برنامه‌های بدنسازی

برنامه مکمل ورزشی

برنامه مکمل بدنسازی
 • معرفی برنامه مکمل بدنسازی

  برنامه مکمل ورزشی و یدنسازی تن‌ورز توسط یک تیم از متخصص طراحی می‌شود. همان‌طور که می‌دانید انجام تمرینات به‌تنهایی کافی نیست. بلکه برنامه تمرینی با مکمل شما را سریع‌تر به اهدافتان می‌رساند. بهترین مکمل‌ها برای افزایش حجم یا کاهش چربی با توجه به هدف و مشخصات شما انتخاب خواهد شد. همچنین متخصصین تن‌ورز شما را در میزان و نحوه مصرف مکمل‌ها راهنمایی خواهند کرد. تیم پشتیبانی تن‌ورز نیز همراه و پاسخگوی سؤالات شما خواهند بود.

  برنامه مکمل بدنسازی تن‌ورز چه مزایایی دارد؟

  • ارائه میزان و نحوه مصرف مکمل‌ها
  • مشاوره رایگان با یک مربی آنلاین بدنسازی
  • معرفی مکمل‌های به‌روز و موجود در داروخانه‌های کشور
  • دریافت پشتیبانی کامل و پاسخگویی شبانه‌روزی به سؤالات
  • طراحی برنامه مکمل حرفه‌ای با توجه به ویژگی‌ها و اهداف شخصی شما

  برنامه مکمل ورزشی تن‌ورز

  تمرین با مکمل و رژیم غذایی اصولی شما را به هدفتان نزدیک‌تر می‌کند. تیم تن‌ورز طی سال‌ها فعالیت پشتیبان و راهنمای بسیاری از ورزشکاران از سطح مبتدی تا پیشرفته بوده است. درخواست برنامه با هر هدف تمرینی از تناسب‌اندام تا شرکت در مسابقات امکان‌پذیر است. مربیان ما به صورت تخصصی برنامه مکمل حرفه‌ای برای افزایش حجم، کاهش چربی و دیگر اهداف را  طراحی می‌کنند.

  انواع گوناگونی از مکمل‌ها در دسته‌های متفاوتی از جمله چربی سوزی، پروتئین‌ی، ریکاوری، پمپاژ خون، آمینواسیدها و… وجود دارند. ساختاربندی برنامه بر اساس تو هدف، ویژگی‌های فیزیکی و سابقه تمرینی شما است. همچنین مصرف داروها، حساسیت‌های غذایی و یا ابتلا به بیماری برای برنامه‌ریزی مکمل‌های مورد نیاز در نظر گرفته می‌شوند.

  شما با هدف افزایش وزن و کاهش چربی، به چند دسته از مکمل‌ها احتیاج خواهید داشت. برای مثال در برنامه مکمل بدنسازی برای حجم، مکمل بدنسازی گینر و مکمل بدنسازی کراتین را مشاهده خواهید کرد.

  همچنین ممکن است با توجه به شرایط و نیاز بدنی شما مکمل بدنسازی وی نیز پیشنهاد گردد. مربیان در هر یک از این دسته‌ها، چند محصول را به شما پیشنهاد می‌دهند. محصولات از برندهای موجود در داروخانه‌های کشور است. در نتیجه حق انتخاب بین چندین پیشنهاد با رنج قیمتی متفاوت برای شما وجود خواهد داشت.

  همچنین در ادامه میزان و نحوه مصرف هر یک از مکمل‌ها تعیین می‌شود. هر یک از افراد مربی پشتیبان مختص به خود را دارد. پشتیبان پاسخگوی سؤالات و پیگیر روند انجام برنامه خواهد بود. پس با اطمینان و بدون نگرانی در جهت تناسب‌اندام خود قدم بردارید.

  برنامه مکمل بدنسازی

  دریافت برنامه مکمل بدنسازی

  ابتدا تمام مشخصات و موارد درخواست شده را به صورت دقیق درج نمایید. پاسخ کامل به هر یک از موارد در طراحی برنامه کمک‌کننده خواهد بود. ۵ تا ۷ روز کاری پس از ثبت سفارش، برنامه مکمل به دست شما خواهد رسید. تاکید می‌کنیم که حتماً محصولات را از داروخانه‌ها تهیه نمایید. برای اطمینان از سلامت و اصالت محصول نیز برچسب شبنم را بررسی کنید.

  جمع‌بندی

  این برنامه توسط تیم متخصص و مربیان خبره طراحی می‌شود. ورزشکاران در سطوح تمرینی مختلف نیاز به مصرف مکمل در کنار رژیم و تمرین خود دارند. برنامه تمرینی با مکمل آن‌ها را سریع‌تر و بهتر به اهدافشان می‌رساند.

  مصرف مکمل به معنای عدم رعایت برنامه غذایی اصولی نیست. بلکه تکمیل‌کننده‌ نیاز بدن و عضلات در کنار بهره بردن از مواد غذایی سالم می‌باشد. سلامت مکمل خریداری شده نیز حائز اهمیت است. بنابراین حتما محصولات را از داروخانه‌ها تهیه نمایید.


  مشاوره و برنامه تمرینی بدنسازی

  1اطلاعات فردی
  2هدف ورزشی
  3اطلاعات تکمیلی
  4اطلاعات تکمیلی اختیاری
  5ثبت و پرداخت

  N:1727

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۴ رای

  نوشته های مشابه

  2 دیدگاه در “برنامه مکمل ورزشی

  1. حمید درفشه گفت:

   ایا مصرف مکمل در برنامه‌های شما ضروریه؟

   1. تولید محتوا تن ورز گفت:

    سلام. دوست عزیز مصرف مکمل در برنامه، فقط به عنوان پیشنهاد است و اجباری در مصرف آن نیست. ولی دقت داشته باشید که مصرف مکمل‌ها سرعت پیشرفت را زیاد خواهند کرد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *