برنامه‌های بدنسازی, مقالات

Dedicated bodybuilding program

معرفی برنامه کامل بدنسازی

معرفی برنامه کامل بدنسازی

برنامه کامل بدنسازی تن‌ورز شامل بهترین برنامه بدنسازی، رژیم غذایی و برنامه مکمل است. تیم تن‌ورز با توجه به هدف، ویژگی‌های فردی و موارد مهم دیگر برنامه حرفه‌ای بدنسازی را طراحی می‌کنند. عواملی هم‌چون سابقه تمرینی، بیماری، آسیب بدنی و… نیز در نظر گرفته می‌شوند. همچنین امکان طراحی تمرینات برای منزل با توجه به تجهیزات شما وجود دارد. در کنار برنامه، عکس و توضیحات حرکات را ارائه شده و با یک مربی پشتیبان در ارتباط خواهید بود.

برای آشنایی بیشتر با برنامه کامل بدنسازی برای افزایش حجم، لاغری و… در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

مزایای برنامه تمرینی با مکمل و رژیم تن ورز

  • مشاوره رایگان
  • دریافت پشتیبانی کامل در طول دوره
  • طراحی برنامه تغذیه با مواد غذایی در دسترس و روزانه افراد
  • دریافت برنامه مکمل بدنسازی به همراه میزان و شیوه مصرف
  • مربیان با سابقه‌ و دارای مدرک مربیگری از فدراسیون ایران و جهان
  • طراحی برنامه تمرینی به همراه توضیح کامل و عکسدار مراحل انجام حرکت
  • مربیان حرفه‌ای خانم برای طراحی تخصصی برنامه و پیگیری ورزشکاران خانم
  • طراحی برنامه کامل بدنسازی برای ورزشکاران از سطح مبتدی تا حرفه‌ای با اهداف متفاوت

معرفی برنامه حرفه‌ای بدنسازی تن‌ورز

یکی از تفاوت‌های تیم مربیان تن‌ورز، طراحی برنامه به صورت تیمی برای هر یک از افراد است. این تیم متشکل از متخصصین این حوزه در طراحی تمرین، تغذیه و مکمل می‌باشد. در نتیجه به مراتب دقت نظر بیشتری در ساختار و طراحی خواهد شد. برنامه بدنسازی و رژیم غذایی به همراه مکمل کامل‌ترین نوع برنامه بدنسازی است.

برنامه تمرینی و رژیم غذایی آنلاین تن‌ورز با توجه به هدف، مشخصات، سابقه تمرینی، حساسیت‌های غذایی، بیماری‌ها، داروهای مصرفی و… برنامه‌ریزی می‌شود. طی سال‌ها فعالیت، تیم متخصص تن‌ورز همراه تعداد بسیار زیادی ورزشکار در سطوح مبتدی تا حرفه‌ای و مسابقاتی بوده است. پس شما با هر سابقه تمرینی و با هر هدفی می‌توانید با خیال راحت سفارش درخواست مربی آنلاین بدنسازی خود را ثبت کنید.

مربی پشتیبان شما در طول دوره پیگیر و پاسخگوی تمامی سئوالات شما خواهد بود. همچنین بر روند انجام تمرینات نظارت خواهد داشت. همچنین امکان دریافت برنامه تمرینی در منزل نیز وجود دارد. در این صورت برنامه تمرین با رژیم غذایی و مکمل با توجه به تجهیزات ورزشی شما طراحی می‌گردد.

همان‌طور که می‌دانید تغذیه 70 درصد مسیر موفقیت در بدنسازی  است. لازم است که در کنار انجام تمرینات حتماً از رژیم غنی و کامل بهره ببرید. رژیم غذایی در برنامه حرفه‌ای بدنسازی تن‌ورز از مواد غذایی روزانه و در دسترس تشکیل شده است. این رژیم شما را محدود نکرده و سبک زندگی‌تان را تغییر می‌دهد.

مصرف مکمل در برنامه تمرینی و رژیم غذایی حائز اهمیت است. مکمل‌ها در صورتی نتیجه‌بخش هستند که در کنار رعایت رژیم و انجام مداوم تمرینات مصرف شوند. برنامه مکمل تن‌ورز متشکل از تمامی مکمل‌های مورد نیاز شما است. برای مثال اگر احتیاج به مصرف گینر داشته باشید، مربیان چندین برند خوب و معتبر در داروخانه‌های ایران را معرفی خواهند کرد. در نتیجه شما حق انتخاب خواهید داشت. همچنین طرز استفاده و میزان مصرف مکمل نیز به شما آموزش داده خواهد شد.

برنامه تمرینی و غذایی بدنسازی برای بانوان نیز توسط مربیان متخصص خانم‌ طراحی می‌گردد. پشتیبان این ورزشکاران مربیان خانم تیم تن‌ورز هستند.

برنامه کامل بدنسازی

روش دریافت برنامه حرفه‌ای بدنسازی تن‌ورز

ابتدا مشخصات و موارد درخواست شده را به‌دقت تکمیل نمایید. ذکر توضیحات کامل به طراحی دقیق‌تر برنامه کمک می‌نماید. در صورتی که آسیب بدنی، بیماری، مصرف دارو یا حساسیت غذایی دارید؛ حتماً به طور کامل عنوان نمایید. 5 تا 7 روز کاری پس از ثبت سفارش، برنامه تمرینی با رژیم غذایی و مکمل به دست شما خواهد رسید.

جمع‌بندی

برنامه کامل بدنسازی تن‌ورز تمام آن‌چه از بدنسازی نیاز دارید را برای شما فراهم می‌کند. داشتن رژیم، برنامه تمرینی مناسب و دریافت مکمل‌های ضروری کوتاه‌ترین مسیر برای رسیدن به هدف است. مصرف مکمل سالم و اصل برای آسان شدن مسیر اهمیت دارد. در نتیجه محصولات را از داروخانه‌ها تهیه کنید و برچسب شبنم را چک نمایید. رژیم غذایی شما نیاز بدنی و تمرینی شما را برطرف می‌کند.

هرگز در برنامه تمرینی بدنسازی، حرکات را جابه‌جا نکرده و بدون مشورت با مربی تغییری در برنامه ندهید. در صورتی که درخواست تمرین در منزل دارید، نگران نباشید. برنامه تمرین در منزل تخصصی برای شما طراحی می‌شود. همچنین شما توضیح کامل و عکس‌دار حرکات را دریافت خواهید کرد. برای رسیدن به اهداف خود همین امروز قدم بردارید. موفق باشید.


مشاوره و برنامه تمرینی بدنسازی

1 اطلاعات فردی
2 هدف ورزشی
3 اطلاعات تکمیلی
4 اطلاعات تکمیلی اختیاری
5 ثبت و پرداخت

N:1694

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *