برنامه‌های بدنسازی, مقالات

معرفی بهترین نرم افزار بدنسازی در باشگاه

معرفی بهترین نرم افزار بدنسازی در باشگاه
 • معرفی بهترین نرم افزار بدنسازی در باشگاه

  با اپلیکیشن بدنسازی در باشگاه انجام تمرینات از سطوح مبتدی تا پیشرفته آسان‌تر است. نرم افزار بدنسازی در باشگاه کمک می‌کند تا از انجام اصولی تمرینات مطمئن شوید. حتی می‌توانید به وسیله آن‌ها برنامه تمرینی خود را از مربیان دریافت نمایید. برخی از این نرم افزارها شامل تمریناتی غیر از بدنسازی همچون یوگا نیز هستند. تن‌ورز بهترین نرم افزارها را برای معرفی به شما گردآوری کرده است.

  دانلود برنامه بدنسازی

  همان طور که می‌دانید بهترین برنامه بدنسازی باید به صورت تخصصی برای شما طراحی شود. با این حال برخی شرایط باعث می‌شود ورزشکاران امکان دریافت برنامه بدنسازی را نداشته باشند. با پیشرفت علم این نگرانی برطرف شده است.

  برنامه تمرینی و رژیم غذایی تن ورز گیف

  نرم افزارهای زیر برای انواع سیستم عامل‌ها مناسب بوده و مشکلی ایجاد نمی‌کنند. به کمک نرم افزارهای معرفی شده برنامه ورزش در خانه و باشگاه را دریافت نمایید.

  اپلیکیشن بدنسازی در باشگاه

  Nike Training Club بهترین برنامه بدنسازی اندروید

  به کمک این نرم افزار می‌توانید به اهداف تناسب اندام خود دست پیدا کنید. این اپلیکیشن دارای بیش از 185 برنامه مختلف در حوزه‌های یوگا و تمرین با شدت بالا است. همچنین امکان دسترسی به تمرینات با وزن بدن نیز دارد.

  برنامه تمرین بدنسازی و رژیم غذایی و مکمل ورزشی گیف

  برنامه‌های طراحی شده از 5 تا 60 دقیقه بوده و با صرف کمترین زمان و حداقل تجهیزات امکان اجرای آن‌ها وجود دارد. تمرینات در سطوح مختلف مبتدی تا پیشرفته می‌باشد. یکی دیگر از مزایای آن امکان شخصی‌سازی برنامه‌های تمرینی است. همچنین امکان دریافت برنامه رژیم غذایی نیز وجود دارد. برای دانلود برنامه Nike Training Club کلیک کنید.

  نرم افزار بدنسازی در باشگاه

  اپلیکیشن بدنسازی در باشگاه Adidas Training

  یکی دیگر از انواع اپلیکیشن بدنسازی در باشگاه، Adidas Training است. با استفاده از آن به سادگی تمرینات خود را آغاز نمایید. امکان شخصی سازی برنامه‌ها نیز وجود دارد. هدف شما از تمرین در باشگاه چیست؟ چربی سوزی؟ افزایش قدرت؟ یا بهبود تعادل؟ به کمک این اپلیکیشن به تمام اهداف تمرینی خود می‌رسید. همچنین می‌توانید بر عضلات کل بدن تمرکز داشته باشید.

  تمرینات از سطوح مبتدی تا پیشرفته می‌باشد. از دیگر جذابیت‌های آن امکان ساخت شبکه اجتماعی و ارتباط با دیگر ورزشکاران است. بیشتر بخش‌های این نرم افزار رایگان بوده و تنها برخی قسمت‌ها نیاز به پرداخت هزینه دارند. جهت دانلود Adidas Training کلیک نمایید.

  معرفی بهترین نرم افزار بدنسازی در باشگاه

  Keep Trainer یکی از بهترین اپلیکیش های بدنسازی

  اگر به دنبال یک نرم افزار بدنسازی در باشگاه خوب هستید، برنامه Keep Trainer را نصب کنید. این برنامه بهترین نرم افزار گوگل پلی در سال 2018 شناخته شده است. اپلیکیشن مذکور دارای بیشتر از 400 برنامه تمرینی در جهت تناسب اندام و بهبود سلامت بدنی است.

  این برنامه اهداف مختلفی همچون کاهش وزن، افزایش حجم، تمرینات هوازی و یا تمرینات تخصصی را پوشش می‌دهد. به کمک ویدئوهای پیشرفته و انیمیشن، نحوه صحیح انجام حرکات را نیز فرا بگیرید. تمرینات از سطوح مبتدی تا پیشرفته بوده و امکان شخصی‌سازی نیز وجود دارد. برای دانلود Keep Trainer کلیک کنید.

  اپلیکیشن بدنسازی در باشگاه

  Fitness & Bodybuilding

  به دنبال بهترین نتیجه در کمترین زمان هستید؟ این نرم افزار اجازه می‌دهد تا برنامه شخصی متناسب با نیازهای خود را ایجاد نمایید. همچنین با دانلود این نرم افزار به بانک اطلاعاتی جامعی از تمرینات دسترسی دارید. به کمک ویدئوهای آموزشی نیز از نحوه انجام تمرینات اطمینان کسب کنید. این اپلیکیشن بدنسازی در باشگاه شامل تمرینات با اهداف مختلف بدنسازی، پاورلیفتینگ و فیتنس است.

  برنامه تمرینی و رژیم غذایی تن ورز گیف

  تمرینات بر اساس هر عضله، تقسیم بندی شده‌اند. همچنین پس از هر آپدیت، عکس و تمرینات جدید به آن اضافه می‌شود. علاوه بر این می‌توانید روند پیشرفت خود را به کمک نمودار بررسی نمایید. جهت دانلود نرم افزار بدنسازی در باشگاه Fitness & Bodybuilding کلیک کنید.

  نرم افزار بدنسازی در باشگاه

  FitOn

  به کمک FitOn، در باشگاه، منزل و یا محیط بیرون از خانه تمرین کنید. بخشی از این نرم افزار مختص تمرینات یوگا جهت کاهش استرس و تمرینات کاردیو، پیلاتس و قدرتی است. همچنین به کمک مربی‌های این اپلیکیشن می‌توانید برنامه‌های مخصوص به خود را نیز دریافت کنید. با ویدئوهای آموزشی مربیان معروف، نحوه انجام تمرینات را فرا بگیرید. جهت دانلود نرم افزار بدنسازی در باشگاه FitOn کلیک نمایید.

  معرفی بهترین نرم افزار بدنسازی در باشگاه

  برنامه JEFIT

  بیش از 8 میلیون کاربر در سراسر جهان از این نرم افزار استفاده می‌کنند. امکان استفاده از برنامه‌های تمرینی در باشگاه و حتی در منزل وجود دارد. این برنامه شامل انواع تمرینات مبتدی، تمرینات 5×5، لیفت‌های قدرتی و تمرینات اسپیلت سه یا چهار روزه است. همچنین امکان استفاده از تمرینات حرفه‌ای بدنسازی، پاورلیفتینگ و تمرینات کتل‌بل وجود دارد.

  با کمک این برنامه تمرینات خود را در برنامه ثبت کرده و پیشرفت خود را ارزیابی نمایید. JEFIT شامل بیش از 1300 فیلم آموزشی مختلف برای آموزش حرکات است. زمان‌های استراحت، ست‌های سوپرست، زمان‌های داخلی و سیستم محاسبه بدن نیز در آن نمایش داده می‌شود. برای دانلود JEFIT کلیک کنید.

  اپلیکیشن بدنسازی در باشگاه

  اپلیکیشن بدنسازی در باشگاه فیتنس کار 

  این نرم افزار ایرانی بیش از 1400 حرکت ورزشی و بدنسازی دارد. می‌توانید برنامه‌های خود را در این اپلیکیشن بدنسازی در باشگاه قرار دهید تا دسترسی به آن آسان‌تر باشد. همچنین می‌توانید از نحوه صحیح انجام حرکات به کمک فیتنس کار، مطمئن شوید. اگر برنامه تمرینی ندارید، از برنامه‌های این نرم‌افزار از سطوح مبتدی تا پیشرفته بهره ببرید. جهت دانلود برنامه فیتنس کار کلیک نمایید.

  نرم افزار بدنسازی در باشگاه

  شش تکه

  اپلیکیشن شش تکه به آموزش حرکات پرورش اندام، تمرین در باشگاه و حتی منزل کمک می‌کند. به کمک این برنامه به تناسب اندام رسیده و سلامت خود را افزایش دهید. این نرم‌افزار برنامه‌های تمرینی را بر اساس دسته‌بندی عضلات بدن ارائه می‌دهد. حتی امکان اجرای تمرین در منزل بدون نیاز به تجهیزات با برنامه شش تکه وجود دارد. این نرم افزار دارای راهنمای تصویری حرکات بوده و بابت اجرای تمرینات نگرانی نخواهید داشت. برای دانلود شش تکه کلیک کنید.

  معرفی بهترین نرم افزار بدنسازی در باشگاه

  بدن ساز من یک نرم افزار بدنسازی در باشگاه

  بدن ساز من امکان مشاهده حرکات را در طبقه‌بندی آناتومی به شما می‌دهد. برای انجام حرکات به صورت صحیح، فیلم آموزشی ارائه داده است. توضیحات، ویژگی و روش انجام هر حرکت نیز در اختیار شما قرار دارد. به صورت پیش‌فرض امکان دریافت 4 برنامه تمرینی را به طور همزمان دارید. همچنین امکان دریافت برنامه از دیگر اعضا وجود دارد.

  از دیگر مزایای بدن ساز من، جدول ارزش غذایی و محاسبه کالری می‌باشد. همچنین می‌توانید برنامه غذایی خود را تعریف کنید. با این اپلیکیشن شاخص توده بدنی، ضربان قلب بیشینه و حتی امکان محاسبه یک تکرار بیشینه را خواهید داشت. برای دانلود بدن ساز من کلیک کنید.

  اپلیکیشن بدنسازی در باشگاه

  باشگاه بدنسازی

  در این نرم افزار با حدود 200 حرکت برای طراحی برنامه‌های تمرینی، آشنا می‌شوید. طرز صحیح اجرای حرکات با استفاده از گیف‌ها نشان داده می‌شود. همچنین با نمایش آناتومی بدن و عضلات تحت فشار، شناخت دقیق‌تری از حرکات به وجود می‌آید. امکان دریافت برنامه بدنسازی از مربیان مجرب نیز وجود دارد. با این نرم افزار برنامه شخصی خود را ساخته، رکورد و اندازه عضلات خود را نیز ثبت کنید. جهت دانلود برنامه باشگاه بدنسازی کلیک نمایید.

  جمع بندی

  امروزه انواع اپلیکیشن بدنسازی در باشگاه با پیشرفت قابل توجهی روبرو بوده است. نرم افزار بدنسازی در باشگاه کمک می‌کند تا با نحوه انجام حرکات نیز آشنا شوید. برخی اپلیکیشن‌ها شامل برنامه‌های تمرینی متفاوت و رایگان هستند. همچنین امکان محاسبه کالری و حتی دریافت رژیم غذایی نیز در آن‌ها وجود دارد. Nike Training Club از برترین برنامه‌های خارجی و شش تکه تنها یکی از نرم افزارهای ایرانی است.


  تالیف:

   تن ورز تولید شده در تولید محتوای تن‌ورز


  N:1629

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۸ رای

  نوشته های مشابه

  1 دیدگاه در “معرفی بهترین نرم افزار بدنسازی در باشگاه

  1. مرضیه گفت:

   خوب بودن

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *