راهنمای حرکات بدنسازی, راهنمای حرکات شکم و پهلو

آسیاب بادی با جفت کتل بل (Double Kettlebell Windmill)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (تنها با یک کلیک رای دهید)

Loading...

نوع: قدرتی

عضله هدف: شکم

ابزار: کتل‌بل

سطح: متوسط

دستورالعمل

  1. کتل‌بل را مقابل پای جلویی قرار داده و با دست مخالف آن را بالای سر ببرید. هنگامی‌که می‏‌خواهید کتل‌بل را به سمت شانه‌ها بالا ببرید این کار را از طریق کشش ران و زانو انجام دهید. در این هنگام مچ را بچرخانید تا کف دست روبه‌جلو قرار بگیرد.
  2. تمام مدت کتل‌ بل سر جایش قفل باشد. باسن را در جهت کتل‌بل متمرکز نگه‌دارید. پنجه پا رو به بیرون بوده و با دستی که کتل‌بل را نگه‌داشته زاویه 45 درجه تشکیل دهد.
  3. از مفصل ران به یک سمت خم شوید. باسن را عقب کشیده و به‌آرامی از همان سمت شیب ایجاد کنید تا حدی که کتل‌بل نزدیک به سطح زمین قرار بگیرد. تمام مدت نگاه خود را از کتل‌بلی که بالای سر نگه‌داشته‌‏اید برندارید.
  4. بعدازاینکه کتل‌بل پایینی را تا موقعیت ابتدایی بالا آوردید؛ اندکی مکث کنید و حرکت را برعکس تا رسیدن به وضعیت آغازین تکرار نمایید.


تالیف:

تن‌ورز (اقتباس از مقاله‌ای از سایت bodybuilding.com)

در صورت استفاده از این مقاله، نام و آدرس تن‌ورز را به عنوان منبع ذکر کنید. 

عضو کانال تلگرام و اینستاگرام تن‌ورز شوید. برای عضویت بر روی عکس زیر کلیک کنید. 


حرکات تمرینی و بدنسازی می‌بایست همراه با یک برنامه تمرین و زیرنظر مربی انجام شود.
مسئولیت انجام صحیح حرکات به عهده ورزشکار بوده و تن ورز تنها جهت کمک به ورزشکاران عزیز، محتوا را تولید یا ترجمه کرده و مسئولیتی در قبال انجام صحیح حرکات و یا آسیب‌های احتمالی ندارد.
هم‌چنین در صورت تمایل به دریافت یک برنامه تمرین علمی و زیرنظر مربیان، می‌توانید وارد صفحه دریافت برنامه بدنسازی و رژیم غذایی شوید.


 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code