی شده‌اند. جهت دانلود برنامه  7Minute Workout را کلیک کنید.

  نرم افزار ورزش در خانه ان تی سی

  نرم افزار رایگان Nike Training Club

  این نرم افزار دارای بیش از 185 برنامه شامل تمرینات یوگا، HIIT و تمرینات با وزن بدن است. همچنین دارای تمرینات بدون تجهیزات و تمرینات کاردیو نیز می‌باشد. به کمک آن بر اساس نوع عضلات، برنامه طراحی کنید. این اپلیکیشن شامل برنامه‌های تمرینی با زمان‌های مختلف است. می‌توانید از برنامه‌های کوتاه 5 دقیقه‌ای تا تمرینات 60 دقیقه‌ای را انتخاب نمایید.

  امکان استفاده از برنامه برای سطوح مبتدی تا پیشرفته در انواع شدت‌های تمرینی وجود دارد. برای دانلود نرم افزار  Nike Training Club کلینک نمایید.

  هوم ورک اوت در معرفی بهترین اپلیکیشن ورزش در خانه

  اپلیکیشن ورزش در خانه رایگان Home Workout – No Equipment

  آیا فرصت کافی برای تمرین ندارید؟ پس این نرم افزار را از دست ندهید. به کمک این برنامه تمرینات روزانه برای تمام عضلات اصلی داشته و به تناسب اندام برسید. همچنین به تجهیزات خاصی نیاز نخواهید داشت. تمرینات به صورت ویدئو و انیمیشن ارائه شده و نگرانی وجود نخواهد داشت. همچنین با ارائه تمرینات کششی و گرم کردن بدن، خطرات آسیب‌دیدگی به مراتب کاهش می‌یابد.

  برنامه و تمرینات خود را شخصی‌سازی کرده و روند تغییرات خود را به کمک نمودار مشاهده کنید. می‌توانید با دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی این اپ را به اشتراک بگذارید. این نرم افزار تمرینات بسیاری در زمینه چربی سوزی و تمرینات متناوب با شدت بالا ارائه می‌دهد. جهت دانلود نرم افزار Home Workout – No Equipment کلیک کنید.

  اپلیکیشن ورزش در خانه جیم شو

  اپلیکیشن ورزش در خانه جیم شو

  علاوه بر برنامه‌های خارجی، نرم افزارهای ایرانی نیز از تنوع خوبی برخوردار هستند. جیم شو دارای بخش‌های مختلف تمرین و تغذیه می‌باشد. همچنین طیف وسیعی از تمرینات نظیر یوگا، بدنسازی و… را شامل می‌شود. برنامه دارای قسمتی مخصوص کالری شماری است که برای رعایت رژیم غذایی بسیار کمک خواهد کرد.

  مهم‌ترین بخش اپ، قسمت جیم شو TV می‌باشد. شما شاهد صدها ویدئو و فیلم آموزش حرکات در این قسمت خواهید بود.افراد در رده‌های سنین متفاوت با انواع آمادگی جسمانی امکان استفاده از جیم شو را دارند. همچنین از دیگر جذابیت‌های این برنامه بخش بانک موسیقی آن است. برای دانلود اپلیکیشن جیم شو کلیک نمایید.

  بدنساز آنلاین یک نرم افزار ورزش در خانه

  بدنساز آنلاین یک نرم افزار ورزش در خانه برای اندروید

  بدنساز آنلاین یک برنامه ایرانی جامع و کاملاً حرفه‌ای می‌باشد. پس از نصب و ثبت‌نام در این برنامه باید به سؤالاتی مثل اندازه قد، وزن و سن پاسخ دهید. همچنین میزان فعالیت‌های روزانه و اندازه بخش‌های مختلف بدن مثل دور گردن، دور مچ و… نیز پرسیده می‌شود.

  به کمک این اطلاعات، به صورت خودکار شاخص توده بدنی محاسبه خواهد شد. همچنین میزان کالری برای فعالیت‌های روزانه، وزن ایده‌آل و… نیز ذکر می‌گردد. در برنامه بدنساز آنلاین، با مربیان مشورت کرده و برنامه مخصوص خود را دریافت کنید. برای دانلود نرم افزار بدنساز آنلاین کلیک نمایید.

