برنامه‌های بدنسازی, مقالات

برنامه کامل بدنسازی

معرفی برنامه کامل بدنسازی
 • معرفی برنامه کامل بدنسازی

  برنامه کامل بدنسازی تن‌ورز شامل بهترین برنامه بدنسازی، رژیم غذایی و برنامه مکمل است. تیم تن‌ورز با توجه به هدف، ویژگی‌های فردی و موارد مهم دیگر یک برنامه حرفه ای بدنسازی را طراحی می‌کنند و شما یک برنامه بدنسازی اختصاصی دریافت خواهید کرد. عواملی هم‌چون سابقه تمرینی، بیماری، آسیب بدنی و… نیز در نظر گرفته می‌شوند. همچنین امکان طراحی تمرینات برای منزل با توجه به تجهیزات شما وجود دارد. در کنار برنامه، عکس و توضیحات حرکات تمرینی ارائه شده و با یک مربی پشتیبان در ارتباط خواهید بود.

  برای آشنایی بیشتر با برنامه کامل بدنسازی برای افزایش حجم، عضله سازی، کاهش چربی بدن، لاغری و… در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

  مزایای برنامه تمرینی با مکمل و رژیم تن ورز

  • مشاوره رایگان
  • دریافت پشتیبانی کامل در طول دوره
  • طراحی برنامه تغذیه با مواد غذایی در دسترس و روزانه افراد
  • دریافت برنامه مکمل بدنسازی به همراه میزان و شیوه مصرف
  • مربیان با سابقه‌ و دارای مدرک مربیگری از فدراسیون ایران و جهان
  • طراحی برنامه تمرینی به همراه توضیح کامل و عکسدار مراحل انجام حرکت
  • مربیان حرفه‌ای خانم برای طراحی تخصصی برنامه و پیگیری ورزشکاران خانم
  • طراحی برنامه کامل بدنسازی  برای ورزشکاران از سطح مبتدی تا حرفه‌ای با اهداف متفاوت

  معرفی برنامه حرفه ای بدنسازی تن‌ورز

  یکی از تفاوت‌های تیم مربیان تن‌ورز، طراحی برنامه به صورت تیمی برای هر یک از افراد است. این تیم متشکل از متخصصین این حوزه در طراحی تمرین، تغذیه و مکمل می‌باشد. در نتیجه به مراتب دقت نظر بیشتری در ساختار و طراحی خواهد شد. برنامه بدنسازی و رژیم غذایی به همراه مکمل کامل‌ترین نوع برنامه بدنسازی است.

  برنامه تمرینی و رژیم غذایی آنلاین تن‌ورز با توجه به هدف، مشخصات، سابقه تمرینی، حساسیت‌های غذایی، بیماری‌ها، داروهای مصرفی و… برنامه‌ریزی می‌شود. طی سال‌ها فعالیت، تیم متخصص تن‌ورز همراه تعداد بسیار زیادی ورزشکار در سطوح مبتدی تا حرفه‌ای و مسابقاتی بوده است. پس شما با هر سابقه تمرینی و با هر هدفی می‌توانید با خیال راحت سفارش درخواست مربی آنلاین بدنسازی خود را ثبت کنید.

  مربی پشتیبان شما در طول دوره پیگیر و پاسخگوی تمامی سئوالات شما خواهد بود. همچنین بر روند انجام تمرینات نظارت خواهد داشت. همچنین امکان دریافت برنامه تمرینی در منزل نیز وجود دارد. در این صورت برنامه تمرین با رژیم غذایی و مکمل با توجه به تجهیزات ورزشی شما طراحی می‌گردد.

  همان‌طور که می‌دانید تغذیه 70 درصد مسیر موفقیت در بدنسازی  است. لازم است که در کنار انجام تمرینات حتماً از رژیم غنی و کامل بهره ببرید. رژیم غذایی در برنامه حرفه‌ای بدنسازی تن‌ورز از مواد غذایی روزانه و در دسترس تشکیل شده است. این رژیم شما را محدود نکرده و سبک زندگی‌تان را تغییر می‌دهد.

  مصرف مکمل در برنامه تمرینی و رژیم غذایی حائز اهمیت است. مکمل‌ها در صورتی نتیجه‌بخش هستند که در کنار رعایت رژیم و انجام مداوم تمرینات مصرف شوند. برنامه مکمل تن‌ورز متشکل از تمامی مکمل‌های مورد نیاز شما است. برای مثال اگر احتیاج به مصرف گینر داشته باشید، مربیان چندین برند خوب و معتبر در داروخانه‌های ایران را معرفی خواهند کرد. در نتیجه شما حق انتخاب خواهید داشت. همچنین طرز استفاده و میزان مصرف مکمل نیز به شما آموزش داده خواهد شد.

  برنامه تمرینی و غذایی بدنسازی برای بانوان نیز توسط مربیان متخصص خانم‌ طراحی می‌گردد. پشتیبان این ورزشکاران مربیان خانم تیم تن‌ورز هستند.

  برنامه کامل بدنسازی

  روش دریافت برنامه کامل بدنسازی تن‌ورز

  ابتدا مشخصات و موارد درخواست شده را به‌دقت تکمیل نمایید. ذکر توضیحات کامل به طراحی دقیق‌تر برنامه کمک می‌نماید. در صورتی که آسیب بدنی، بیماری، مصرف دارو یا حساسیت غذایی دارید؛ حتماً به طور کامل عنوان نمایید. 5 تا 7 روز کاری پس از ثبت سفارش، برنامه تمرینی با رژیم غذایی و مکمل به دست شما خواهد رسید.

  انواع برنامه‌های بدنسازی اختصاصی تن ورز

  در این قسمت قصد داریم شما را با انواع برنامه‌های بدنسازی تن ورز آشنا کنیم.

  برنامه کامل بدنسازی حجمی

  این برنامه بدنسازی اختصاصی با هدف افزایش حجم عضلات طراحی می‌شود. داشتن یک برنامه غذایی بدنسازی حجم و برنامه مکمل در کنار این برنامه تمرینی ضرورت دارد.

  برنامه کامل بدنسازی در خانه

  اگر امکان رفتن به باشگاه را ندارید در حین تکمیل فرم اطلاعات خود تجهیزاتی که در منزل در دسترس دارید را وارد نمایید تا مربیان تن ورز برنامه بدنسازی اختصاصی شما را با استفاده از تمرینات وزن بدن و تجهیزات شما طراحی کنند.

  برنامه کامل بدنسازی حرفه ای

  این برنامه شامل برنامه تمرینی بدنسازی و برنامه رژیم و برنامه مکمل ورزشی است که برای افراد حرفه‌ ای و با سطح آمادگی بدنی بالا طراحی می‌شود. شما با تکمیل سطح آمادگی بدنی خود و میزان تمریناتی که در هفته دارید به مربیان ما تصویر بهتری از خود و سطح آمادگی خود ایجاد خواهید کرد.

  برنامه کامل بدنسازی بانوان

  این برنامه ویژه بانوان و با توجه به فرم بدنی خاص برای خانم‌ها و توسط مربیان خانم طراحی می‌شود. این برنامه نیز شامل برنامه رژیم غذایی و برنامه تمرینی و مکمل می‌باشد.

  توجه:

  تن ورز برای راحتی کاربران گرامی با طراحی فرم اطلاعاتی مرتبط و دریافت اطلاعات پایه شما با توجه به درخواست شما و شرایطی که دارید یک برنامه بدنسازی اختصاصی را برای شما طراحی می‌کند. کافی است فرم مرتبط را تکمیل کنید.

  جمع‌بندی

  برنامه بدنسازی تن‌ورز تمام آن‌چه از بدنسازی نیاز دارید را برای شما فراهم می‌کند. داشتن رژیم، برنامه تمرینی مناسب و دریافت مکمل‌های ضروری کوتاه‌ترین مسیر برای رسیدن به هدف است. مصرف مکمل سالم و اصل برای آسان شدن مسیر اهمیت دارد. در نتیجه محصولات را از داروخانه‌ها تهیه کنید و برچسب شبنم را چک نمایید. رژیم غذایی شما نیاز بدنی و تمرینی شما را برطرف می‌کند.

  هرگز در برنامه تمرینی بدنسازی، حرکات را جابه‌جا نکرده و بدون مشورت با مربی تغییری در برنامه ندهید. در صورتی که درخواست تمرین در منزل دارید، نگران نباشید. برنامه تمرین در منزل تخصصی برای شما طراحی می‌شود. همچنین شما توضیح کامل و عکس‌دار حرکات را دریافت خواهید کرد. برای رسیدن به اهداف خود همین امروز قدم بردارید. موفق باشید.


  مشاوره و برنامه تمرینی بدنسازی

  1 اطلاعات فردی
  2 هدف ورزشی
  3 اطلاعات تکمیلی
  4 اطلاعات تکمیلی اختیاری
  5 ثبت و پرداخت

  N:1694

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  2 دیدگاه در “برنامه کامل بدنسازی

  1. حسن جلیلی گفت:

   آیا برنامه کامل بگیرم بهتره یا فقط تمرین؟

   1. تولید محتوا تن ورز گفت:

    سلام. دوست عزیز قطعا چون بخش تغذیه بخش اصلی و مهم در تناسب اندام است، بهتر است برنامه‌ای که دریافت می‌کنید برنامه کامل باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.