  معرفی بهترین اپلیکیشن ورزش در خانه و فیتب

   اپلیکیشن فیتب

  فیتب بیش از 180 ویدئو آموزش حرکات تمرینی در 12 دسته‌بندی مختلف دارد. این ویدئوها شامل تمرینات در منزل و باشگاه بوده و به تجهیزات پیشرفته خاصی نیاز ندارند. این اپ شامل برنامه‌های تمرین، رژیم غذایی و مکمل برای افراد با سطوح تمرینی مختلف است. تمامی برنامه‌ها توسط مربیان طراحی می‌شوند. همچنین محاسبه شاخص BMI و کالری شماری دقیق از امکانات این نرم افزار است. برای دانلود اپلیکیشن فیتب کلیک کنید.

  اپلیکیشن ورزش در خانه فیتنس کار

  نرم افزار فیتنس کار

  فیتنس کار دارای بانک حرکات ورزشی و بدنسازی با بیش از 1400 حرکت است. می‌توانید برنامه‌های خود را در این اپ قرار دهید تا در هر کجا به آن دسترسی داشته باشید. همچنین به کمک این اپ از نحوه صحیح انجام حرکات مطمئن شوید. اگر برنامه تمرینی ندارید، از برنامه‌های این نرم‌افزار که از سطح مبتدی تا پیشرفته را شامل می‌شود، استفاده کنید. جالب است بدانید امکان ساخت برنامه تمرینی و شخصی‌سازی آن در این نرم افزار وجود دارد. جهت دانلود اپلیکیشن فیتنس کار کلیک نمایید.

  نرم افزار ورزش در خانه پا به پا

  پا به پا یک نرم افزار ورزش در خانه بدون تجهیزات

  بدون نیاز به امکاناتی خاص یا صرف زمان زیاد به کمک پا به پا به اهداف خود برسید. این نرم افزار شامل تمرینات 7 دقیقه‌ای بر پایه تحقیقات علمی می‌باشد. این تمرینات پرفشار با استراحت‌های کوتاه باعث افزایش سوخت‌وساز بدن خواهند شد.

  جهت دریافت برنامه کلیک کنید: برنامه بدنسازی نوجوانان

  همچنین تمرینات به صورت بسیار ساده و بدون تجهیزات باشگاهی هستند. پا به پا شامل رژیم‌های غذایی مخصوص کاهش و افزایش وزن است. از دیگر مزایای آن بخش موزیک‌های مخصوص تمرینات ورزشی می‌باشد. برای دانلود اپلیکیشن پا به پا کلیک نمایید.

  معرفی بهترین اپلیکیشن ورزش در خانه با های فیت

  اپلیکیشن ایرانی های فیت

  همان‌طور که می‌دانید تمرین بدون رژیم امکان‌پذیر نیست. این نرم افزار علاوه بر تمرینات بدنسازی، تمرکز زیادی بر رژیم غذایی دارد. پس از باز کردن اپلیکیشن ورزش در خانه های فیت، ابتدا مقالات تغذیه و رژیم غذایی را مشاهده خواهید کرد. در این اپ تمرینات برای هر قسمت از بدن به صورت تخصصی طراحی شده‌اند. همچنین  انیمیشن و ویدئو آموزش حرکات نیز وجود دارد.

  می‌توانید برای اهداف مختلف، در تعداد روزهای متفاوت برنامه طراحی کنید. همچنین به کمک های فیت، وزن ایده‌آل، جرم توده بدن، نسبت تناسب اندام و متابولیسم پایه خود را محاسبه نمایید. این نرم افزار دارای بخش دستور غذای رژیمی نیز می‌باشد. جهت دانلود اپلیکیشن های فیت کلیک نمایید.

  اپلیکیشن ورزش در خانه استراوا

  اپلیکیشن Strava

  تا به این‌جا انواع متفاوتی از برنامه‌های خارجی و ایرانی جهت تمرین در منزل معرفی شد. اما اگر شما نیز دونده یا دوچرخه‌سوار هستید، این اپ را از دست ندهید. به طور کلی این برنامه برای کسانی که فعالیت‌ها و ورزش‌های بیرون از منزل انجام می‌دهند، مناسب است. با استفاده از این نرم افزار، مسیر حرکت خود را با کمک GPS گوشی ثبت کنید و مسیر حرکت خود را ارزیابی نمایید.

  همچنین می‌توانید اهداف و چالش‌های ورزشی جدید نیز طراحی کنید. به کمک این اپ در مسیر دویدن، نشانه‌هایی در مسیر قرار دهید. همچنین تصاویر خود را در هنگام دویدن با دیگران به اشتراک بگذارید. با دوستان خود امکان رقابت ایجاد کنید. این اپ با گجت‌های مختلف مانند ساعت‌های هوشمند نیز هماهنگ است. جهت دانلود اپلیکیشن Strava کلیک نمایید.

  ران کیپر یک نرم افزار ورزش در خانه

  Runkeeper

  به کمک این اپ، چالشی جدید ایجاد کرده و دوستان خود را به آن دعوت نمایید. علاوه بر اپلیکیشن ورزش در خانه این برنامه را نیز نصب کنید و گزارش پیشرفت دوستان خود را مشاهده و حتی با هم صحبت کنید. به کمک این اپ امکان اطلاع از فاصله، زمان و مدت زمان ورزش به صورت صوتی وجود دارد. برنامه‌های تمرینی طراحی شده را انجام داده و تغییرات خود را در نمودار بررسی نمایید.

  این نرم افزار به دیگر برنامه‌های حوزه فیتنس و انواع برنامه ورزش در خانه متصل می‌شود. شما حتی با وصل به نرم‌افزارهای مربوطه، امکان شنیدن موسیقی دلخواه خود را خواهید داشت. برنامه Runkeeper با استفاده از بلوتوث ضربان قلب شما را چک می‌کند. همچنین به گجت‌های پوشیدنی متصل می‌گردد. برای دانلود نرم افزار Runkeeper کلیک نمایید.

  معرفی بهترین اپلیکیشن ورزش در خانه و mc25k

  نرم افزار ورزشی C25K

  علاوه بر انواع نرم افزارهای ورزشی برنامه Couch to 5K را نیز استفاده کنید. این برنامه‌ جذاب در بخش سلامت و تناسب اندام توسط تیم ACTIVE Network طراحی شده است. در این نرم افزار قادر خواهید بود 4 مربی مجازی مختلف را انتخاب نمایید. همچنین برای انجام هر تمرین به صورت صوتی راهنمایی می‌شوید.

  از دیگر مزایای آن پخش‌کننده موسیقی درون برنامه‌ای می‌باشد. به کمک این قسمت به موسیقی دلخواه خود گوش دهید. این نرم افزار قادر است فاصله و سرعت دویدن شما را محاسبه نماید. همچنین امکان تکرار تمرینات و بررسی پیشرفت وجود دارد. این اپ از تمرینات روی تردمیل نیز پشتیبانی می‌کند. برای دانلود نرم افزار C25K کلیک نمایید.

  جمع‌بندی

  پیشرفت انواع اپلیکیشن ورزش در خانه ایرانی و خارجی تمرین را برای ورزشکاران راحت‌تر کرده است. با کمک نرم افزار ورزش در خانه برای کامپیوتر یا موبایل بدون نیاز به تجهیزات به تناسب اندام برسید. JEFIT Workout Club و Nike Training Club از انواع برنامه‌های معروف خارجی هستند. فیتب، فیتنس کار و پا به پا نیز از انواع نسخه ایرانی تمرین در منزل می‌باشند. در کنار تمرینات به کمک جیم شو کالری شماری کرده و تغذیه خود را رعایت نمایید.


  تالیف:

   تن ورز تولید شده در تولید محتوای تن‌ورز


  N:1815

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای
  بازگشت به لیست

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *